FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3377 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Czy to minie? I czy w ogole!? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy to minie? I czy w ogole!?"   

Makary21
 Wysłana - 1 styczeń 2006 22:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Ponad 2 lata temu w wakacje (2003 rok) zaczalem brac tramal. Zrobilem to z ciekawosci, bo slyszalem jaka spoko masa jest po tym i rzeczywiscie strasznie mi sie spodobalo. Na poczatku bralem rzadko, bo nie mialem dobrego dostepu. Przez pierwszy rok bralem srednio jakby to policzyc 2 razy w tygodniu (czasem tygodniami nic, a potem ciagi). Od pazdziernika tamtego roku (2004) do maja bralem prawie codziennie, bardzo rzadko zdarzaly sie przerwy. Od 1 maja z miejsca z tym skonczylem, po prostu mialem juz dosc, tak jakby znudzilo mi sie to, dostalem od lekarza lek antydepresyjny, po ktorym czulem sie swietnie. Niestety zaczalem wtedy brac duze dawki benzodiazepin, ktore chyba zniszczyly bardzo moja psychike. Chociaz podejrzewam, ze tramal tez bardzo ja zniszczyl. Najwiekszym idiotyzmem bylo branie alprazolamu srednio 4-5 mg przez 25 dni:( w te wakacje w sierpniu:(. Bralem ot tak sobie (kretynizm do n-tej potegi). We wrzesniu zdarzalo mi sie brac jeszcze jakies benzodiazepiny, ale malo i rzadko. Teraz nie mam checi siegac po zadne leki, z antydepresantow zszedlem w pazdzierniku (zreszta nie czulem wcale ich dzialania juz troche wczesniej), ale nic mi sie nie chce:(. W ogole jakby umaly we mnie wszelkie ludzkie uczucia:(. Mam chociaz szczescie, ze objawow odstawienia fizycznego nigdy po niczym nie mialem, nawet jak z dlugiego ciagu tramalu czy benzo schodzilem. Kochalem kiedys dziewczyne, ona mnie tez. Teraz gdy ja widze czuje obojetnosc:(. Kiedy to minie? Tramal bralem raz we wrzesniu i raz w pazdzierniku i dopiero wtedy o niej cieplo pomyslalem, mialem ochote sie z Nia spotkac, powiedziec co czuje. Nastepnego dnia nawet Ona mi przez mysl nie przeszla i do teraz ani razu o niej nie pomyslalem chocby przez chwile. Prosze pomozcie, juz nie chodzi o dziewczyne, ale o cale zycie! Pakuje teraz ostro na silce, ale nic poza tym. Wszelkie zainteresowania i chec do zycia znikla (tzn. nie mialem i nie mam mysli samobojczych, zreszta to nie wyjscie). Ogolnie zyje z dnia na dzien i malo co mnie interesuje, w ogole nie mysle o przyszlosci. Czy ten stan apatii minie sam? Jesli tak to po jakim czasie?

hannibal20
 Wysłana - 1 styczeń 2006 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Konsekwencje, sporo bylo tego cpania,zabawa w leki to nie przelewki, coz mi sie wydaje zuuzyles swoje poklady serotoniny ktora odpowiada za tak zwana "chec do zycia" i bedziesz mial obnizony jej poziom juz do konca zycia zapewne, bo o tym ze bedzie normalnie to raczej mozesz zapomniec po takiej ilosci cpania. Moze kup jakis lek na "wychwyt serotoniny"

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 2 styczeń 2006 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

powodzenia
badz dobrej mysli i zajmij sie na maxa czyms procz silka
pozdro

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 2 styczeń 2006 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

Przejdzie, nic sie nie martw Twoj organizm poprostu potrzebuje czasu na zregenerowanie sie. Z czasem dojdziesz do pelnej sprawnosci psychicznej. Po taki okresie cpania nie spodziewaj, ze przejdzie Ci z dnia na dzien.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Włodekg1
 Wysłana - 6 styczeń 2006 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

Odwiedż tą strone.
Tam jest opisane co robić aby odzyskać energie.
Jed
ząc prochy poprostu ją straciłes.
[http://www.forum.focus-x.org/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=566]
Pozdrawiam
Włodek.

davidx90
 Wysłana - 14 czerwiec 2009 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

.

Siwek_wp2
 Wysłana - 15 czerwiec 2009 17:28       [zgłoszenie naruszenia]

ban

...widze niebo, nie mysle...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czy to minie? I czy w ogole!?

Warto przeczytać: | | licencjat | licencjacka | co ostatnio sluchałeś | oceń | Polski vloger spina dup? | wladcasmieci | zszywacz | doda nago | doda nago | drzyA dA yk | powstanie chinskiej rep ludowej | playboy 2001 styczeń | bezpieczeństwo | kejmyk | moderator | unblock | gitara basowa | petanorech- | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.