FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 735 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Czy uda się przywrócić plik? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Czy uda się przywrócić plik?"   

ostr18
 Wysłana - 6 czerwiec 2015 20:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Miałem na kompie zapisany plik .doc. Przeniosłem go na pendrive'a, którego niestety zgubiłem. Czy istnieje jakaś szansa, by przywrócić ten plik?

saikolank
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie włączaj kompa pod żadnym pozorem, bo nadpiszesz ten plik i kupa. Jak podeślesz mi HDD to po promocji za 2 stówki Ci go odzyskam. Chyba że wolisz OnTrack- oni tez odzyskują, ale chyba za pliczek zapłacisz 500 w górę.
Alternatywą jest program easy file recovery, ale jak się nie znasz to możesz przy okazji stracić wszystkie dane z HDD- ale nie martw się to też odzyskuje w granicach 5k zł.

Specjalista -

NrG
 Wysłana - 9 czerwiec 2015 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli jeszcze nie nadpisałeś danych to spróbuj tym:
[traxter-online.net/testdisk-photorec-odzyskiwanie-danych/]
tylko z jakiegoś LiveCD/USB, nie z systemu, który masz na dysku.
(jest za darmo )

Zmieniony przez - NrG w dniu 2015-06-09 18:18:24

.

Znawca -

jeronimooo
J.B.
 Wysłana - 9 czerwiec 2015 21:40       [zgłoszenie naruszenia]

taaaa... pewnie miał go na pendrive już jakiś czas i od tamtej pory kilkukrotnie włączał pc

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Czy uda się przywrócić plik?

Warto przeczytać: Problem z klawiaturą w laptopie | Samsung Galaxy i5700 - aktualizacja | Cydia iphone | Problem z usb samsung d900i | laptop traktuje nagrywarke jak zwykly naped cd | program do katalogowania filmów | Satio vs Xperia X10 mini PRO vs Nokia N97 mini | rozdzielczość | sprzęt do scratchowania | Samsung Monte S5620 - ściąganie SimLocka | Telefon do 2000 zł | Blokada hasłem routera | kurva problem | Gothic Quiz! | Głośniki przenośne | Już czas.. | sexkamerki | dyskakulia | jange | szrajbus | maci3j | zwolnienie lekarskie | pieczenie w cewce | pieczenie | wiersze | poezja | zielkas | lombard | niewyjaśnione historie | termoaktywna | sample | kujonki | chodakowska | Srogie rycie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.