FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2100 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy taki związek ma szanse? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy taki związek ma szanse?"   

Rhoff-kA
 Wysłana - 7 marzec 2006 17:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Pytanko moje nasunęło się po obserwacji pewnego zjawiska na moim osiedlu i to skłoniło mnie do zadania tegoż pytanka! Jak było to przepraszam z góry CO myslicie o związkach dziewczyny z miasta i chłopaka ze wsi? DOdam, że to ona ma pieniądze, a on jest mniej zamożny? <lol>Żeby podkręcić sytuację mieszkają od siebie ponad 100Km ? CO Wy na to?

Kocham Cię Skarbie :*

Przemek198
 Wysłana - 7 marzec 2006 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

jesli naprawde sie kochają to pieniądze nie stanowia wielkiego problemu. Chłopakowi moze byc trudno, ze laska ma więcej pieniedzy i np mu cos tam sponsoruje, ale jesli dziewczyna jest dobrze wychowana, nie uwaza pieniedzy za najwazniesza rzecz, to ok, dadzą se rade. Odległośc tez nie jest wielką przeszkodą, niektórzy maja gorzej. Ale nie ukrywam, ze nei bedzie im łatwo, jednak uwazam, ze miłosc potrafi przysłonic o wiele wieksze problemy.

Rhoff-kA
 Wysłana - 7 marzec 2006 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ok.. to teraz powiem tak..Ona robi mu prezenty kwota ponad 200 zł po czym on się zapożtycza biedny żeby kupic jej depilatorek albo inne badziewie.. jak jedzie do niego to nie wyłoży ani złotówki choć wie doskonale, że w lodówce przeciąg!Stawia go w niezręcznej syuacji nie raz bo ona mając pieniądze jeździ np do niego o wiele zadziej niż on.. Wdł. niej to on ma ją odwiedzać pytanie za co?Jego mama nie ma siły już.. nie wie jak wiązać koniec z końcem tymczasem ona zabiera go na bal .. a garnituru niet.. i co chłopak zaczął robić dla swojego Słoneczka kraść:[:[:[

adamdial
 Wysłana - 7 marzec 2006 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

zgadzam się z Przemek198 - miłość ta prawdziwa potrafi wiele.

Zmieniony przez - adamdial w dniu 2006-03-07 17:35:37

Tylko Ją mogę kochać tak jak kocha się tylko raz//KCM:***

Rhoff-kA
 Wysłana - 7 marzec 2006 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

A czy dla miłości winna cierpieć 1 strona przez głupotę i ślepotę 2??

adamdial
 Wysłana - 7 marzec 2006 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

w tedy nie jest to miłość - brak wyrozumiałości

Tylko Ją mogę kochać tak jak kocha się tylko raz//KCM:***

Przemek198
 Wysłana - 7 marzec 2006 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

przestan, nie wiem co to by musiała byc za dziewczyna, gdyby robiła takie akcje... Chyba dobrze wiedzą jak wyglada ich sytuacja finansowa. W miłości prezenty (drogie prezenty) nie są wcale potrzebne. Głupia sytuacja... Jesli się kochają to dadzą sobie z tym rade, dziewczyna nie bedzie miała żadnych pretensji do chłopaka, ze do niej nie przyjeźdeza czy cos, nie obrazi sie jesli nie bedzie dostawała drogich prezentów. W związku trza sie wspierac, pomagac... pieniądze nie mają zbyt wiele do gadania o ile jest to prawdziwa miłosc i sie akceptuje drugą osobe bez wzgledu jaka ona jest.

Zawodny
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

To sie nazywa mezalians?? Czy jakos tak..

wixa:-}

Znawca -

PL4Y3R
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

To sie nazywa mieszanie krwi z plebsem

;)

youngod
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Fakt, klasyczny mezalians:-/

Ale jesli zywia do siebie takie mocne uczucie to niech pogadaj na spokojnie ze soba, przeciez nie musi wcale tak byc, niech wytłumaczy jej ze mu jest głupio ze ona mu kupuje takie drogie prezenty ( a przypuszczam ze jest mu głupio; sam bym sie inaczej nie czuł ) To moze wyklarowac im na czym spawa stoi... a jak nie to z czasem on bedzie miał problemy ona sie dowie ze kradnie, on bedzie zły ze ona wcale nie docenia jego wysiłków aby jej dogodzic - i THE END tak przypuszczalnie bedzie, takie jest moje zdanie

Blue skies 4 all

Rhoff-kA
 Wysłana - 7 marzec 2006 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

hmm.. kwestia taka, że on jej nie powie, że jest mu głupio, bo on stara się dorównać finansowo jej - co w jego przypadku jest niemożliwe!! Dodam, że on będąc u siebie zalicza inne i pisze do swojej panny, że ją koha, a ona? Ona rozdaje każdemu swój nr gg i tel buja sie BMW z "kolegami" a jak dzwoni do niego to mówi, że strasznie tęskni i nudzi się bez niego!On tez mowi, że całymi dniami siedzi w domu i płacze... mezalians?Dzięki ALE Ja bym nie chciała być w takim związku ...;/

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy taki związek ma szanse?

Strony: 1 2