FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6421 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ??"   

Whiteaida
 Wysłana - 13 październik 2006 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Z tym dziewictwem to tak jak z pracą dla kobiet. Wymagamy ładnej zaraz po studiach ale z 10 letnim doświadczeniem w branży. < hehee

Dziewice to tylko udręka - sam nigdy nie zaliczyłem dziewicy (zawsze pociągały mnie starsze i doswiadczone kobiety) ale zaliczyłem panienke, którą wcześniejszy gość przeleciał chyba tylko ze 2 razy. Toż to męczarnia, jak zaproponowałem oral to się tak na mnie popatrzyła, że mi się wszystkiego odechciało i nie za bardzo skumała o co mi chodzi. A poza tym kłoda w łóżku.
I wiedze, że tylko starsi forumowicze mają zdroworozsadkowe podejście do tematu. Bo jak czytam młodych to nie wiem płakać czy śmiać się.

To chyba raczej temperamentu sprawa, jak dziewuszka zamknięta w sobie, to ile razy by się nie kochała, zawsze będzie sobie leżeć...kwestia charakteru, czasami religii, wychowania....

Wiadomo, że jeśli chodzi o zwykłe "stukanie" to wbijać, czy jest dziewicą/prawiczkiem, ale jeśli chodzi o "coś więcej" to chyba powinno mieć to jakieś znaczenie....dla mnie ma, acz nie jest to najważniejsze

Don't touch too much...

Znawca -

Nitroo.
 Wysłana - 13 październik 2006 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

Czy to jest aż taki ważne czy jest dziewicą czy nie? Jeśli ją kochasz to powinieneś kochać taką ona jest.A nawet najbardziej porządnej i cnotliwej kobiecie może się to zdarzyć.

Whiteaida
 Wysłana - 13 październik 2006 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Można kochać na zabój, co nie znaczy, że nic nie ma prawa nam w tej osobie przeszkadzać. Dlatego napisałam, że ma to znaczenie, ale nie tak duże. Chociaż fajnie by było gdyby....ale ...ale .....dość już mnie tutaj....

Don't touch too much...

Znawca -

Nitroo.
 Wysłana - 13 październik 2006 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

hehe wjedni piszą że wolą dziewice inni że nie. Dla mnie nie ma znaczenia czy ta osoba jest nią czy nie.Miłość nie wybiera.Dziewice są niczym skarby,których w tym świecie ciężko odnaleźć, ale z drugiej strony te skarby nigdy nie pozwalają się do siebie zbliżyć,ani ciałem, ani sercem...

onatttz
 Wysłana - 13 październik 2006 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

jestem gejem

slaweh
 Wysłana - 14 październik 2006 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

Nitroo. bawisz się w romantyka?

oraz do tematu - jakoś nie specjalnie zależy mi żeby się przespać z dziewicą, lepsze są doświadczone. A jesli autorowi tak bardzo zalezy na dziewicy to chyba ma 16 lat i jest trochę nie ten tego w tych sprawach

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Jusiek
 Wysłana - 14 październik 2006 09:48      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie jest to bardzo istetna rzecz.No ale niestety pierwsza osoba którą kochałem była już "przedziurawiona" , ale to długa historia....a tak wogule to juz i tak mało wazne...bo juz jej niekocham no i ona mnie też (a niedługo jade na divy )

MR.MST
 Wysłana - 14 październik 2006 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

A mi to wsumie wisi,chociaz bym wolal,zeby nie byla jakos bardzo doswiadczona.Ma to takie sobie znaczenie jednak.
Niechcialbym tylko laski,ktora byla "ogolnodostepna"

gienek78
 Wysłana - 14 październik 2006 11:39       [zgłoszenie naruszenia]

To ja się zastanawiam kiedy jakaś kobieta założy temat - czy wam też zależy żeby twój chłopak był prawiczkiem.

Wymagacie od dziewczyn (wolicie aby były), żeby były dziewicami a czy sami jesteście bez skazy, czy sami trzymacie wacki swoje na uwięzi i czekacie na ta jedyną ukochaną ??????

Koło 30 wam przejdzie, w moim wieku dziewicami są tylko brzydkie kaszaloty (zresztą każda zmora i tak znajdzie swego amatora) lub mające problemy z głową kobiety. Hihi ja jakbym chciał mieć dziewice to musiałbym sie z jakąś licealistką umwawiać (a dzieci nie lubie) więc ja już niestety nie zaznam tej jedynej prawdziwej miłości

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9