FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2440 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy tak umiera milosc? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy tak umiera milosc?"   

Baldwin
 Wysłana - 17 grudzień 2005 13:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jestem z dziewczyna od 10 miesiecy. Strasznie ja kocham/alem (sam juz nie wiem). Jakis tydzien temu cos jakby sie we mnie przestawilo. Zaczalem patrzec na nia jak na przyjaciolke. Przez kilka dni nawet nie specjalnie mnie interesowalo co u niej slychac. Nie mialem juz ochoty pisac do niej nic milego, nie mialem ochoty sie starac. Zadalem sobie pytanie: Czy tak umiera milosc? Ciagle nie znam odpowiedzi. Zrobilbym wszystko zeby czuc sie tak jak wczesniej, zeby wrocic do tego stanu. Wiem ze to nie bedzie latwe, a dalej lapie sie na tym ze coraz mniej za nia tesknie. Nie wiem czy to chwilowy dolek, czy po prostu mam juz dosc:(

Zdarzylo wam sie zeby przestac kochac z dnia na dzien? Tak o po prosu? Jakby pekla banka mydlana?

Hermin
 Wysłana - 17 grudzień 2005 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

moze zbyt duża monotonia? spróbujcie robić coś czego jeszcze nigdy nie robiliście juz ktoś w jakimś poscie napisał o kręglach wydaje mi sie to super sprawą i sie pośmiejecie i wogóle

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

Ch_err_Y
 Wysłana - 17 grudzień 2005 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

Z dnia na dzień nie. Ale zadaj sobie lepiej pytanie czy faktycznie tak jest od paru dni. A może dopiero teraz to zauważyłeś, a w gruncie rzeczy trwa to już dłuzej? A może po prostu to chwilowy kryzys. Odpocznijcie sobie chwilkę od siebie i a nuż będzie lepiej.Po co od razu zakładac najgorsze.

Would you like to hear a cherry tale?

BANRED78
 Wysłana - 17 grudzień 2005 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Zrobilbym wszystko zeby czuc sie tak jak wczesniej, zeby wrocic do tego stanu. Wiem ze to nie bedzie latwe, a dalej lapie sie na tym ze coraz mniej za nia tesknie.
Dlaczego tego chcesz? Dlaczego chcesz czuc to co wczesniej.

Raptor10
 Wysłana - 17 grudzień 2005 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

tak mija zauroczenie a nie miłość

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 18 grudzień 2005 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie, tak jak napisał Rator - widocznie to nie była miłość tylko zauroczenie

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

auroxick
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

milosc to chemia, nie na to nie poradzisz ze sie "wyczerpuje"

Technista
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

jak na moje oko to długie te zauroczenie ;)
miałęm taki okres nawet niedawno (w listopadzie) nic mi sie nie chciało i wogóle dziko w moim przypadku problem polegał na tym że sam neiwiedziałem czego chce i reszta innych różnych dolegliwości postanowiłem zarzyć terapii wstrząsowej (separacji) aż do powrotu sprawności psychicznej itd trwało to ok miesiąca ale już jesteśmy znowu razem w "nowym" związku orzeźwionym można powiedzieć . albo poprostu masz tak jak mówi raptor i słońce miałeś DŁuuuugaśne zauroczenie
pozdrawiam
ps.Co do takiej terapii wstrząsowej to radziłbym uważać bo może doprowadzić do końac zwiazku ale jest powiedzienie kiedyś je tam słyszałem "jeśli jest Twoje puść wolno jeśli wróci nadal będzie Twoje a jeśli nie wróci to Nigdy Twoje nie było" ale nei każ czekać w nieskończoność !
/Eof

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

djNokio
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

Stary zatęsknisz jak stracisz ale tego ci nie zycze oczywiście.

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

macpryw
 Wysłana - 19 grudzień 2005 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

milosci nie ma ale zauroczyc sie mozna

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

zrk
 Wysłana - 19 grudzień 2005 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

zastanow sie czy to jest przyzwyczajenie ,zauroczenie ,milosc.??

sam sobie odpowiedz

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy tak umiera milosc?

Strony: 1 2