FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2428 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czy to jest normalne? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy to jest normalne?"   

chemistry
 Wysłana - 23 październik 2007 10:15       

Przeniesiona przez rafee z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Chcialbym podzielic sie z Wami pewna historia ktora zdarzyla mi sie niedawno. Jestem z Wroclawia i mam dziewczyne na wiosce (20 km roznicy). Obecnie jestem w trakcie robienia prawa jazdy mam juz polowe jazd za soba, mloda w ogole jeszcze nie moze robic ale umie jezdzic samnochodem i jak trzeba do sklepu (ok 1 km ) pojechac to dziewczyna zawsze dosiada samochodu i jedzie. Pewnego dnia "tesciowa" do kogos szla i poprosila mnie o zawiezienie jej ich autem. Dziewczyna powiedziala to ja CIe zawioze a on z powrotem na to jej matka nie nie ja chce zobaczyc jak jezdzi. Wsiedlismy do tego auta "tesciowa" z boku a dziewczyna z tylu. Nigdy w zyciu nie jezdzilem niczym innym poza szkolna Panda. Ze stresu ze mam publicznosc to w tym ich Fordzie Orionie nie potrafilem wyczuc biegow w skrzynii i podczas jazdy wchodzil mi na luuz albo gasl mi podczas jazdy. "Tesciowa" na to "buhahahaha zamiana ja jednak prowadze, cienki kierowca jestes". W drodze powrotnej jechalem tylko z mloda po paru metrach zatrzymala sie i powiedziala no prowadz znowu wsiadlem znowu za kierownice i gowniara probuje mi dawac podstawowe instruktarze typu najpierw zwolnij reczny, 4 biegu juz nie uzywaj na tej drodze itp Wqwilem sie jak niewiem wtedy powiedzialem jej podniesionym glosem zeby darowala mi to. Ogolnie drugi raz zanim ruszylem to poswiecilem chwilke na wyczuciu co w tym samochodzie jak sie przelacza i droga powrotna nie sprawila mi zadnych problemow (jechalem tlyko bardzo szybko od w****ienia). Pozniej matrka zadzwonila zeby z powrotem po nia pojechac i powiedzialem ee to znowu poprowadze a na to mloda "nie bo nie moge dopuscic na to abys mial problemy ze zdawaniem jesli CIe policja zlapie". Co czuje? ogolnie zle sie czuje z tym ze mloda wozI mnie i jezdezi tym samochodem naprawde poprawnie a ja zostalem tak upokorzony mam ochote jakos sie odegrac ale sam nie wiem jak. Czy takie uczucia sa normalne ?

Grezegor
 Wysłana - 23 październik 2007 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

zrob prawko. kup samochod. zapomnij.

Gosia_p
 Wysłana - 23 październik 2007 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

po pierwsze co to ma wspolnego z seksem
po drugie nie widze powodu do odgrywania sie...bezsensu
po trzecie j/w

Zmieniony przez - Gosia_p w dniu 2007-10-23 10:31:31

Znawca -

lucas761
 Wysłana - 23 październik 2007 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

Spokojnie, też tak miałem jak byłem świerzo upieczonym kierowcą już z prawem jazdy. Nikt od razu nie jeździ idealnie. Ja do jazdy sie wczulem dopiero jak w pracy robiłęm co dzień 100 do 300 kilometrów. A następne kupiłem własne auto i dopiero teraz moge powiedzieć ze jakoś możliwie juz jeżdze. Wiec nie łam sie.

h

matyldaprj
 Wysłana - 23 październik 2007 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

Też nie wiem co to ma wspólnego z seksem,chyba do działu miłość się nadaje.
Poza tym uważam,że to komiczne,arcyśmieszne,bycie facetem z honorem...Czas pewne rzeczy odstawić do lamusa,takie czasy,że i kobieta ma prawo super jeździć samochodem i prawda jest taka,że autora boli to,że tak się właśnie okazało.Podejrzewam,że stres miał tu swoje do zrobienia,a po drugie skoro dziewczyna świetnie radzi sobie z autem to może i właśnie dlatego,że to jedyny samochód jaki zna i dlatego się jej dobrze nim jeździ,z innym mogłaby mieć problem.Poza tym widzę tu wiele,zbyt wiele utraconego honoru,pieppprzona duma męska.A pomysł z odgrywaniem się tylko upewnia mnie w przekonaniu,że ktoś tu ma poglądy jaskiniowca.

Zmieniony przez - matyldaprj w dniu 2007-10-23 10:54:56

hic et nunc
semper et ubique

JuGo
 Wysłana - 23 październik 2007 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

śmieszny gość z Ciebie ze chcesz sie odgrywac na lasce za to ze nie umiesz jezdzic samochodem. Raczej podziekuj jej za to ze sie troszczy o Ciebie zeby Cie policja nie zlapala!

Morda nie szklanka - nie zbije sie !!!

rafee
 Wysłana - 23 październik 2007 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie nie umie to sie nie wsiada za kierownice.

Gdzie mam to przeniesc ? Do milosci czy do motoryzacji ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

matyldaprj
 Wysłana - 23 październik 2007 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Do miłości

hic et nunc
semper et ubique

basswood
KOBRA
 Wysłana - 23 październik 2007 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

do piachu

o, o !

i mean yyyy under 20

tempy chuj...

Znawca -

chemistry
 Wysłana - 23 październik 2007 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

"śmieszny gość z Ciebie ze chcesz sie odgrywac na lasce za to ze nie umiesz jezdzic samochodem. Raczej podziekuj jej za to ze sie troszczy o Ciebie zeby Cie policja nie zlapala!"

Kto powiedzial ze chce sie odegrtac na lasce ? Prawda jest taka ze sam nie wiem na kim po drugie ten tekst byl zwyczajnym wybiegiem poniewaz dziewczyna lubi jezdzic autkiem za kierownica.

blefex
 Wysłana - 23 październik 2007 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

No nie, jaki temat. O co ci chodzi? Nie umiesz jezdzic autem i jesteś w****iony ze twoja małoletnia panna lepiej jezdzi? Weż wyluzuj i nie zakładaj wiecej glupich tematów.

Y'all didn't bring no ice?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy to jest normalne?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Problem z dziewuszką | Dobrej rady *szukam* | ciezko jest zapomniec.... | zerwałam z chłopakiem.czy dobrze zrobiłam?? | Wiosenny spam post singli vol. 11 %-) | Tylko u mnie takie tępe strzały? %) | hamy i napinacze - czy sa az tak lubiani? | czy faktycznie stara milosc nigdy nie rdzewieje ?? | Ciekawy sposób zemsty za zdrade ;) | Piosenka miłosna.... | JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU MIĘDZY WAMI? | Samotni faceci na inso | Ktorej Sie podoba ? | jak zacząć rozmowę | Metody Całowania ;) | bezradna wobec miłosci... | problem z dziewczyna z klasy | zablokowany ekran telefon samsung galaxy ace | Generalnie dobrze, to po hiszpańsku 7, ale troszeczkę inaczej | gambia | Karyuu | piosenka | mlekov | hip hop kemp | marta wiśniewska | nicci nicci nicci | bocian | stara muzyka | Lopez____ | strin | praca w okolicach powiatu garwolińskiego | entropia | wyspa tajemnic | shutter island | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.