FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2867 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czy wszystkie laski probuja odwrocic faceta? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy wszystkie laski probuja odwrocic faceta?"   

Zen2008
 Wysłana - 11 maj 2010 14:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nie wiem czy ja trafiam na takie dziewczyny czy kazde tak maja. Opisze po krotce pare sytuacji
Mam tak czesto ze pisza do mnie dziewczyny jako pierwsze ale szybko chca do tego doprowadzic zeby to wygladalo tak ze to ja pisze i mi zalezy. Wrecz mi to wkladaja do glowy piszac np" zle trafiles jak myslisz ze wskakuje kazdemu facetowi do lozka no to odpisuje ze niech nie zapomina ze to ona pisze do mnie ze ja nie trafilem na nia.
Inna sytuacja laska napisala do mnie zgodzilem sie na 3 spotkania ale przed pierwszym zapowiedzialem ze nie ma marnowac czasu jak nie chce bo ja dziewczyny nie szukam. Na spotkaniach doszlo do czegos po czym powiedzialem ze nie chce sie juz spotykac odpowiedz od niej "ja tez juz nie chce" i kolejne smsy byly tylko proba odwrocenia za wszelka cene sytuacji w ten sposob zeby wygladalo to tak ze to ona nie chce a nie ja. Nie odzywalem sie w ogole i juz nie wspomne ze po dniu poprosila o spotkanie.
Czy kazda laska probuje odwrocic faceta?

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 11 maj 2010 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem
mi sie tak nie trafialo chyba

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

FastDiesel
 Wysłana - 11 maj 2010 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Żądza dominacji psychicznej

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

Ekspert -

mich4s
 Wysłana - 11 maj 2010 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaję mi się że się chwalisz swoim powodzeniem u kobiet

Ekspert -

Zen2008
 Wysłana - 11 maj 2010 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

to juz sie ci swiadamiam ze nie bo kazdy ma sytuacje ze dziewczyna zainicjuje pierwszy kontakt. Kazdy ma cos w sobie innego i dziala na jakis typ kobiet.

arch1ebald
 Wysłana - 11 maj 2010 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem w jakim wieku jestes - ale imho to im dalej w las (czyt. im starsi jestesmy) to tym bardziej staramy sie pokazac 2giej stronie (oczywiscie na poczatku), ze "gdyby cos to nie przejmuj sie, bede umial/umiala poradzic sobie bez ciebie". to troche chore - bo ja rozumiem, byc swiadomym tego, ze jak cos to trudno; ale tak patrze to wydaje mi sie, ze wiele osob stara sie na sile to manifestowac na poczatku znajomosci; ale moze to tylko jakas moja psychoza

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

Zen2008
 Wysłana - 11 maj 2010 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

23 lata i jeszcze do kolegi wyzej na forum sie nie chwale bo tu kazdy by mogl.

fredens
 Wysłana - 11 maj 2010 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

fajnie jakbyś wstawił kilka przecinków

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

Zen2008
 Wysłana - 11 maj 2010 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

nastepnym razem wstawie. lecialem jak pociag.

Angel...
 Wysłana - 11 maj 2010 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

nie rozumiem ocb troche

Ekspert -

arch1ebald
 Wysłana - 11 maj 2010 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to, ze laski manifestuja swoja hmm..."niezaleznosc" poprzez uswiadamianie facetow, ze ich tak naprawde nie potrzebuja; podczas gdy to wszystko co pisza i wygaduja to jedna wielka sciema (tak mi sie wydaje )

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy wszystkie laski probuja odwrocic faceta?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: jak odzyskać ukochaną | głupie czy normalne? | o so chosi | boli mnie to!!! | Wyjazd nad morze a milosc | Takie cos na pierwszej randce?! | I bądź mądry ... | Co mam myśleć o takim zachowaniu ? | Pomozecie ? | Czy moja dziewczyna jest normalna? | czy to anoreksja? | Zdrada czy nie? | Delikatna niechęć dziewczyny | Pomóżcie jetsem przeklęty!!! | czesto powtarzajacy sie schemat | Qrwa mac !! | Izabela hokuspokus | Iza hokuspokus | zarabianie na stronie | Opony zimowe | cyfrowy polsat | polsat cyfrowy | puder | kononowicz w raju | cyfrowy polsat pisz do biuro utrzymania klienta | napisz maila do biura utrzymania klienta ja dostalem 9 miesiecy | cyfrowy polsat biuro utrzymania klienta | mama i synem | Warszawa 2015 | paznokci | natasza | Mazda cx7 | Suzuki gsx | azjatka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.