FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3035 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
DDA 
[powiadom znajomego]    
Autor "DDA"   

schajo
 Wysłana - 6 marzec 2006 20:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czesto jestem zbyt krytyczna dla samej siebie,najmniejszym bledem potrafie zamartwiac sie cale dnie.
Czy jest na to jakas rada?

Sebek16
 Wysłana - 6 marzec 2006 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Masz zbyt niskie mniemanie o sobie. Polecam Ci książkę "Jak przestać się martwić i zacząć żyć" Dale'a Carnegi'ego. Jest w każdym empiku.

Uśmiechnij się, jutro może być gorzej.

NiePytaj
 Wysłana - 6 marzec 2006 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

tak
zmien swoj tok myslenia, luzniej podchodz do sprawy a jak mozna to olewaj
oczywiscie najwazniejsze - zajmij sie czyms- tak zebys miala jak najmniej czasu na siedzenie i rozmyslanie jak moglas postapic a jak nie.. co byloby gdy... itd ;]
powodzenia

Sila plynie z krwia duma razem z nia.

schajo
 Wysłana - 6 marzec 2006 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

Masz zbyt niskie mniemanie o sobie. Polecam Ci książkę "Jak przestać się martwić i zacząć żyć" Dale'a Carnegi'ego. Jest w każdym empiku.

Czytalam te ksiazke;) dzieki;)
Mam bardzo niskie poczucie wlasnej wartosci,staram sie z tym walczyc;)
ale jak widac,nie bardzo mi to wychodzi.Dziekuje;)

schajo
 Wysłana - 6 marzec 2006 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

tak
zmien swoj tok myslenia, luzniej podchodz do sprawy a jak mozna to olewaj
oczywiscie najwazniejsze - zajmij sie czyms- tak zebys miala jak najmniej czasu na siedzenie i rozmyslanie jak moglas postapic a jak nie.. co byloby gdy... itd ;]
powodzenia

Sama wiem ze to glupie.
Ja nie umiem skoncentrowac sie na tym co mam zrobic,popelniam nowe bledy,i to doprowadza mnie do nowego stresu;)

LukRecJa
 Wysłana - 6 marzec 2006 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

DDA... Na pewno to o czym piszesz wiąże się z tym tematem
Ile masz lat?

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -

spyderix
 Wysłana - 6 marzec 2006 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi się że cały czas sobie wmawiasz rzeczy typu : " i tak popełnie błąd, napewno popełnie błąd itd." Podstawowa sprawa to to abyś tak nie robiła(jeśli tak robisz) i zamiast błędami zajmij się wszystkim tym co ci się udało osiągnąć - myśl właśnie o tym , najlepiej wypisuj wszystkie pozytywne zdażenia. Jak wiesz uczymy sie na błędach a najlepiej na swoich ale nie możesz dać się "jemu zdołować" pomaga cos tego typu: zamiast myśleć w kategori np "dzis sie strasznie jąkałem przy prezentacji" myślisz sobie : " co zrobić aby moja wypowiedź była płynna itd" poprostu eliminujesz negatywne słowo jak jąkanie ,nie zagłębiasz się w to negatywne stwierdzenie tylko myślisz pozytywnie.
To takie podstawy ale bardzo potrafią pomóc tylko należy sie przyłożyć

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 7 marzec 2006 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

DDA?
Dorosłe Dziecko Alkoholika?

vogue
 Wysłana - 7 marzec 2006 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

tak:/

eh...jak chesz to prv

.

Sebek16
 Wysłana - 8 marzec 2006 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

No to skoro czytałaś tamto, to polecam jeszcze "Potęgę podświadomości" Josepha Murphy'go. Jak to nie pomoże, to polecam udanie się do psychologa. Ja ufam takim ludziom. Psycholog powinien Ci pomóc.

Uśmiechnij się, jutro może być gorzej.

Methos
 Wysłana - 10 marzec 2006 07:58      [zgłoszenie naruszenia]

schajo... za mało informacji o Tobie.. by móc powiedziec cos konkretnego...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DDA

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Jak sprawdzić czy jest się wariatem | Wyobraźnia w procesie kształtowania aktywności człowieka ... | "Umysł Ponad Materią" (Mind Over Matter PL) | filmik | Macie, czego chcieliście- rzecz o narzekaniu. | Czy coś ze mną nie tak...? | Priorytet/y | dawcy szpiku: dlaczego tak malo? | Świat według Sadomaczo | Chrystus z Opola | Problemy z samym sobą. | Problem z przyszłością po studiach | Rozmyślenia... | kumpela ;/ problem | Perswazyjne teksty | Można się samemu wyleczyć? | tast iq | test iq | Tiguan | httpwwwtvpplvodaudycjepublicystykajan pospieszalski blizejwideo201220129269760 | ramona | znane | strap on | shemale | Tajlandia | efukt | opętanie | zyczenia noworoczne | Pijane kobiety | kulululu11 | typson | koszula jak nosić | koszula | tuskxxx | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.