FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6426 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ??"   

lucas761
 Wysłana - 11 październik 2006 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

Taka jest ludzka mentalność. Moja obecna natomiast nie potrafi zrozumieć ze mi nie przeszkadzaja jej wcześniejsze doswiadczenia seksualne, a wprost przeciwnie, ze moglaby zaproponowąć coś co z kimś wcześniej robiłą i przypadło jej do gustu.
Poprostu sie przyzwyczaiłą do faktu ze faceci takie rzeczy wypominają, a tu sie trafil taki który nie

h

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 11 październik 2006 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

Sweet69-ale przecież nie chodzi i przysłowiową "pierwszą randkę" tylko o początki znajomości. Przecież nikt od razu na 100% się nie angażuje tylko próbuje "wybadać" jaka jest ta druga osoba jakie ma wartości itp.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 11 październik 2006 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

Sweet69-ale przecież nie chodzi i przysłowiową "pierwszą randkę" tylko o początki znajomości. Przecież nikt od razu na 100% się nie angażuje tylko próbuje "wybadać" jaka jest ta druga osoba jakie ma wartości itp.

jasne, ze tak ale bez przesady. Kiedy sie okaże ze dziewoja nie ma błony to sajonara? troche płytki powód zerwania

Ekspert -

piotrusxtc
 Wysłana - 11 październik 2006 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

No paranoja, paranoja ale czy do takiej wlasnie paranoji nie powinnismy juz przywyknac? 21 wiek mamy i paranoje na kazdym kroku.

Podobno jest nieśmiały, wiec mi opinie psuje
Byc moze, siedzi sobie taki zamroczony z lekka hehe i podejscia do ludzi podobno nie ma (ja tam nie wiem bo bo w chlopcach nie gustuje)

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -

mnbv
 Wysłana - 11 październik 2006 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

na***** go tak styraliscie na poczatku

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 11 październik 2006 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

Sweet69-dla kogoś dla kogo błonka jest wązniejsza od osoby kto jest bardzo dobry powód do zerwania. Lepiej pożegnac się na początku niż potem zatruwać się pretensjami jak już się emocje i uczucia włączą.
mnbv-bo mamy inne zdanie? a on o nie pytał?

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2006-10-11 11:09:33

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

evernever
 Wysłana - 11 październik 2006 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

Miarka - gdzie on napisal ze jej to wypomina ? qrwa kolejny osobnik o skrajnosciowych pogladach

mi by to przeszkadzalo i przeszkadza obecnie ale nigdy jej tego nie powiedzialem i nie powiem (chyba ze przeczyta ten temat to sie wqrwie )

Szukam pracy w UK / Irlandi...

Specjalista -

piotrusxtc
 Wysłana - 11 październik 2006 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ******le ale jeli facetowi to przeszkadza to jest to skrajny egoizm. Malo jest takich sytuacji, kiedy kobieta dziewica, facet prawiczek wiaza sie ze soba i sa do konca zycia... Chyba ze ktos wowi mi ze jest inaczej.

Specjalista -

mnbv
 Wysłana - 11 październik 2006 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

to odrazu trzeba tyrac mu leb?. Tez wole dziewice ale nie przeszkadzalo by mi jak juz by nie byla

Zmieniony przez - mnbv w dniu 2006-10-11 11:15:43

piotrusxtc
 Wysłana - 11 październik 2006 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jakie dziewica ma doswiadczenie chocby w sferze antykoncepcji?
Raczej zielonego pojecianie ma a jesli juz ty najwyzej jest obczytana a to jednak praktyka czyni mistrza.

A wracajac... Co za roznica czy wypomina to dziewczynie czy tylko mysli tak... I tak zaslugje na nagane. Skrajny egoizm. To nie sredniowiecze w koncu. Kazdy moze czegos sprobowac zanim na stale sie zwiaze. Przynajmniej ma juz jakies doswiadczeia to jest raz a dwa jak powiedzal seba... Szansa ze bedzie kombinowac cos na boku z innym jest mniejsza... (chodzi mi tutaj o szukanie nowych doswiadczen czyli cos w tym stylu..."no z tym fajnie ale ciekawe jak z innym..")

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2006-10-11 11:20:37

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9