FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6607 razy ¬

ROZRYWKA | Zdrowie
Czy to Depresja ? . Co robić ? =(( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy to Depresja ? . Co robić ? =(("   

Aleksis92
 Wysłana - 9 marzec 2008 14:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam 15 lat. Powiem prosto. Trace sens życia i wszystkich znajomych.Nie mam odwagi rozmawiać ze znajomymi.NIe wiem co się za mną dzieje, a Dzieje się to w przerażającym tępie . Czuje się zagubiony i szukam pomocy. Ale nie wiem gdzie. Myślałem nad lekami, które mogły by dać mi troche więcej SEROTONINY do głowy, ale żeby dostać taki lek musze dostać Recepte od psychiatry. A żaby dostać się do psychiatry musze, mieć skierowanie od lekarza rodzinnego. Więc powiedzałem to mamie, a moja mama nie chce ze mną iść ponieważ myśli, że to są moje głupie wymysły . NIe mam już siły . Co mam zrobić ? pomużcie .

"Miłość jest męką, brak miłości śmiercią."

sliwek15
 Wysłana - 9 marzec 2008 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

wytłumacz mamie krok po kroku jaki jest Twój problem, na pewno zrozumie.
nie nastawiaj się z góry na leczenie farmakologiczne. Myślę że wizyta u psychologa powinna pomóc.

"Po co wiedzieć mniej
jak można wiedzieć więcej?"

DISKOPOLO
 Wysłana - 9 marzec 2008 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

A jak dlugo juz trwa to przygnebienie? Wydarzylo sie ostatnio cos trudnego dla Ciebie?

tera mie to wali bo jestem na fali

Aleksis92
 Wysłana - 9 marzec 2008 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

Trwa to od około roku . Zaczeło się od tego, że przejechałem się na swoich przyjacielach - przeżyłem normalnie szok, zostawili mnie na lodzie, po tylu świetnych melanżach przebytych wspólnie. Nie spodziwałem się, że mogą mnie zrobić w hvja. To Bardzo mocno odbiło się na mojej psychice (zmieniłem się) , równowaga w moim życiu legła w gruzach, myśle że palenie zioła jeszcze bardziej spotengowało ten "uraz", bo dalej paliłem.(a z tego co wiem powinno się palić gdy ma się dobry humor, a nie doła). i tak mi zostało . mam ogólnie dystans do ludzi. co kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia. a nawiązywanie kontaktów.... hymmm właściewie to kontakty same do mnie przychodziły . Wszystko się zmieniło, dlatego potrzebuje pomocy specjalisty i pomyślałem o psychiatrze.

"Miłość jest męką, brak miłości śmiercią."

sliwek15
 Wysłana - 9 marzec 2008 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze pomyślałeś ale najpierw jednak psycholog.
jeśli wiesz o tym że potrzebujesz pomocy to już bardzo dobrze:)

"Po co wiedzieć mniej
jak można wiedzieć więcej?"

Nonsens
 Wysłana - 9 marzec 2008 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

Idź do psychologa. Co do samej sytuacji - przypominasz mi trochę mnie samego Ja również kiedyś ostro przejechałem się na ludziach i teraz podchodzę do nich z dystansem. Nie wiem jak ocenić moją powściągliwość wobec ludzi, lecz teraz przynajmniej nikt mnie nie wy****a a jeśli już to wiem że po pewnym czasie ja będę miał okazję na oddanie
Głowa do góry, będzie git.
Pozdro.

Znawca -

buee.
 Wysłana - 10 marzec 2008 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

sądzicie, że psycholog samym gadaniem mu pomoże?

DISKOPOLO
 Wysłana - 10 marzec 2008 02:12      [zgłoszenie naruszenia]

no bez przesady, to przez co przechodzi, to nie jest jakas trauma. ot, zwykle zyciowe doswiadczenie. kazdemu predzej, czy pozniej sie to przytrafi. a ze jest mlody (bardzo) i to pierwszy raz, to dostal troche po torbie. moim zdaniem sama terapia wystarczy, nie ma co sie pchac w farmakologie.. raz, ze nie sa to tabletki szczescia, dwa, ze pomagaja, ale nie sa tez obojetne dla organizmu.

YouStek
 Wysłana - 10 marzec 2008 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

większość osób w wieku dojrzewania takie coś maa. jak miałam 15 lat też wydawało mi się ze jestem sama na świecie i nikt mnie nie rozumie. Pff .. GOOwno prawda! xD

DISKOPOLO
 Wysłana - 10 marzec 2008 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

tak naprawde, to pewnie "samo" przejdzie poznasz jakas fajna dupe, albo znajdziesz ciekawe hobby i spokoj bedzie.

a uprawiasz jakis sport? to podobno dobrze robi na psychike

Zmieniony przez - DISKOPOLO w dniu 2008-03-10 10:03:42

Zmieniony przez - DISKOPOLO w dniu 2008-03-10 10:17:42

malygarb
 Wysłana - 10 marzec 2008 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

zmien towarzystwo, nie pal ziola i sie nie melanzuj. 15 lat i wiele swietnych melanzy za soba.
Jak sie ma 15 lat to sie powinno uprawiac sport a nie chlac wode i cpac maryche.
Podstawowa sprawa jest taka, ze musisz sobie znalesc innych przyjaciol, bo jak zostaniesz sam to bedzie bardzo zle.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy to Depresja ? . Co robić ? =((

Strony: 1 2 3 4