FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2177 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czy zaciąganie do kościoła na niedzielna msze przez moja panne jest  
fair? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy zaciąganie do kościoła na niedzielna msze przez moja panne jest fair?"   

jacuuu2008
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam 19 lat i jestem z pewna dziewczyna juz od pol roku, moja dziewczyna jest w moim wieku.

Moja dziewczyna jest bardzo pobożna, chodzi kilka razy w tygodniu do kosciola i w kazde inne swięto to obowiązkowo ale co dziwne jej rodzice nie są tacy, czasem kiedy do niej przyjezdzam to zdarza sie taka sytuacja ze mowi mi że dzisiaj bedziesz musial wczesniej jechac do domu bo zaś ide do koscioła.

Od pewnego czasu razem chodzimy do kosciola, wczesniej wcale nie chodzilem do kosciola, a u spowiedzi bylem przed komunia jakoś.

Zaczeło się od tego ze pytala mi sie dlaczego nie chodze do kosciola to powiedzialem jej prawde że nie czuje takiej potrzeby zeby uczestniczyc w mszy swietej i nie chodze na siłe do kosciola, ale dziewczyna na to że trzeba chodzic do kosciola i ze kazdy ma taka potrzebe i ze musisz chodzic do kosciola bo z kosciolem trzeba sie liczyc.

To ja dla świętego spokoju chodze z nia co niedziele do kosciola oraz do spowiedzi.

Co o tym myslicie ze dziewczyna mnie zaciaga do kosciola chociaz nie czuje takiej wewnetrznej potrzeby zeby tam chodzic?

Ale co myślicie o tym ze czasem kiedy do niej przyjezdzam to zdarza sie taka sytuacja ze mowi mi że dzisiaj bedziesz musial wczesniej jechac do domu bo zaś ide do koscioła?

Czyżby kościół był dla niej ważniejszy od miłości chłopaka? Musze przyznać że wedlug mnie po prostu mnie wygania ze mam juz spadac do chaty bo ona do koscioła musi... :/

to jest bardzo smutne ale co o takim zachowanu myslicie?

PS. podobny temat jest w dziale "filozofia religie" ale prosze o nie kasowanie tego tematu poniewaz bardzo mo zalezy na odpowiedziach na moj problem :/

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jest Fear

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

SuperLover
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

jak chodzisz z przymusu do Kościoła tej lepiej tego nie rób... po drugie ta twoja dziewczyna może chce do zakonu wstąpić? porozmawiaj z nią o co kaman, ale według mnie jest w tym coś dziwnego, co musisz już sam rozkminić

Specjalista -

rahuenne
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

nie widzę w tym nic dziwnego, znam taki przypadek. poprostu dziewczyna jest wierząca i nie chce rezygnowac z modlitwy dla Ciebie. musicie to jakoś godzić.

Życie jest piękne tylko trzeba odpowiednio dobrać leki %-)

SuperLover
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

rozumiem co niedziele, ale kilka razy w tyg.

Specjalista -

Kukułek
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz, czy to się odbija na waszym życiu intymnym? tzn pewnie się na seks nie zgadza ale zakładam, że może jeszcze ci to nie przeszkadza (ile miałeś lat btw?) tylko pytanie czy nie protestuje przed rzeczami na które ty masz ochotę?

Specjalista -

faramka
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

bo zaś

A tak to... ciężka sprawa. Jeśli ona nie zacznie tolerować Twojej niechęci do KK (bo pewnie teoretycznie jesteś katolikiem?), to będzie więcej problemów niż miłych chwil.

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry. Nie jestem wierząca i nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek w jakikolwiek sposób próbował narzucać mi swoją wiare. Jeśli ktoś odczuwa potrzebę nawet 2 razy dziennie iść na mszę droga wolna. Jestem tolerancyjna i mi to szczerze mówiąc wisi. Ale od mojego wara.

Kr4x
 Wysłana - 28 sierpień 2008 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Fear Factory-Nieustraszeni

God does not like you. He never wanted you. In all probability, he hates you.

Znawca -

twojatata3
 Wysłana - 30 sierpień 2008 17:19       [zgłoszenie naruszenia]

paprykaszcze

To już moje 3 konto na insomni %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czy zaciąganie do kościoła na niedzielna msze przez moja panne jest fair?

Warto przeczytać: jak poderwać?? | Straciłem milosc swojego zycia... | Gubię się już :/ | Zasmucona... | Dziewczyna z Brazylii | Już nic z tego nie rozumiem. | przydupas - przyjaciel? | pytanie (savoir vivre?) | Pierwszy pocałunek/ Lizanie ;/ Kurde pomozcie - | Problem trwający juz 1,5 roku.. | Pytanko i pomoc | kocham dwoch! | szybko bo jestem łajza i leń :))) | Milosc do tej, ktora kocha innego, a nie moze z nim byc, jak ja odkochac? | Przerażony | słuszność porad | zona | lokatorzy | owczarek | owczarek kaukaski | tylko reka | uzaleznienie od masturbacji | seba570 w telewizji | baryła | podpis | nim | tool | polish celeb fakes | supermemo | levy88 | brat siostra | brat siostra sex | uszkodzony wyświetlacz w samsung s3 | robot man | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.