FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3499 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czy to ma jakiś sens? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy to ma jakiś sens?"   

12haha
 Wysłana - 16 sierpień 2009 00:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich:) Mam nadzieję, że w temacie pojawią się jakies konstruktywne odpowiedzi:) Sprawa wygląda następująco: jest pewna dziewczyna, która bardzo mi się, od dawna, podoba. W zeszłe wakacje spotykaliśmy się ze sobą wiele razy, ale raczej na koleżeńskiej stopie, później nasz kontakt się trochę urwał, mimo że chodzimy do jednej szkoły. Trzy miesiące temu znowu jednak zaczelismy się czesciej widywać. Za***iście nam się spędza razem czas, bo mamy identyczne, lekko głupawe poczucie humoru:D Problem leży w tym, że ona ma chłopaka i to od kilku ładnych lat. Powiedziałem jej wprost, że nie traktuję naszej znajomości czysto koleżeńsko i że chciałbym przenieść nasze relacje na inny poziom (tj. chłopak - dziewczyna) , ona powiedziała, że jest zagubiona i sama nie wie czego do końca chce, czyli niby nie jest to odmowa definitywna, ale gdy chciałem się później spotkać nie miała czasu. Później jednak sama zaprosiła mnie na imprezę i bawiliśmy się dobrze całą noc (ofc nie sami:). Przytulała się do mnie i się śmialiśmy (zresztą jak zawsze:D) , co oczywiście nie daje podstaw do wyciągnięcia daleko idących wniosków, ale pozwala mieć jakies nadzieje. Po imprezie znow do niej napisałem z prośbą o spotkanie i znow odpisała, ze nie będzie miała czasu i to przez najbliższe kilka dni i że kiedys da radę na pewno się spotkać. Sam juz nie wiem jak to interpretować. Nie twierdzę, że faktycznie nie ma czasu, bo pracuje itp, ale dla chcącego nic trudnego, gdyby jej naprawdę zależało, to chyba mogłaby wygospodarować chociaż te 2 godzinki Ma na mnie wy***ane czy może jednak ciągle się waha? Powinienem się z nią luźno spotykać i czekać aż sama przejmie inicjatywę, gdy uzna to za stosowne, czy powinienem może na nią naciskać, żeby sie zdecydowała? A może to olać? Co sądzicie? Z góry dzięki za pomoc:)

Asperger
 Wysłana - 16 sierpień 2009 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

pułapka przyjaciela.

i nie wpierd.alaj się miedzy wódkę a zakąskę

Specjalista -

vimario
 Wysłana - 16 sierpień 2009 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze to nie wchodzi się w związek z butami czy w butach (nie ważne )
a po drugie to olej a efekty będą odpowiadające Tobie

Asperger
 Wysłana - 16 sierpień 2009 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

na miejscu jej chłopaka obił bym ci tą twoją romantyczną twarzyczkę

Specjalista -

Incrap
 Wysłana - 16 sierpień 2009 00:49      [zgłoszenie naruszenia]

j/w

widac dziewczyna z zasadami... skoro sie buja na imprezie i przytula z Toba, chociaz kilka lat ma chlopaka.

japiertole, co to sie dzieje :P

Gillette
 Wysłana - 16 sierpień 2009 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

jestes swiadom ze mozesz miec pogruchotane kiedys kosci za takie wpier,dalanie sie?

Dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę

Znawca -

12haha
 Wysłana - 16 sierpień 2009 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jakbym widział, że jest w nim zakochana, to bym się nie w******lał:) Hmmm... to nie jest tak, że jak jakaś dziewczyna ma chłopaka, to już się z nim musi chajtnąć:) Tym bardziej jak nie pasuje do niego. Znam wiele historii osób, które są szczęśliwe w małżeństwach, mimo że poznały się w okolicznościach, gdzie jedna, bądź obie ze stron miały chłopaka/dziewczynę. Uważam, że skoro to moj ideał pod wieloma względami, to może warto spróbować niezależnie od konsekwencji (nawet jeżeli to by miał być obity ryj:D )

Gillette
 Wysłana - 16 sierpień 2009 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

a czy jetses swiadom ze jestes frajerem bo prawdopodobnie rozpier.dolisz komus zwiazek?

Dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę

Znawca -

Wisniowiec
 Wysłana - 16 sierpień 2009 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

ktoś mu odpowiednio wyperswaduje, że nie można dotykać/brać cudzej własności

w sumie autorze jak wpieprzasz sie między wódke, a zakąske to ja nawet jestem w stanie pogratulować chłopakowi tej dziewuchy jak Cie chwyci gdzieś i porządnie przeklepie po buzce <yes>

nie trawie takich pajaców którzy odbijają komus panny, albo widzą, że coś jest na rzeczy między kolesiem a dziewczyną a i tak sie wp.ierdalają...

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Znawca -

fredens
 Wysłana - 16 sierpień 2009 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

albo jak laska ma chłopaka, a daje sie przytulać innym

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

arch1ebald
 Wysłana - 16 sierpień 2009 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

pjerdol tamtego typa, bo liczy sie twoje szczescie i szczescie tamtej panny, a nie jego

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy to ma jakiś sens?

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: | | zaburzenia osobowości | upskirt celebrity | poprawa matury | pamela anderson | jak zostac realista | moje serce bije dla ciebie | Ridwan | głosiu | burn in snow | pełnomocnictwo | buddyzm | roksa szczecin | david91 | związku | kulki analne | umowa zlecenie | zalozenie dzialalnosci | hydroksyzyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.