FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1841 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Czy to może mi pomóc w mojej "chorobie" ??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy to może mi pomóc w mojej "chorobie" ???"   

INSOMNIA
 Wysłana - 11 listopad 2005 14:28       

Przeniesiona przez LukRecJa z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!!!
Mam nerwice natręctw (zespół zaburzeń kompulsywno-impulsywnych). Biore leki ale zbytnio mi nie pomagają. Wpadłem ostatnio na necie na strone Pani Wandy Prątnickiej, znanej psychoterapeutki i egzorcystki. Jest tam napisane że może ona pomóc w tej chorobie. Adres strony to [[www.egzorcysta.pl]]
Co o tym sądzicie ???

shineonyou
 Wysłana - 11 listopad 2005 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

opisz dokladnie chorobe, a probowales juz akupunktury albo biorezonansu?

m,,m

INSOMNIA
 Wysłana - 11 listopad 2005 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

Nie próbowałem ani tego ani tego. Jeśli chodzi o chorobe to trwa ona już bardzo długo około 8lat, może więcej, a lecze sie na nią dopiero/aż jakieś 10miesiecy. Wczesniej nie wiedziałem, że to nerwica natręctw, choć wiedziałem i czułem, że "coś" mi jest. Miałem już wszystkie typowe objawy tej choroby.

LukRecJa
 Wysłana - 11 listopad 2005 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

Jakie konkretnie objawy?

oraz przenoszę do FPR.

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -

michal2004
 Wysłana - 11 listopad 2005 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

mam filmiki z wyiadami z tą kobietą.... Myślę że może pomóc !!!

I LoVe House Music :)

LukRecJa
 Wysłana - 11 listopad 2005 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

Znam tę stronę (kermit mi polecił)
Jak dla mnie trochę pani Wanda popada w skrajność ze swoimi praktykami - wg niej za całe zło odpowiadają duchy - nawiedzanie przez nich człowieka. Dla mnie to trochę spłycanie problemu...
Uważam, że może Ci to pomóc doraźnie, ale na dłuższą metę nie bedzie to skuteczne...

Specjalista -

f_inka
 Wysłana - 12 listopad 2005 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

NIE MA ŚWIECKICH EGZORCYSTÓW!
absolutnie sie tam nie pchaj!

Rozpoznanie objawów należy do fachowców!
Rozumiem, ze skoro kuracja nie przynosi efektów szukasz innej pomocy. . Podam Ci pewien trop.Jesli miałeś styczność z sektami, kartami, wróżkami, tzw.new agem,bioenergoterapeutami, reiki, wywoływaniem duchów itd,Ty lub ktos z rodziny, tu może leżeć przyczyna.
Zastanów sie tez w jakim okresie zycia te natrectwa sie pojawiły.
Jesli cos z powyzszych lub podobnych dotyczy ciebie polecam poradnie psychologiczną w Warszawie. Pracuja tam psychologowie katoliccy, którzy współpracuja z egzorcystą. Jesli to nie sa zaburzenia czysto chorobowe mozesz liczyc na fachową pomoc.
Jesli masz jakies pytania to --->@

C S S M L
N D S M D

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 12 listopad 2005 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ale ja dzwoniłem do biura P.Wandy Prątnickiej i osoba tam pracująca na podstawie wahadełka, czy czegoś takiego i po wczesniejszym podaniu przeze mnie moich danych i miejsca zamieszkania, stwierdziła że jestem pod działaniem ducha/duchów. Pytała sie też czy nie brałem nigdy udziału w seansach spirytystycznych, powiedziałem że nie, bo nie brałem. Może warto skorzystać z pomocy P.Wandy ???

LukRecJa
 Wysłana - 12 listopad 2005 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

...a patrzyłeś na ich stronę internetową? Każdą dolegliwość tłumaczą nawidzeniem duchów... A teraz wahadełko... Daj Pan spokój...

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 12 listopad 2005 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli rozumiem, że pozostaje mi tylko leczenie konwencjonalne, czyli farmakologia (leki) ???

LukRecJa
 Wysłana - 12 listopad 2005 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, nie... Uważam, że powinieneś wszędzie szukać. Nikt nie powiedział, że jedynie taka droga jest słuszna.
Chodzi o to, żeby z kolei za bardzo nie ingerować w sferę naszej aury. Może zaczniesz praktykować coś bezpieczniejszego? Kurs Silvy, NLP, może zapiszesz się na sesje jogi i tym podobne... Może sesje grupowe?

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy to może mi pomóc w mojej "chorobie" ???

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Najwazniejszy zmysl | Elowkencja, też erystyka itd. | Towarzystwo do badań nad Adwaitą i religiami Wschodu. | Efekt Maharishiego | Atma Wiczara | Nietypowy test | Bozon Higgsa - Bóg? Kres KK. | Biblia- Słowo Boże Czy Ludzkie? | Czas leci. | Śmierć psa | Paradoksy religii chrześcijańskiej | Zacząć od siebie | Jezus- artykuł dla wytrwałego oka ;) | zadrość | Matematyka - rozumowa czy empiryczna? | Dewolucja człowieka? | bangkok | 100 lat pan smierc | najlepsze opisy na inso | Gomorra | pyralgina | zdrowie pyralgina | Politechnika warszawska | uniwersytet jagieloński | Porozumienie | wczasy | egipt rinokot | coś o sobie | o mnie | Mateusz Mija Zabijasz mnie | historia przegladania sex | strony z ogloszeniami towarzyskimi niemxy | ja zamontowac klime w opel vectra b | złote piaski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.