FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4834 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Czy to już koniec ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy to już koniec ?"   

Lunar
 Wysłana - 9 wrzesień 2007 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

bo pewnie dzień wcześniej znaczył teren

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Persh
 Wysłana - 9 wrzesień 2007 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze po tak tak krótkim czasie zapewne tyle o niej wiesz, co ja nt fizyki kwantowej czyli niewiele... prawie nic... więc nie wkrecaj sobie wiecej niz jest faktycznie... a mysle ze wiele takich urojonych rzeczy juz powstało w twej głowie...

A kto Ci powiedział , że ja sobie coś wkręcam ? Nie napisałem że jest wyjątkowa itd. Tylko że jest to typ innej dziewczyny niż te z którymi się spotykałem do tej pory. Więc o co Ci chodzi ?

A tak offtopic, chyba kompletnie nie masz doświadczenia z kobietami... bo tak to wyglada po tym co piszesz

A ja myśle że chcesz się do***ać za wszelką cene , bo tak to wygląda po tym co piszesz. Pytania dałem bezsensowne , ale niechciałem zostawić samego tekstu , żeby nie było później odp w stylu "no i ?"

A co do tematu - zadzwoniłem , umówiliśmy się na środe...
A tymczasem jutro żeby nie tracić niepotrzebnie czasu , spotykam sie z kimś innym

CTA - dzięki więcej głupich pytań nie będzie

Ebons
 Wysłana - 10 wrzesień 2007 03:22      [zgłoszenie naruszenia]

Spozniles sie - co jesli ona jest Twoim przenaczeniem?

zabusia862
 Wysłana - 5 październik 2007 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie ze sie odezwji do niej...bo byc moze ona mysli ze juz niechcesz sie z nia widziec...zaproponuj spotanie...powiedz ze chcesz naprawic wpadke..itd..jak sie nieodezwie to bedzie jasne ze juz nic niechce a ciebie nietraktowala serio...walcz o nią;)

piszcie jak cos....kazda uwaga bedzie jak skarb...wazna..Basia

Persh
 Wysłana - 29 grudzień 2007 01:27      [zgłoszenie naruszenia]

Po kilku miesiącach , postanowiłem napisać zakończenie tej historii Zadzwoniłem do niej , tak jak radziliście. Umówiliśmy się na jakiś dzień (chyba weekend). W dniu spotkania napisała do mnie , że nie może się spotkać bo ma jakąś impreze rodzinną , o której wcześniej zapomniała mi powiedzieć. Niechętnie zgodziłem się na spotkanie w innym terminie , ale zgodziłem się. Umówiliśmy się na jakiś inny dzień - w dniu spotkania napisała że nie możemy się spotkać bo jest chora. Wiem , że każdemu się zdarza itd. Ale dla mnie było jasne że panienka leci w ****a. Już nawet niechciałem się z nią wiecej spotykać. Nie pisałem do niej. Około miesiąca później zaczęła do mnie puszczać sygnały , pisać smsy. Nie odpisałem jej. Pisała do mnie na gg , przepraszała i prosiła o spotkanie. Może po 2 miesiącach od spotkania , porozmawiałem z nią na gg , bo miałem dobry humor Niemiałem z nią kompletnie o czym rozmawiać. Opowiadała jedynie o szkole , o tym że ma złe oceny , że cały czas się uczy (bo musi je poprawić). Jak się okazało te złe oceny to 4 , które musi poprawić na 5. Wysłała mi foto - i ciesze się że się z nią wiecej nie spotkałem. Teraz po czasie sam się zastanawiam dlaczego chciałem się z nią spotkać jeszcze raz i po co założyłem ten temat. I myśle że chciałem się podbudować spotykając się z nią - wtedy nic mi się nie udawało , byłem podłamany a tu trafiła mi się dziewczyna której wydawało mi się że się podobam.

Ostatnio dostałem od niej tylko smsa , że ciągle o mnie myśli i chciałaby żebym wpadł do niej na Sylwestra.
Ja niezamierzam utrzymywać z nią kontaktu - nie podoba mi się i nie mamy żadnego tematu do rozmowy. Myśle że była to napewno najbrzydsza dziewczyna z jaką się spotkałem

I to byłby już koniec tej historii - dzięki za wszystkie odpowiedzi.

VidaL
 Wysłana - 29 grudzień 2007 01:32      [zgłoszenie naruszenia]

I dobrze zrobiłeś

Obyś następnym razem lepiej trafił

Ekspert -

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 29 grudzień 2007 01:46      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze!

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

ples
 Wysłana - 29 grudzień 2007 01:50      [zgłoszenie naruszenia]

to w końcu Ty ją poznałes na czacie, czy w tej remizie?
czy przez tyle miesięcy cierpiałeś na jakąś pomroczność?

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 29 grudzień 2007 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

Łap SoGa za (WRESZCIE KTOS...) wzięcie sobie do serca rad stąd.

zielony

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 29 grudzień 2007 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

oszukales przeznaczenie

a na powaznie, ja sie zawsze spozniam, a one potem mowia "przepraszam ze czekajac na ciebie stalam tylem do kierunku z ktorego nadchodziles", no ale ja mam AXE i paszport Polsatu.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy to już koniec ?

Strony: 1 2 3 4