FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2358 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Czy to normalne ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy to normalne ?"   

Henryk12
 Wysłana - 1 sierpień 2006 09:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Ciekaw jestem jak słuchacie muzyki, tzn czym muza dla Was jest ? Chodzi o to, ze to co wyprawia moj kuzyn mnie przerasta nigdy sie nie zastanawiałem nad tym, ale z ciekawosci chce wiedziec jak jest z Wami.

Otoz od dziecka interesuje sie on hardcore oraz DnB. Co jakis czas wymienia w swoim małym pokoju sprzęt grający (zestawy głosnikowe podłączone do kompa) - zmienia zestawy na coraz nowsze, porozstawiane ma tego po całym pokoju, jakąs tam roznice słyszy jak dobrze ustawi...ja słysze tylko zwyczają muzyke, nic więcej

Ale chodzi o to, jak słuchacie muzyki ? Puszczacie sobie nutke i cos robicie w pokoju, lub na kompie ? Sprzątacie czy cokolwiek innego ? Czy moze...puszczacie jakie set dwugodzinny i siedzicie na fotelu nieruchomo i odlatujecie ? Nie wiem jak tak mozna, ale dzien w dzien po 2-3 razy kuzyn własnie tak robi. Odpala jakąś sieczke, siada na fotelu i patrzy nieruchomo w jeden punkt (czesto w ekran kompa, łapiąc zawiasa czy cos)

Jak jest z Wami ?

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 1 sierpień 2006 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

ja zapierdalalm po pokoju z rekawiczkami i z gwizdkiem....w klubie sie nie mozna odchamic to chociaz w domu to zrobie

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Henryk12
 Wysłana - 1 sierpień 2006 09:38      [zgłoszenie naruszenia]

swoją drogą skąd sie wziął ten motyw z gwizdkiem i bialymi rekawiczkami + biała ogrodowa maska na twarzy...tez bym raz sobie chętnie wyskoczył

Zmieniony przez - Henryk12 w dniu 2006-08-01 09:38:53

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 1 sierpień 2006 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

nei wiem kto to wymyslil
napewno nie ja...

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 1 sierpień 2006 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

Puszczam muzykę i:
*sprzątam
*rozmawiam na GG
* spamuję na forum
*jem
*siedzę nieruchomo i patrzę się w jeden punkt
*siedzę nieruchomo i zamykam oczy
*bujam się w rytm muzyki
*ubieram się
*rozmawiam ze znajomkami
*******robię to co chcę******

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Ekspert -

elchuka
 Wysłana - 1 sierpień 2006 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

muza u mnie leci non stop, a co robie ? chyba wszystko, jem, ucze sie, pije, rozmawiam, sprzatam(rzadko sprzatam ) dosłownie wszystko, kiedys nawet spałem przy muzie

Iska
 Wysłana - 1 sierpień 2006 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

normalka, ja tez lubie sie walnac na lozko i patrzac w sufit, przezywac muzyke. szczegolnie jesli mam cos nowego i nieznanego. Mysle, ze wtedy bardziej skupiasz sie na niej i ja rozumiesz, jesli w ogole jest co rozumiec. Muzyka jako tlo dla innych czynnosci, ktore wykonujesz nie robi takiego wrazenia, bo nie masz szans sie w nia wczuc. A szczegolnie sluchajac d&b mozna odplynac, wiec rozumiem Twojego brata

Fana
 Wysłana - 1 sierpień 2006 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat189510/]

hyhy...
pewnie, ze bardzo czesto puszczam jakis set i patrze przez godzine w sufit, a tym czasie dzwieki swidruja mi umysl - szczegolnie przy minimalu
Kocham muzyke i mam podobna zajawke jak Twoj kuzyn.
Ze sprzetem grajacym tak samo - pelno sie tego wala po pokoju.
Aktualnie "jestem podlaczony" do kina domowego ze wzgledu na 5.1. Ale oprocz tego stoja jeszcze dwa subufery i kilka kolumn. Czasami jak mi sie nudzi, to sobie podlaczam w rozne kombinacje, nawet i na dwa bufery
Jednego mam samoroba - z kumple stworzylismy. Ale tak ciezko napierdala, ze nie podlaczam go prawie w ogole, tylko jak nikogo nie mam, bo tynki sie sypia
Muzyka jest wazna, ale rownie istotne jest tez to, na czym jest puszczana.

Specjalista -

Lis3K
 Wysłana - 1 sierpień 2006 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

normalne ...
kazdy ma jakies hobby jego jest sluchanie muzyki w dobrym wykonaniu i na dobrym sprzecie... jesli o mnie chodzi wystarcza glosniki od wiezy <yes>
a muzy slucham caly czas... pijac poranna kawe a takze kladac sie spac (w ruch idzie Zamykacz.exe ) komp chodzi praktycznie caly dzien ...

Ekspert -

Busterje
 Wysłana - 1 sierpień 2006 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam w pokoju dwa glosniki 120W i jest kop <peace> ale sasiedzi mnie nie nawidza ino slucham czesto muzyki dolujacej by sie zdolowac niewiem czemu tak jakos mi tego w zyciu brakuje, takiego totalnego dola i dobrze wole sie podolowac 1h przy dolujacej muzie niz dolowac sie latami

Ouch Dream Team
Bunny Kozak Team
If I wait to wake you I'll never ask you Would you take my hand? In the deepest end Would you stay and drown in me?

Marshall_8
Marsh
 Wysłana - 1 sierpień 2006 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ogólnie muzyka jest dla mnie wszystkim.

Muzyka jest ze mną wszędzie.

I zawsze słucham takiej muzyki, jak się czuję...

I got fury in my soul.
Fury's gonna take me to the glory goal.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy to normalne ?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Poranny WF! | Najdluzszy teledysk swiata... | Projektor "ReMiraż" | Do specjalistów od filmów poszukuje pewnego romansu ;] | Poprzedniczka Total Chart | Laikike 1 | Pih - Puszka Pandory + Chada | Książki fantasy które polecacie / warto przeczytać. | podkład muzyczny do reklamy | Poszukuje tytułu filmu ! | VNM - To mój czas / DE NEKST BEST | L.U.C - PYYKYCYKYTYPFF - 2010r. | Jak nakręcić i obrobić film? | Komedie o amerykańskich nastolatkach | ciekawe książki o podświadomości | M83 | blędzior | jak zagadać | kuba wojewódzki | adriene | wierzbicka playboy | eleganckie | białakawa | maffetka | illuminati | cwaniactwo lasek | Rainchart | typ samotnika | iirrooxx | siemens s 55 | kowboj | polo sweter | Corleone | assasin creed | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.