FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6419 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ??"   

VLAD.IV
 Wysłana - 11 październik 2006 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

Nigdy nie pojmę facetów z takimi problemami...

Zresztą ja sie nigdy nie wypytuje o poprzednich facetów... nawet mowie, ze nie chce o tym słyszec...

Mogła miec 40 facetów, ma mi mowic, ze jestem najlepszy, a czy to prawda, to juz mi wisi

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

piotrusxtc
 Wysłana - 11 październik 2006 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

I ja mam podobnie. Oczywiscie obchodzi mnie co robila w przeszlosci ale bez przesady. Ze mna wtedy nie byla i nie musi sie tlumaczyc. Z reszta w tej kwestii... Kiedy bedzie chciala i tak moze sklamac bo mozliwosci sprawdzenia stanu faktycznego sa zwykle znikome a i prezewaznie taka kobieta moze sie wykrecic. Inaczej sprawa sie ma na prowincji gdzie wszyscy wszystkich znaja (nie moiwe o wsi ale male powiatowe miasteczka jak w moim przypadku).
A podejscie faceta ktory nie potrafi zrozumiec jak ona mogla przede mna kogos miec jest chore.
Inna sprawa sa tez same kobiety... Sa jeszcze takie ktore sie szanuja i zbyt wielu partnerow im nie odpowiada (ja mam to szzescie chyba)

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 11 październik 2006 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

Tzn obchodzi mnie o tyle, żebym sie nie dowiadywał, że wszyscy kumple ją mieli.. albo zeby klientów byłych nie spotykała w knajpach

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

piotrusxtc
 Wysłana - 11 październik 2006 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ale to jest chyba logiczne... Kobieta ktora mieli wszyscy kumple ma swoja nazwe zaczynajaca sie od litery k <yes>.

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2006-10-11 11:52:26

Specjalista -

evernever
 Wysłana - 11 październik 2006 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

kaska ?

ja raz krecilem z fajna laska (wlasnie kaska ) tylko ze sie potem dowiedzialem ze miala ją przedemną z polowa meskich mieszkancow pewnej miejscowosci wiec zaniechalem dalszej znajomosci z nia

Szukam pracy w UK / Irlandi...

Specjalista -

gienek78
 Wysłana - 11 październik 2006 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli doszliśmy do wniosku następującego:

Dziewicom mówimy zdecydowane NIE

a może chodziło o parówkowych skrytożerców ?????

Zmieniony przez - gienek78 w dniu 2006-10-11 12:10:47

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

piotrusxtc
 Wysłana - 11 październik 2006 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli ktos trzezwo mysli to szybko mozna sie zorientowac ze dziewczyna leci na kase chyba ze wczesniej omota faceta ale to nie powinno miec miejsca.

Nie chodzi o to ze dziewicom mowimy nie. Nie badzmy egoistami i nie kierujmy sie przeswiadczeniem ze albo dziewica albo bye. Bezsens.

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2006-10-11 12:14:50

Specjalista -

gienek78
 Wysłana - 11 październik 2006 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie przesadzaj, ze dziewczyny na kase lecą. Kazda baba chce mieć chłopa z jajami, który jest na tyle sprawny umysłowo, że będzie wstanie utrzymać rodzine.

Każdy chłop też wymga aby baba miała jakieś tam swoje walory, dla jednego będzie to super figura dla drugiego poukładane w głowie trzeciego rajcuje to, że babka jest ambitna i sama zarabia.

Każdy wymaga żeby druga połowa coś ze sobą reprezentowała. Miałem taką koleżankę co rajcowało ją zadawanie się z bogatymi gośćmi ale ona była troche inna - to nie jest reguła tak jak to część ludzi na forum przedstawia.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 11 październik 2006 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewice też mogą mieć tak, że jak nie dały tyle lat, a ich wiek zaczyna już od dawna sugerować inicjację, to prawdopodobieństwo, że dadzą akurat tobie drastycznie się zmniejsza.

Jak się baba boi*****a dotknąć, to coś już z nią nie tak jest

A i może to też świadczyć o bardzo niskim libido. Jest dziewicą, bo nie pożąda mocno seksu, ten jest dla niej czymś ekstremalnie wyjtkowym i tylko xiążę z bajki (na którego nigdy w życiu nie trafią, co jest najsmutniejsze w tej opowiastce ) może się doczekać osobistego zdjęcia simlocka.

Of kors każdą babę da się w sobie roskochać. Tylko nie każda jest tego warta...

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

piotrusxtc
 Wysłana - 11 październik 2006 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewice też mogą mieć tak, że jak nie dały tyle lat, a ich wiek zaczyna już od dawna sugerować inicjację, to prawdopodobieństwo, że dadzą akurat tobie drastycznie się zmniejsza.

Takie sa realia a o niskim poziomie libido tez racja... Seks to przeciez jedna z fizjologicznych niemalze potrzeb czlowieka a jesli dla kogos jest to cos poza zasiegiem, ma wazniejsze sprawy to niech sobie zostanie dziewica i zyje w samotnosci (bo do tego sie to sprowadza gdyz... i tutaj przyklad: dziewica 22 lata, facet 24. Zaczynaja sie spotykac i oczywistym jest ze po pewnym czasie on bedzie chcial seksu. Ona mu powie ze jest jeszce dziewica i chcialaby z tym poczekac. Beda czekac, czekac az on nie wytrzyma i pojdzie do innej. Mowie czysto hipotetycznie). Nie chodzi mi bynajmniej o to, ze dziewica to ktos gorszy bo tak nie jest ale jesli facet 25 lat przykladowo spotka 23 letnia dziewice ortodoksyjna ze sie tak wyraze to czego moze sie spodziewac... ze bedzie z nia za raczke po parku spacerowal czy dawal jej buziaka w policzek. Oczywiscie sa wyjatki jak np chec dotrzymania dziewictwa do slubu ale to tez paranoja... A jesli po slubie, kiedy seks wkroczy w ich zycieoboje uswiadomia sobie ze pod tym wzgledem do siebie nie pasuja?

Ad tematu... Ktos kto wypomina dziewczynie ze miala kogos przed nim jest dziwny, rozpieszczony, zacofany, egoistyczny i chyba niedojrzaly emocjonalnie.

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2006-10-11 13:17:52

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9