FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1220 razy ¬
 
ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Czy to jest legalne ? szybka pomoc! - SOGI! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy to jest legalne ? szybka pomoc! - SOGI!"   
 
qwe1239
 Wysłana - 31 grudzień 2005 14:43       
 
Przeniesiona przez Fana z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Niestety w "Prawo, Polityka, Ekonomia..." nikt nie ma czasu pomóc to tutaj pisze.. .


Witam, mieszkam w Wrocławiu i prowadzę własny sklep, dość rozwinięty.
Rozwieszałem ulotki na miescie na temat mojego sklepu. Na miejsacach do tego przeznaczoynch, na słupach, na klatakch od bloków itp.
Jakis czas temu zoabaczyłem jak pewna osoba z mojej konkurencji chodzi i to wszystko zrywa.
Teraz pytanie. Czy te zrywanie przez nich ulotek moze byc karalne jezeli złapie goscia i powiadomie policje ? Czy jednak kazdy moze sobie je zrywac tak samo jak wieszać ? Ja słyszałem ze podobno karalne, czy to prawda ?? I jak to trzeba zrobic ? trzeba goscia złapac na goraacym uczynku... czy wystarczy ze ktos go widział jak to robił itp ?

PROSZE O ODPOWEIDZ KOGOS KTO ZNA SIE DOBRZE NA TYCH RZECZACH ... POZDRAWIAM!!
______________________________
 

 
Nowieńkij
 Wysłana - 31 grudzień 2005 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

Art. 67. § 1. (89) Kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną lub też w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem,
podlega karze aresztu albo grzywny.
§ 2. (90) Kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie, afisz lub plakat wystawiony publicznie przez instytucję artystyczną, rozrywkową lub sportową albo w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem, afiszem lub plakatem,
podlega karze grzywny do 1.000 złotych albo karze nagany.

Kodeks Wykroczeń.

O interpretację mnie nie proś
_______________________________
 
Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

 
qwe1239
 Wysłana - 31 grudzień 2005 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

no i sog
_______________________________
 

 
MotyW
 Wysłana - 31 grudzień 2005 16:22      [zgłoszenie naruszenia]

To chyba ciebie nie dotyczy..
Chyba ze nalezysz do "instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną "

 
d-.-b
 Wysłana - 31 grudzień 2005 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

EDIT

Zmieniony przez - d-.-b w dniu 2005-12-31 16:28:46
_______________________________
 



 
Pulsemaster
 Wysłana - 31 grudzień 2005 16:30     
 Usunięta przez ferry za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

 
 
toples_
 Wysłana - 31 grudzień 2005 17:06     
 Usunięta przez ferry za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

 
 
szadoł_
 Wysłana - 31 grudzień 2005 17:17      
 Usunięta przez ferry za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

 
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]



 
Przegląd tygodnia

Czy to jest legalne ? szybka pomoc! - SOGI!