FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3124 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Czy to mi這嗆 ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy to mi這嗆 ?"   

stonee15
PRAWIK
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 01:54        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam. Znam si z dziewczyn ju p馧 roku, jest z mojego miasta, na pocz徠ku pisali鄉y tylko smsy, um闚ili鄉y si na spotkanie ale nie wysz這, p騧niej ona znalaz豉 sobie jakiego frajera, bo niby 鈍irowa貫m do jej przyjaci馧ki to ja si spotka貫m 瞠by to jej wyja郾i..powiedzia貫m jej co do niej czuj, 瞠 j kocham, ale ona mia豉 wyjevbke...i posz豉 sobie,zostawiaj帷 mnie samego...obrazili鄉y si na siebie, nie pisali鄉y ponad 2 miesi帷e. Za豉ma貫m si, bo nie chcia貫m 瞠by miala innego... Napisa貫m do niej po tych 2 miesi帷ach,i jako si pogodzili鄉y, ona rozsta豉 si z tym frajerem, kilkakrotnie prosi貫m j o spotkanie, ona m闚i豉 ca造 czas 瞠 nie ma czasu, albo 瞠 sprz徠a.No to si nie spotkali鄉y,tak po miesi帷u pisania,w ko鎍u um闚ili鄉y si, przyjecha貫m, poszli鄉y na spacer, ca這wali鄉y si, chocia nie za bardzo chcia豉 , bo ustalili鄉y 瞠 jestesmy przyjaci鏊mi...Dzisiaj ona napisa豉 瞠 mozemy si spotkac ( 1 raz to ona to zaproponowa豉 ) i si spotkali鄉y. By這 fajnie, cz瘰te buziaki itd, no wida 瞠 mi璠zy nami jest naprawd w porz康ku..ja bym chcial by z ni, czuj 瞠 ona poczu豉 do mnie co wi璚ej znowu...Tylko 瞠 jeste鄉y niby przyjaci鏊mi...i nie wiem co teraz, bedziemy sie spotykac jeszcze w sierpniu... Ale kurva..czemu ja p豉cz jak jej nie ma przy mnie jak baba Czy co ze mn nie tak ? Napisa貫m jej 瞠 dobrze 瞠 jest i takie tam...Porad嬈ie co co w tej sytuacji robic...Sogi b璠..Pocieszcie mnie...

Znawca -

Szlif
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 01:58      [zg這szenie naruszenia]

korzystaj z chwili, 瞠 Ci kce

Zmieniony przez - Szlif w dniu 2010-08-05 01:59:22

Mi貫go dnia

domdzia
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 02:00      [zg這szenie naruszenia]

czas pokarze nie ma nic na si貫, poczekaj troche

stonee15
PRAWIK
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 02:20      [zg這szenie naruszenia]

Ona m闚i, 瞠 nie chce si wi您a , bo ona nie umie by w zwi您ku, dlatego si przyja幡imy, ale powiedzia豉 瞠 mo瞠 si zakocha z czasem ;P.

Znawca -

wicius
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 02:24      [zg這szenie naruszenia]

Frajerem kto jest chyba nie musz pisa. Ola豉 Ci dla ciekawszego (lepsza nawijka b康 rvchanie) kolesia, a ty jak poor emo poszed貫 sobie pop豉ka.
Olewa豉 Ci, bo i tak na kiwni璚ie palcem by wr鏂i. Kole (zwany przez Ciebie frajerem, o ironio) pou篡wa sobie i j zla, wi璚 ona wraca do Ciebie (w ramach zapychacza czasu i przyjaciela kt鏎emu wy瘸li si, jaki tamten by z造 i w og鏊e).
Znajdzie kolejnego, ty b璠ziesz go nazywa kolejnym frajerem, on pou篡wa kolejny raz a Ty znowu b璠ziesz p豉kusia.

Rozwi您anie: podejd do lustra, zdejmuj majty i sprawd czy masz jaja, jak tam, to zacznij si zachowywa jak facet nie piczka, jak nie masz, to nie ma dla Ciebie ratunku.

Edit:
Ona m闚i, 瞠 nie chce si wi您a , bo ona nie umie by w zwi您ku, dlatego si przyja幡imy, ale powiedzia豉 瞠 mo瞠 si zakocha z czasem ;P.

Z tej okazji dodatkowo polecam temat z poni窺zego linku:
[http://www.insomnia.pl/Zbi%C3%B3r_tekst%C3%B3w_w_stylu_zosta%C5%84my_przyjaci%C3%B3%C5%82mi_%25_-t604839.html]

Zmieniony przez - wicius w dniu 2010-08-05 02:25:58

Mo瞠 ty wypjerdolisz do Palestyny, tu jest POLSKA tu si czci POLSKICH BOG紟 a nie 玆DOWSKICH .
Stawiaj sobie krzy瞠 na Golgocie zdrajco, 篡dowski sekciarzu
my tutaj wierzymy w 安iatowida, Peruna i Swaroga, a nie w tego twojego Yahwe obrzezanego. %)
//by kuku貫k

Znawca -

Precedens
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 02:27      [zg這szenie naruszenia]

desperat

stonee15
PRAWIK
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 02:37      [zg這szenie naruszenia]

Wicius nie masz racji w kilku kwestiach ale chooy. A i my nie bylismy przyjaciolmi, jak byla z tamtym kolesiem, to nie mow ze przychodzila do przyjacia sie wyzalic... iiii ona byla z nim miesiac i wiem ze nikt jej nie u篡wa w ten sposob o jakim napisales to du穎 zmienia
EDIT: Nie 瘸li mi si w og鏊e, nie gadamy o jej zwiazkach w ogole

Zmieniony przez - stonee15 w dniu 2010-08-05 02:38:59

Znawca -

Wojtkov
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 02:43      [zg這szenie naruszenia]

Korzystaj ile mo瞠sz i jak mo瞠sz bo wszystko do czasu a znajdzie nowego albo wr鏂i do poprzedniego. Tekst kt鏎y powiedzia豉 mo瞠sz przet逝maczy "Nic z tego nie b璠zie ale r鏏 sobie nadzieje 瞠bys nie przestal sie stara".

Og鏊nie masz 2 wyj軼ia:
1-bedziesz sie zachowywal wobec niej jak do tej pory, wtedy j/w, zero szans i zapchajdziura mi璠zy ch這pakami.
2-zaczniesz ja traktowac tak jak ona ciebie i bedziesz mia jaja to masz jakies 30% szans ze ja do siebie przekonasz.

" musisz by szpanerem cho熲y mia sprzeda nere,
nie mo瞠sz 熜a jak chcesz by dilerem "

~ Paulo Coelho

stonee15
PRAWIK
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 02:45      [zg這szenie naruszenia]

Wojtkov 2 pkt - czyli jak ?

Znawca -

Wojtkov
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 03:25      [zg這szenie naruszenia]

Powiem ci na swoim przyk豉dzie, moja obecna dziewczyna tez miala mnie ko這 dupy chocia za ni lata貫m jak g逝pi na ka盥e zawo豉nie, a ta raz mia豉 ochote raz nie mia豉, wymy郵a豉 co raz to dziwniejsze rzeczy. Straci貫m cierpliwo嗆 w ko鎍u, przesta貫m traktowa jak kr鏊ewne i tolerowa jej hu鈣awki, poczu豉 zniechecenie z mojej strony i sprawa sie zmieni豉 diametralnie.
Zalecam ograniczenie kontaktu, jak bedzie chcia豉 sie spotka to I TAK da ci zna, nie dawaj jej do zrozumienia ze jestes w niej zakochany, nie praw komplement闚. Najlepiej m闚 np o jakiej dziewczynie ze ci sie bardzo podoba itp. wywo豉j zazdro嗆, nawet zmy郵aj帷. Tak 瞠by poczu豉 zagro瞠nie straty, bo jak ma pewno嗆 ze ty zawsze bedziesz na zawo豉nie to bedzie cie traktowa drugorz璠nie. Og馧em staraj sie 篡 swoim 篡ciem, j sie nie przejmowa, wr璚z j olewa i dawa do zrozumienia ze nie jest najwa積iejsza, a raczej to wszystko udawa bo wiadomo jak jest w rzeczywisto軼i ale chocby ci serce sie kraja這 to udawaj 瞠 jest tak j/w napisa貫m. Je郵i to nie da nic to znaczy ze sprawa przegrana

" musisz by szpanerem cho熲y mia sprzeda nere,
nie mo瞠sz 熜a jak chcesz by dilerem "

~ Paulo Coelho

medyk_90
 Wys豉na - 5 sierpie 2010 03:33      [zg這szenie naruszenia]

Stonee dobrze wnioskuje, 瞠 macie po 15 lat?

"Niewa積e jak mocno bijesz, ale jak du穎 jeste w stanie znie嗆 i nadal i嗆 do p

Znawca -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Czy to mi這嗆 ?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczyta: "Taki jestem" - a ona na to poleciala... | Zbi鏎 tekst闚 w stylu "zosta闓y przyjaci馧mi" %-) | gadu -gadu | problem..... | Czy to ma jaki sens? | Znajdz sobie lepsz - ocb? | Sesyjny spampost singli vol. 23 by deberr%-) | Spampost singli 23 by Mason! | Kocha innego, ale nie daje mi spokoju pomimo tego, 瞠 wie, 瞠 j kocham. | by造 mojej dziewczyny jej przyjacielem:/ | (HUMOR) 20 rzeczy, ktorych nie nalezy mowic kobiecie | Jak sko鎍zyc | KOle瘸nka:) | Co mam zrobi by nie wpa嗆 w pu豉pke przyjaciela i j zdoby... | o co w tym chodzi?? | Sygna造 | m jak mi這嗆 odcinek 1202 | upadek koksow | greta | powracaj帷a opuchlizna | jak znalezc swoj post | romans w pracy | fat joe | zmiana taryfy | amfetamina seks | amfetamina anal | MAJOR PIOTR | MAJOR PIOTR GEJ | corka | fajki papierosy | lateks | galerianka | polskie modelki | Scott Storch | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.