FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2208 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czy to wypali? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Czy to wypali?"   

yoyo5500
 Wysłana - 5 grudzień 2012 12:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam serdecznie.
Otóż kocham pewną kobietę i chcę ją zdobyć. Mam przeciwnika, który nią manipuluje. Muszę go wykopać, żebym miał wolne pole do popisu. Wczoraj do obiektu moich westchnień napisał jej znajomy po pewnym czasie. Prawdopodobnie w tą lub przyszłą sobotę dojdzie do spotkania z nim i jego znajomymi, a wśród nich będzie laska, której mój przeciwnik wpadł w oko i mówiła jej, że powinniśmy być razem, bo do siebie pasujemy, jak wiele osób zresztą. Między nami cały czas coś iskrzy, ale przez tego kolesia ostatnio nie mogę swobodnie z nią rozmawiać. Zresztą on uknuł intrygę z kumpelą obiektu moich westchnień z roku, żeby mnie odsunąć od niej.
Zamierzam się z nimi spotkać, dowieść, że on nią manipuluje, kręci z wieloma laskami i celnie go zjechać ciętą ripostą, żeby ludzie go wyśmiali, a ja bym dużo zyskał w jej oczach. A on sobie poszedł zmemłany i poniżony. Potem chcę przejść do rzeczy. Już wcześniej się z nią całowałem, więc niewątpliwie chcę to powtórzyć, żeby jej pokazać, że ją kocham.
Moje pytanie jest, jak w temacie: czy to wypali?

Young2
 Wysłana - 5 grudzień 2012 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

ryzykowne posuniecie
laska moze zauwazyc, ze jestes chorobliwie zazdrosny, koles jeszcze doleje oliwy do ognia, bo sie uwziales na niego, czepiasz sie i bedzie skutek odwrtony do zamierzonego. panna pomysli sobie, ze jestes poje.bem, ktory ma na jej punkcie obsesje

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2012-12-05 12:57:20

these niggas broke, these niggas lazy

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 5 grudzień 2012 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

urwij mu nogę, myślę, że będzie po temacie, oczywiście anonimowo.
dziewczyna nie będzie chciała kolesia bez nogi
czuję że to miłość

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 5 grudzień 2012 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie to jak Young. Przekombinujesz i tyle z tego będzie, ze panna jeszcze bardziej uczepi się Twojego konkurenta

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2012-12-05 13:04:44

.

Ekspert -

qpen
 Wysłana - 5 grudzień 2012 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Co to za panna?Po wylewie?Za rączke do celu trzeba prowadzić, bo samej się nie da?

Specjalista -

Robson.25
 Wysłana - 5 grudzień 2012 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - Robson.25 w dniu 2012-12-05 14:59:56

Zmieniony przez - Robson.25 w dniu 2012-12-05 15:00:09

Ekspert -

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 grudzień 2012 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

Naprawdę konkretny i brawurowy plan Podejrzewam, że jedyną osobą, która się tam ośmieszy, będzie Autor

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Bubelos
 Wysłana - 5 grudzień 2012 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

Zamiast atakować jego, to zaatakuj ją i spraw, żeby tamtego odsunęła na drugi plan

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 5 grudzień 2012 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

co za ciul, zrobisz z siebie idiote, laski cie zleja, dostaniesz jeszcze w pisde i tyle z tego bedzie

koorwa plan jak z Kevin sam w domu

INSOMNIA
 Wysłana - 5 grudzień 2012 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

takie sprawy zalatwia sie po ciuchu...jesli wiesz o co chodzi

za leb i do lasu...

pasik0nik
 Wysłana - 5 grudzień 2012 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie takie sprawy to załatwia się niczym lis... musisz być przebiegły, żeby nikt się nie domyślał o co chodzi ehehe, ale to już wyższy stopień stajemniczenia.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Czy to wypali?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Monogamia człowieka to mit? | Ahh te baby | Problem starej milosci... | bogate i (atrakcyjne) kobiety? | O co Mu chodzi? | Na chłodno. | Pytanie do dziewczyn | Natrętny ex mojej dziewczyny - szybkie pytanie | Problem z wakacjami. | No i już z rana wkrętki. | Przed zaręczynami cnotka niewydymka po łatwa suczka | ech poradzcie miłość | mam problemik ;/ | Uczucie z seksu? | czy mozna zakochac sie w dziewczynie z ktora nie ma sie oczym rozmawiac? | Dlaczego nie mowi wszytskiego... | czarna bila | kamera sportowa | Natasza urbanska | Natasza Urbańska | witaminy w ciazy | szczecin sex | thomas ligotti | dildo | allahu akbar | karta pamieci memory stick pro | mój pokój | jezioro marzeń | port elizabeth | uzywane laptopy z niemiec | kod ograniczeń sony ericsson u5 | maska opel corsa b | dragon nest | tzw Rafal | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.