FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4816 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Czy to już koniec ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy to już koniec ?"   

Persh
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 20:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Pod koniec wakacji wybrałem się z kolegami na impreze u babki. Typowa wiejska impreza w jakiejś piętrowej remizie Pełno łatwych do wyrwania wiejskich dziewczyn , lecących na chłopaków z miasta. Na początku pobawiłem się troche u góry na sali , a później wyszedłem przed budynek. Wychodząc zobaczyłem nawet ładną , smutną , samotną dziewczyne , na końcu korytarza. Podszedłem do niej , pogadaliśmy. Okazało się że jest z miasta i to z miasta niedaleko mnie , co zdarza się rzadko w tamtym rejonie. Wcześniej widziałem ją na jak tańczyła u góry - zawsze sama , każdego chłopaka , który do niej podbił - olewała. Pogadaliśmy na dole , później poszliśmy potańczyć do góry. Dała mi swój nr tel. Do niczego nie doszło. Następnego dnia ja już odjeźdzałem do domu. Więcej na wsi się już nie spotkaliśmy. Napisałem do niej smsa , jednak odpowiedzi nie dostawałem chyba z 4 dni. Specjalnie się tym nie przejąłem...
Ale po 4 dniach przyszedł sms od niej - że musimy się koniecznie spotkać , że wraca za kilka dni. Umówiliśmy się w końcu na niedziele. W tygodniu pisaliśmy troche ze sobą smsy. Mijały dni i w końcu była ta niedziela. Umówiliśmy się na 16:30 w parku.
Ale tego dnia wszystko układało się nie po mojej myśli. Rano kiedy się obudziłem - padał dość mocny deszcz. O 13 zadzwonił do mnie kumpel , czy możemy się spotkać. Miałem mu dać telefon , który kupił odemnie ponad miesiąc temu , ale wyjechał i niemiał czasu odebrać. Spotkałem się z nim około 14 i wróciłem do domu. W domu wyszykowałem się na spotkanie , ale zapomniałem o tym że jest niedziela. Autobusy jeździły inaczej niż zwykle. Pobiegłem na przystanek , ale mój bus już pojechał. Następny był za 30 min. W końcu spóźniłem się na spotkanie...20 min. Czekała na mnie , ale była wyraźnie zła. Na początku pościemniałem jej troche że były korki itd i chyba uwierzyła. Rozmawialiśmy dość długo - panna inna niż wszystkie z którymi się do tej pory spotykałem. Taki typ grzecznej dziewczynki - nie pali , nie pije , niechodzi na imprezy , w szkole uczy się za***iście.
Rozmawialiśmy ze sobą chyba z 3 h , no i w końcu bezmyślnie wygadałem się że mogłem jednak zdążyć na busa , ale tak jakby mi się niechciało.
Rozmawiało nam się ze sobą dość fajnie. Pożegnaliśmy się i nic...
Dostałem od niej tego samego dnia jeszcze smsa - że fajnie się bawiła itd. I na tym nasz kontakt się urwał.

I tutaj pytanie :
1. Czy jeśli chłopak z którym spotykasz się pierwszy raz , spóźni się 20 min na pierwsze spotkanie - jest już u Ciebie bez szans ?
2. Czy napisać/zadzwonić do niej z propozycją spotkania ?
3. Czy zaczekać na krok z jej strony i nic nie robić ?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś zdolny inaczej serio
Jak można lasce powiedzieć, że Ci "się nie chciało" śpieszyć? Wysałałeś smsa lub zadzowniłeś ,że się spóźnisz?
Jeżeli nie , to chyba nie ma po co do niej dzwonić.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

marcin87k
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

głupi jesteś skoro laska łyknęła wersje z korkami a ty potem odpalasz że ci się nie chciało. no z***ałeś sprawę z tym spóźnieniem, ale nic się nie bój - jak wpadłeś jej w oko to napewno ci wybaczy tą wpadkę. jak było miło to jasne że zaproponuj ponowne spotkanie, tym razem postaraj się byś to ty był pierwszy na miejscu :)

sweetGIRL
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

I tutaj pytanie :
1. Czy jeśli chłopak z którym spotykasz się pierwszy raz , spóźni się 20 min na pierwsze spotkanie - jest już u Ciebie bez szans ?
To zalezy, ale jezeli chlopaoiw zalezy na spotkaniu z laska to nie powinien się spóxniać
Napisz, bo jezeli to typ grzecznej dziewczynki to ona nigdy nie wyjdzie z prop[ozycja bo bedzie uwzala ze sie narzuca
Proste..wiec napisz / zadzwon i sie z nia umow. jak odmowi trudno :)
j/w jezeli jkest grzeczna i ulozona jak to napisales to ona pierwszego kroku nie zrobi

:):)

obcinacz
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

olej ją

a tak poza tym ,to ty masz ją zdobywać nie ona ciebie. wiec musisz do niej zadzwonić inaczej lipa :)

...

Mistmare
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

Nie to nawet źle powiedziałeś że Ci sie nie spieszyło, spieprzyłeś że najpierw twierdziłeś inaczej.

nie ma co generalizować, to zależy najbardziej od tego czy jej sie spodobałeś

nom, tylko nie błagaj jej o to.

jesteś facetem, masz ochote sie spotkać to zadzwoń pierwszy. Masz ważniejsze sprawy to nie

Persh
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za szybkie odpowiedzi

Miareczka - wiem , z***ałem sprawe. Napisałem jej smsa że się spóźnie

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym puściła w niepamiec
Zadzwoń i się umów
Jak będzie kręcić to olej

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

INS4N3
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

skisiłeś.
ale nie załamuj sie i próbuj dalej

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 8 wrzesień 2007 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

nie pali , nie pije , niechodzi na imprezy , w szkole uczy się za***iście
Aaa rozumiem, taka cichociemna, co to raz spróbuje, a potem będzie sypać się jak tynk ze ścian w kinie w Wąchocku?

zielony

Ekspert -

basswood
KOBRA
 Wysłana - 9 wrzesień 2007 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

a potem będzie sypać się jak tynk ze ścian w kinie w Wąchocku?

raczej jak domki w czeczeni

ps nie lubie tego typu dziewczyn, niby cichutka i spokojna ale jak pazura pokaze to pozamiatane.

tempy chuj...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy to już koniec ?

Strony: 1 2 3 4