FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6420 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ??"   

Whiteaida
 Wysłana - 11 październik 2006 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

Zielona w te klocki chyba, że pojętna

Piotrus Ale jakie dziewica ma doswiadczenie chocby w sferze antykoncepcji? czyli w sferze antykoncepcji trzeba nabrać doświadczenia...hahahaha a to dobre Pierwszy raz sie nie udało zabezpieczyć, to będzie wiedzieć na następny raz a tabletki za becikowe kupi śmieszne to było, wybacz. Ja jakoś nie potrzebowałam doświadczenia żeby się prawidłowo zabezpieczyć....

Vlad- Zresztą ja sie nigdy nie wypytuje o poprzednich facetów... nawet mowie, ze nie chce o tym słyszec... i tu się zgadzam, mnie by szlak trafił jakbym miała słuchać o byłych mojego mężczyzny...

Nie byłabym zazdrosna o jakiś "szybki numerek", ale o taki seks z miłości to chyba trochę tak....

Jednak przyjemnie być osobą, która po raz pierwszy wzbudza w kimś tyle zaufania, żeby się jej oddać...chociaż generalnie to faceta nie przekreśla. Tylko, że fajnie byłoby uczyc się tego wszystkiego na sobie, a nie korzystać z wcześniejszych doświadczeń, które niekoniecznie muszą pokrywać się z upodobaniami obecnego partnera.

Zmieniony przez - Whiteaida w dniu 2006-10-11 14:08:48

Don't touch too much...

Znawca -

piotrusxtc
 Wysłana - 11 październik 2006 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

O cos innego z ta antykoncepcja mi chodzilo...
jesli dziewczyna jest dziewica to sie tym nie interesuje. Kiedys tam zechce seksu i wezmie tabletki bez zadnej glebszej wiedzy na ten temat. Pozniej odstawi tabletki i bedzie wielka panika bo np okres sie spoznia albo podobne. Pelno tego na inso.

Nie byłabym zazdrosna o jakiś "szybki numerek", ale o taki seks z miłości to chyba trochę tak....

To ja mam tutaj zupelnie odwrotnie... Jesi w przeszlosci kogos kochala to byl i seks co jest chyba normalne. A jesli np puscila sie z kims po duzej ilosci alko albo podobne to juz opinia leci i nie wszystkim moze sie to podobac.

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2006-10-11 14:19:43

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 październik 2006 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

To ja mam tutaj zupelnie odwrotnie... Jesi w przeszlosci kogos kochala to byl i seks co jest chyba normalne. A jesli np puscila sie z kims po duzej ilosci alko albo podobne to juz opinia leci i nie wszystkim moze sie to podobac.

Toja was pogodze, bo i tak i tak moze sie zdarzyc i nie robilbym z tego jakiego wielkiego halo.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2006-10-11 14:22:17

Whiteaida
 Wysłana - 11 październik 2006 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

jesli dziewczynag jest dziewica to sie tym nie interesuje. Kiedys tam zechce seksu i wezmie tabletki bez zadnej glebszej wiedzy na ten temat. Pozniej odstawi tabletki i bedzie wielka panika bo np okres sie spoznia albo podobne. Pelno teo na inso.
w takim razie przepraszam, źle zrozumiałam ale i tu niekoniecznie się zgadzam, bo owszem-jest gatunek dziewczyn, które myślą, że kiedy się ładnie wygląda, to sa dni niepłodne, ale wydaje mi się, że większośc planując rozpoczęcie życia seksualnego, jest tym wszystkim bardzo zaaferowana i przestraszona troche, bo wiadomo, ciąza i te sprawy....

Ja sama kilka miesięcy temu byłam przerażona jak mi się okres spóźniał, ale jak teraz o tym myślę, to wydaje mi się, że byłam zabezpieczona bardzo dobrze i oczywiście nie zaciążyłam Czasami nawet przy najlepszym zabezpieczeniu może się zdarzyć.....stąd ta panika u niektórych

A znam przypadek, że para doskonale się zabezpiecza, mają doświadczenie, wiedza jak się prawidłowo zabezpieczyć a i tak okreś się spóźnia to jest wielka panika....normalna reakcja...

Don't touch too much...

Znawca -

Leandro
 Wysłana - 11 październik 2006 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

DON JUANem nie jestem -

mi nie zalezy aby byla dziewica

Nie idz za mna bo mozesz nie zdazyc,Nie idz przede mna bo Ja moge nie nadazyc za Toba,Idz obok i BADZ MOIM PRZYJACIELEM.
++Jedno serce ,jedno bicie, OLYMPIQUE LYON ponad zycie...++
+++ NAJWAZNIEJSZY JEST SZACUNEK DLA DRUGIEGO CZLOWIEKA +++
~~Tylko glupcy okazuja zazdrosc~~

Whiteaida
 Wysłana - 11 październik 2006 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

jesli dziewczynag jest dziewica to sie tym nie interesuje. Kiedys tam zechce seksu i wezmie tabletki bez zadnej glebszej wiedzy na ten temat. Pozniej odstawi tabletki i bedzie wielka panika bo np okres sie spoznia albo podobne. Pelno teo na inso.
w takim razie przepraszam, źle zrozumiałam ale i tu niekoniecznie się zgadzam, bo owszem-jest gatunek dziewczyn, które myślą, że kiedy się ładnie wygląda, to sa dni niepłodne, ale wydaje mi się, że większośc planując rozpoczęcie życia seksualnego, jest tym wszystkim bardzo zaaferowana i przestraszona troche, bo wiadomo, ciąza i te sprawy....

Ja sama kilka miesięcy temu byłam przerażona jak mi się okres spóźniał, ale jak teraz o tym myślę, to wydaje mi się, że byłam zabezpieczona bardzo dobrze i oczywiście nie zaciążyłam Czasami nawet przy najlepszym zabezpieczeniu może się zdarzyć.....stąd ta panika u niektórych

A znam przypadek, że para doskonale się zabezpiecza, mają doświadczenie, wiedza jak się prawidłowo zabezpieczyć a i tak okreś się spóźnia to jest wielka panika....normalna reakcja...

A co do drugiej kwestii, tej z sksem z miłości lub bez niej to ja bym własnie była zazdrosna o to uczucie, przez które sie sobie oddali. Bo szybki numerek to nic psychicznego, tylko fizyczna przyjemność...

Don't touch too much...

Znawca -

Kos_a
 Wysłana - 11 październik 2006 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, zależy mi na tym.

W ostateczności mam o wszystkim nie wiedzieć. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.

XXwielkiXX
 Wysłana - 11 październik 2006 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

a ja bym chcial przezyc 1 raz z doswiadczona kobieta ;) mniejszy mialbym stres

Znawca -

Whiteaida
 Wysłana - 11 październik 2006 16:34      [zgłoszenie naruszenia]

Mi by własnie głupio było z doświadczonym, bo miałby porwnanie, a wiadomo, że ja bym sie w porównaniu do innych jego partnerek nie równała.....tak mnie sie przynajmniej wydaje.....

Don't touch too much...

Znawca -

onatttz
 Wysłana - 11 październik 2006 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

bez znaczenia kto byl wczesniej
to tak jakbym sie wku.rwial , ze rozmawiala z X kolesia przedmna...
wszystko zalezy jaki masz stosunek do sex-u...
ja ruchanie jest dla ciebie jak np. kawa co rano to nie widze problemu...
a jak dla ciebie to cos wiecej to coz... nie wiem jak to jest

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9