FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4960 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Czy robie mojej dziewczynie to żle ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy robie mojej dziewczynie to żle ?"   

masameta
 Wysłana - 28 sierpień 2005 12:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Otuż mam na musli miłość francuską z moja dziewczyną która bardzo Kocham, a problem polega na Tym ze nie rozumiem jej zachowania podczas gdy ja zadawalam ją moim języczkiem ...

Oczywiscie przed ym wszystkim jest z jakies 20 min gry wstepnej wiadomo pocałunki na szyi brzyszku piersi itp itd..

No dobra bo około 7 minutach pieszczenia jej muszelki oczywiscie ma przyspieszone tęto oddech dziwne drgawki podczas tych 7 min ale po około 7 min zaczyna ja jakos dziwne skrecać i odpycha mi głowe i prosi zebym rpzestał zaciska nogi i nie mam szans dalej kontunuować , nie wiem czemu jak ja ją oto zpytałm to powiedziała Mi że ją to łaskocze ... ale chyba cos przedemną ukrywa... ??

elchuka
 Wysłana - 28 sierpień 2005 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

byl juz podobny temat ktos tez mial wlasnie taki problem jak Ty opisujesz i z tego co sobie przypominam to odpowiedzi byly rozne: ze boi sie orgazmu bo moze wtedy piszczy, szczypie, sika, gryzie, sra na klate rozne tego moga byc powody... kazdy ci powie co innego trzeba, szczerze pogadac z dziewczyna

edit

a jak ja zadowalasz w dolnej czesci i zaczyna ja gilgotac to przerwij i zajmij sie na chwile szyja, brzeszkiem, piersiami i pozniej znowu wroc do dolnej czesci

Zmieniony przez - elchuka w dniu 2005-08-28 12:25:23

Znawca -

Astalav
 Wysłana - 28 sierpień 2005 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

ale moze tez byc inny powód...moja piekna tez sie na pocztaku podobnie zachowywała ale jej przeszło....moze ma na tyle czułą muszelke ze po tych 7 minutach jest na tyle podrazniona, ze pieszczoty sprawiają jej ból....a jesli dla niej takie zabayw to nowosc to sie nie dziw..a jesli to nic nowego to moze jeslies złe wspomnienia....pogadaj i wyciagnij z niej informacje wszelkimi mozliwymi sposbami(polecam chinskie tortuty )

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

karolinkaB
 Wysłana - 28 sierpień 2005 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

mysle ze robisz to zle
draznisz i denerwujesz ja tylko

maverick22
 Wysłana - 28 sierpień 2005 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

Ja myślę ze 20 min gry wstepnej to za długo.Ja tam naszczescie nie mam takiego problemu jak TySzczerze Ci współczuje. Tak j/w moi koledzy Ci napisali ,musisz porozmawiać o tym ze swoją kobietą Może to jej coś dolega.

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

czanymotyl
 Wysłana - 28 sierpień 2005 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

nie no bez jaj, wiesz co ludzka slina ma w sobie i do czego słuzy? gdy piescisz swoja dziewczyje za długo prawdopodobnie zaczyna ja szczypać. wiem bo tez tam z partnerka czasem mamy, ale to troszke dłuzej trwa, poza tym daj jej odpoczac od jezyczka

%-)

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 28 sierpień 2005 13:22      [zgłoszenie naruszenia]

a moze wlasnie miala orgazm i ma juz dosc, dlatego zaciska nogi, chyba lepiej po 7 min. niz zapierdalac jezykiem 2 godziny

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

elchuka
 Wysłana - 28 sierpień 2005 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

uzywaj palca

Znawca -

red78
 Wysłana - 28 sierpień 2005 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

nie no bez jaj
hmm??!!
elchuka dobrze gada; zobaczysz jak reaguje partnerka

Zmieniony przez - red78 w dniu 2005-08-28 13:36:06

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

FunkyKoval
 Wysłana - 28 sierpień 2005 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

specjalisci od 7miu bolesci

reaguje tak gdyz po osiagnieciu pewnego poziomu podniecenia dalsza pieszczota zaczyna jej sprawiac bol

nic na to nieporadzisz, nic na sile

niektore kobiety tak maja i tyle, niekazda kobieta ma dane przezywac orgazmy wielokrotne

aniolek_16
 Wysłana - 28 sierpień 2005 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

a moze orgazm dostaje i dlatego Cie odpycha :)

Czlonek porponetkowej mafi %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy robie mojej dziewczynie to żle ?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Zycie studenckie | Jak sprawdzic sucz | Problem w łóżku. | PRACUJ NAD OPANOWANIEM TERAZ KIEDY JESTEŚ SOLISTĄ. | Petting | oddanie krwi a miesiączka | co robić??????????? | Nowe sposoby na miły sex | Zdejmowanie gumy | Wolny związek | Temat dla meskich szowinistow.Dyskusja panowie! | Słaba stulejka | Nowy doradca - Evana | Spadek formy - przedwczesny wytrysk. | Objawy | Afrodyzjaki i inne cuda | alkocholik | E60 530 xd | kukuł | znalaz em j | wojna wiatowa | Niesmia o | nie lubi je musli z mlekiem | malta | nie lubi je musli z mlekiem | mike73 | reggae jungle | reggae | sex analny | olsztyn show up | grzybica żołędzia | grzybica penisa | Rover 75 | zrk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.