FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 796 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Czy uda się przywrócić plik? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Czy uda się przywrócić plik?"   

ostr18
 Wysłana - 6 czerwiec 2015 20:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Miałem na kompie zapisany plik .doc. Przeniosłem go na pendrive'a, którego niestety zgubiłem. Czy istnieje jakaś szansa, by przywrócić ten plik?

saikolank
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie włączaj kompa pod żadnym pozorem, bo nadpiszesz ten plik i kupa. Jak podeślesz mi HDD to po promocji za 2 stówki Ci go odzyskam. Chyba że wolisz OnTrack- oni tez odzyskują, ale chyba za pliczek zapłacisz 500 w górę.
Alternatywą jest program easy file recovery, ale jak się nie znasz to możesz przy okazji stracić wszystkie dane z HDD- ale nie martw się to też odzyskuje w granicach 5k zł.

Specjalista -

NrG
 Wysłana - 9 czerwiec 2015 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli jeszcze nie nadpisałeś danych to spróbuj tym:
[traxter-online.net/testdisk-photorec-odzyskiwanie-danych/]
tylko z jakiegoś LiveCD/USB, nie z systemu, który masz na dysku.
(jest za darmo )

Zmieniony przez - NrG w dniu 2015-06-09 18:18:24

.

Znawca -

jeronimooo
J.B.
 Wysłana - 9 czerwiec 2015 21:40       [zgłoszenie naruszenia]

taaaa... pewnie miał go na pendrive już jakiś czas i od tamtej pory kilkukrotnie włączał pc

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Czy uda się przywrócić plik?

Warto przeczytać: Pomoc;) | blokada telefonu | Karta telewizyja - pomoc w wyborze | Telefon do 1000. Nokia n93i? | Okazja czy tandeta? | Jaki laptop? | Prince of Persia dwa trony POMOCY | nokia - blokada sms hasło wiadomości skrzynki odbiorczej | mio moov500 - problem | Jak wgrac zdjecia? | jaką telewizje ? | Problem przy instalacji | telewizja kablowa - upc | wybór windowsa | Jak zainstalować gre? | PROGRAM | olo1010 | ricky | buist | activeone | polka praca | polka | rozmowa z rodzicami | torba na ramię | sake | RB045081582CN | zeszmaci | Modelka bielizna | Modelka | oglozenia | michnik | michnik89 | qbek | qbek89 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.