FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11732 razy ¬

ROZRYWKA | Multimedia
DESPERATE HOUSEWIVES - Gotowe na wszystko - Polsat 
[powiadom znajomego]    
Autor "DESPERATE HOUSEWIVES - Gotowe na wszystko - Polsat"   

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2006 20:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

GOTOWE NA WSZYSTKO (DESPERATE HOUSEWIVES)

Produkcja amerykańskiej telewizji ABC, bijący rekordy popularności w USA, zdobywający wierną rzesze fanów i w Polsce. Czarna komedia na nowo definiująca powiedzenie "żyli długo i szczęsliwie", opowiadająca z lekkim przymrużeniem oka o życiu na amerykańskej prowincji zamieszkałej przez wyższą klasę średnią. Niejako mottem serialu jest powiedzenie, że nic nie jest takie jak się może wydawać i każdy dom i jego mieszkańcy ukrywają jakąś część życia przed światem zewnętrznym. Niekiedy sekrety są iście makabryczne i wymagają interwencji miejscowej policji ale najczęściej na Wisteria Lane biorą górę ludzkie pragnienia, żądze, miłość i nienawiść. Fabuła serialu skoncentrowana jest wokół życia czterech kobiet, ich życia rodzinnego i emocjonalnego. Niepowtarzalnego charakteru nadaje produkcji hipnotyzująca narracja i świetne kreacje aktorskie.

Serial do dnia wczorajszego leciał w każdy czwartek, o 21.15. Wczoraj Polsat nadał ostatni odcinek pierwszego sezonu. Dziwie sie, ze skoro jest temat o Lost, to nie ma o Desperatkach, ale mam nadzieje, ze mimo wszystko ktos oglada na insomni ten swietny serial Niewątpliwie mój ulubiony i najlepszy, jaki kiedykolwiek widziałam.

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2006 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Susan Mayer (Teri Hatcher), rozwódka, samotnie opiekująca się córką Julie, próbuje poderwać nowego mieszkańca Wisteria Lane, hydraulika Mike'a Delfino, który jednak, jak okazuje się w kolejnych odcinkach, przybył do Fairview zupełnie w innym celu.

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2006 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Gabrielle Solis (Eva Longoria), była modelka, która dla pieniędzy wyszła za mąż za ciągle zazdrosnego o nią Carlosa, ale jej uwagę przykuwa młody i przystojny ogrodnik John.

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2006 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

Bree Mason Van De Kamp (Marcia Cross), prawdziwa prefekcjonistka we wszystkim co robi, głęboko religijna ultrakonserwatystka, nie może zrozumieć dlaczego mąż Rex chce ją opuścić, a dzieci w ogóle jej nie szanują.

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2006 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

Lynette Lindquist Scavo (Felicity Huffman), matka czwórki niesfornych dzieci, która zrezygnowała dla nich z kariery, przeżywa rozczarowania, próbując ustalić z mężem podział obowiązków,

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2006 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

Konkurentką Susan o względy przystojnego sąsiada jest drapieżna agentka nieruchomości Edie Britt,

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2006 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Motto serialu brzmi: Everyone has a little dirty laundry, czyli "Wszyscy mamy jakieś brudne pranie."

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2006 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

Rozdanie Złotych Globów

Nicci
 Wysłana - 27 styczeń 2006 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ogladalam i chociaz nie wciagnal mnie, tak jak Nip/Tuck, to jedank przyjemnie zapelnial czas w czwartek przyznam jednak, ze nie wszystkie odcinki byly na rownym poziomie i czuje troche niedosyt. Co do bohaterek, to zdecydowanie Gabrielle i Bree maja moja sympatie

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Znawca -

macja
 Wysłana - 27 styczeń 2006 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

Bo na Polsacie jest kiepskie tłumaczenie i lektor, nawet jakość kolorów itd jest słaba. O wiele lepiej ogladac na komputerze Ja już jestem przy 12 odcinku 2 sezonu

sculli
 Wysłana - 27 styczeń 2006 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

niestety na razie obejrzałem tylko pierwsze dwa odcinki, ale od dzisiaj zamierzam nadrobić zaległości.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DESPERATE HOUSEWIVES - Gotowe na wszystko - Polsat

Strony: 1 2 3 4 5