FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13238 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy spróbowac?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy spróbowac??"   

Zawodny
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

empty tego kwiatu to pol swiatu ale 90% to chwaty

wixa:-}

Znawca -

nalbandian
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

baby są chore!!!!!!

M-F
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

"Może za bardzo w kulki leciałem, i szpaowalem jaki to ja nie jestem, ale jest szansa że będzie mnie chciał??" ...to przestan udawac kogos kim nie jestes

powiedz jej co jest tronfem, atakuj ja!! he

anetej
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

"baby są chore!!!!!!"

co to ma niby znaczyć?

Zawodny
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

przy lasce jak grasz kozaka i nei jestes soba to jestes przegrany

Znawca -

nalbandian
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

sa po prostu dzowne i nie mozna ich skumac!!przyklad-kumpel ma laske mieszka obok w bloku,ona studiuje 200 km od chaty, nagle nie chce jej sie przyjezdzac na weekendy bo ona chce miec studenckie zycie itd.nie przyjezdza do niego bo mowi ze musi pisac prace ktora muszi oddac za 2 lata.na wakacje pojedzie na jakies wykopaliska i te obowiazkowe i te nieobowiazkowe.dla mnie to jest chore!!kocha go a nie moze do niego przyjechac bo musi robic fotki do pracy ktora odda za 2 lata!! ja ja jestem zabujany to ja mam w dupie szkołe i inne rzeczy,a dziewczyny maja jakies inne myslenie itd..przykładow jest cała masa ale nie ma co pisac ,niektore dziewczyny sa dziwne i juz!!sa wyjatkie oczywiscie,ale generalnie facet ma chyba inny pogląd na miłosc i jak sie zabuja to po uszy a dziewczyny jakos nie..

polarnik
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Do autora:

Znudzilo jej sie lub tez cos jej nie pasuje. Szanse marne, mozesz probowac tj. skladac obietnice (bez pokrycia ) ze sie zmienisz, ze bedzie cudownie, ze chcesz duga szanse, ze musicie jeszce raz sprobowac => zaproponuj jej super wieczor (niespodzianke!) =>ubierz sie tak zeby bylo widac, ze sie bardzo postarales, a potem => kwiatki, kino (luzniutkie cos typu Love Actually (laski uwielbiaja ten film) lub taki Hitch), kolacja (romantyczna->w domu, swiece, po bokach jakies ladno pachonaco-pubudzajace kadzidelka, po kolacji zaniesiesz ja do alkowy, gdzie przezyje niezapomniana noc (skup sie na niej, ty dawaj jej przyjemnosc i nie oczekuje w zamian).

Nie ma takiej, ktora by sie oparla takiej kombinacji.

@Kobiety sa dziwne, ale bardzo przewidywalne, trzeba sie nauczyc pewnych schematow.

Zmieniony przez - polarnik w dniu 2005-04-17 17:28:42

Bo Życie trzeba sobie podporządkować!

Specjalista -

FILIPPOO
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

" nie mam czasu , musze sie pouczyc na jutro " -standartowy text heh a prawda jest taka ze praktycznie jak ktos ma ochote sie z kims spotkac to tak to rozplanuje ze na wszystko znajdzie czas zarowno na obowiazki jak i na przyjemnosci :)

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Znawca -

nalbandian
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

joo dla chcącego nic trudnego.chłopak cały dzien mysli o typuli a ona musi sie uczyc i sie nie spotka bo ma jutro sprawdzian czy tam koło hehhehe

Zawodny
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

caly czas mysle o lasce chce do niej jechac a ona mowi nie bo mam mature, wkoncu mi sie udalo na chwilke wpasc ale oczywiscie miala sesje zdjeciowa to musiala isc bo to w maturze nie przeszkadza, na mecz musiala isc, itp.... Ja lasek nie rozumiem, jak ja mowie ze nie mam czasu to wtedy naprawde nie mam czasu a ona od razu ze to jest wazniejsze od niej itp... Lasek sie nei da rozgryzc

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy spróbowac??

Strony: 1 2 3 4