FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 44484 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Seks
DEWIACJE SEKSUALNE 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "DEWIACJE SEKSUALNE"   
 
aniolek85
 Wysłana - 3 sierpień 2004 10:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Przyczyny,

1) czynniki biologiczne: zaburzenia genetyczne, neurologiczne, hormonalne, uzależnienia,

2) czynniki psychiczne: uwarunkowania powstałe z fantazji erotycznych, pornografii "twardej", urazy i szoki seksualne w wieku rozwojowym, zaburzenia identyfikacji płciowej, zaburzenia osobowości, uzależnienie od seksu,

3) czynniki kulturowe: wpływ subkultury, obyczajowość erotyczna.Agalmatofilia - dewiacja seksualna, typ parafilii, w której bodźcem seksualnym (podnietą) są pomniki i rzeźby

Agorafilia- dewiacja w której bodźcem seksualnym są miejsca publiczne

Agreksofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest podsłuchiwanie przebiegu kontaktu seksualnego innych osób

Akrofilia - czerpanie doznań erotycznych dzięki kontaktom seksualnym na wysokości

Akromotofilia - dewiacja w którym bodźcem seksualnym jest odmienny kolor skóry partnera

Albutofilia - dewiacja w którym bodźcem seksualnym jest woda

Algolagnia czynna (sadyzm) to osiąganie satysfakcji seksualnej przez psychiczne i/lub fizyczne znęcanie się nad partnerem. Może być wyrazem agresji wobec przedstawicieli płci przeciwnej, np. w wyniku urazów wyniesionych z domu rodzinnego, niepowodzeń w heteroseksualnych związkach bądź pierwszych, nieudanych kontaktów seksualnych. W skrajnej postaci zabójstwo z lubieżności (eretofonofilia), czy niszczenie dobytku (piromania seksualna), gwałcenie.

Algolagnia bierna (masochizm) oznacza osiąganie satysfakcji seksualnej w wyniku cierpienia psychicznego i/lub fizycznego zadawanego przez partnera lub samemu sobie, zamiast/albo w trakcie stosunku płciowego. Formy skrajne masochizmu to: samookaleczenia (alloaptemnofilia), pozorowanie duszenia (asfiksiofilia), marzenia o własnej śmierci (tanatofilia).

Oba rodzaje algolagnii występują zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, najczęściej dotyka ona osób z zaburzeniami osobowości lub zaburzeniami psychicznymi.

Altocalciphilia - typ fetyszu zwiazany z wysokimi obcasami

Amaurofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest współżycie seksualne w ciemnościach, gdy partner ma zamknięte oczy ale spotkałam się tez z opinią że to parafilia, w której bodźcem wywołującym podniecenie seksualne są zapachy.

Anaclitism - typ fetyszu zwiazany z przedmiotami dzieciecymi

Anastemafilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest partner niskiego wzrostu

Andromimetofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym są kobiety udające mężczyzn

Autonepiofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym są pieluszki

Apotemnofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest własne okaleczone ciało

Arachnefilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym są pająki

Asfiksjofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest niedotlenienie w wyniku duszenia się lub bycia duszonym

Aulofobia - dewiacja polegająca na obsesyjnym lęku przed instrumentami muzycznymi, które kojarzą się z członkiem.

Autagonistofilia - Rzadka dewiacja seksualna, w której bodźcem erotycznym jest sceniczność.

Autofetyszyzm - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest własne ciało lub jakaś jego część

Autofilia - Zakochanie się w samym sobie
Forma fetyszyzmu, gdzie fetyszem jest własne ciało
Osiąganie satysfakcji seksualnej w wyniku samouwielbienia lub też podziwu okazywanego przez inną osobę

Automonoseksualizm - Zaburzenie polegające na oglądaniu w lustrze własnego ciała przebranego w strój kobiecy. W czasie towarzyszących praktyk masturbacyjnych odbicie w lustrze traktowane jest jako partner odmiennej płci. Jest to specyficzna forma fetyszyzmu (w której fetyszem jest własne ciało), ujawniająca skłonności narcystyczne i transwestytyczne.

Autonekrofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest wyobrażanie siebie martwym

Autopedofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest potrzeba bycia traktowanym jako dziecko

Autoskopofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest oglądanie własnego ciała, narządów płciowyc

Autossassinofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest pozorowanie własnego zabójstwa

Choreofilia - dewiacja seksualnych w której bodźcem seksualnym jest taniec

Czyny lubieżne - Pojęcie wieloznaczne, mające zdecydowanie pejoratywne znaczenie zarówno ze względu na objawy zewnętrzne, jak i motywy sprawcy. Może występować w wielu sytuacjach, np. w miejscu publicznym, z osobą niepełnoletnią lub dojrzałą, dotyczy bardzo różnorodnych zachowań seksualnych.

Dacryphilia - typ dewiacji w której źródłem podniecenia jest prowokowanie łez u partnera. Odmiana sadyzmu.

Dendrofilia - dewiacja w której obiektem seksualnym jest drzewo.

Doraphilia - dewiacja polegajaca na podnieceniu zwierzecym futrem lub skora

Dysmorphophilia - dewiacja zwiazana wylacznie z partnerami zdeformowanymi lub uposledzonymi psychicznie

Efebofilia - skłonność seksualna do osób bardzo młodych, ale już cieleśnie dojrzałych

Ekshibicjonizm - jedna z najczęściej spotykanych dewiacji polegająca na osiąganiu satysfakcji seksualnej przez publiczne obnażanie własnych narzadow rozrodczych.
Podobno ekshibicjonizm właściwy przydarza się wyłącznie mężczyznom, do tego najczęściej mężczyznom młodym, rzec można w pełni sił reprodukcyjnych. To oni, jak informują wszystkie dostępne encyklopedie patologii seksualnych, obnażają członek w stanie wzwodu przygodnym osobom i czerpią satysfakcję z reakcji takiego przygodnego, kobiecego i bezbronnego najczęściej, otoczenia. Kiedy takiej reakcji brak, brak też seksualnej satysfakcji pana pokazywacza. Pokazywacze liczą na wywarcie monstrualnego wrażenia i na zaaferowaną obnażonym narządem z przydatkami pamięć zaatakowanej w parku, w lesie czy pod sklepem obserwatorki.
Atakują tak i pokazują, często się przy tym zaspokajając w sposób niewybredny i nie bardzo wyrafinowany.
Wedle psychoanalityków ekshibicjonista obnaża genitalia, by sprawdzić, czyje jeszcze posiada. To człowiek cierpiący na kompleks kastracji. I tyle jest warta cala psychoanaliza. Jeszcze prostszym sposobem wyjaśniania genezy ekshibicjonizmu jest wiązanie go z chorobliwą nieśmiałością, kompleksami wieku młodzieńczego i lękiem wobec kobiet. I tyle jest warta popularna psychologia ludowa, uprawiana w tęczowych masówkach prasowych dla gospodyń domowych. Najlepiej połączyć jedno z drugim i wtedy ekshibicjonista klasyczny to młody, pryszczaty dewiant, którego omijają kobiety, a tata chciał go w dzieciństwie wykastrować (choćby mentalnie i wyobrażalnie), bo latorośl podświadomie pragnęła z mamusi uczynić kochankę. Nie tędy droga, zwłaszcza że ekshibicjonizm właściwy, ten męski, daje się tłumić farmakologicznie (nałogowi pokazywacze łykają z przymusu sądowego cyproteronacerat, obniżający poziom androgenów), nie wszyscy zaś są młodzi i nie wszyscy pragnęli w dzieciństwie mamusi, nie bacząc na groźbę odpiłowania przydatków.
Przyczyny patologicznego obnażalstwa mają dwojaką naturę: leżą w naszej biologii i w kulturze, która tę biologię wzmacnia. Samcom kilku gatunków małp naczelnych przebadanych przez Kim Wallen na Uniwersytecie Emory gwałtownie podskakuje poziom testosteronu, kiedy widzą atrakcyjną przedstawicielkę swojego gatunku. Nie gapią się jednak na tę przedstawicielkę sami, bo zawsze jest spora konkurencja do damskich walorów. Kiedy z konkurencją przegrywają, testosteron ucieka jak szczury z tonącego statku. Kiedy jednak pojawi się na horyzoncie jakaś insza przystojna dama, testosteron nadpływa ponownie, wysoką i szeroką falą. Podobnie dzieje się wtedy, kiedy samce małp naczelnych obserwują kopulujących pobratymców. Testosteron skacze im wtedy ni mniej, ni więcej tylko całe 400 procent. Deborah Blum, autorka popularnej książki Płeć i mózg, wyciąga z tego faktu interesujący, aczkolwiek zabawny wniosek. Być może tancbudy ze striptizem - pisze - odwiedzają ciency panowie, przegrani z walce o wartościowe damy, żeby w ten sposób podnieść sobie poziom testosteronu? Idąc za tym wnioskiem dalej, można założyć - jak sądzę - że między publicznym obnażaniem się a podnoszeniem się poziomu testosteronu we krwi istnieje równie znacząca zależność. Należy tę sprawę solidnie zbadać. Skoro podglądactwo jest wbudowane w naszą naturę, to ekshibicjonizm zapewne też.
W odróżnieniu od klasycznego ekshibicjonizmu męskiego, ekshibicjonizm w wykonaniu kobiet nazwać można, za psychoterapeutą Erikiem Berne, ekshibicjonizmem histerycznym. W dziele pod tytułem W co grają ludzie Berne opisuje jedną z seksualnych gier towarzyskich, a mianowicie "Grę w pończoszkę", w której ekshibicjonizm histeryczny objawia się w czystej i nieskalanej postaci.
Wyobraźmy sobie nudnawą imprezę, której uczestnicy są co do jednego zaobrączkowani. Słowem parki o wieloletnim stażu tu i ówdzie, pod oknem i pod ścianą, sączą Martini z lodem, gadają o pracy i mielą na papkę słone paluszki. Panie z wyczuciem zerkają na obcych panów, panowie mniej delikatnie na czyjeś żony. I nagle w ten oswojony krajobraz wdziera się samotna zdzira. Zdzira ma - dajmy na to - czerwoną sukienkę na ramiączkach, które zsuwają się ilekroć zmieni kierunek natarcia. Naciera zatem owa zdzira na stoliczek szklany, przy którym trzy żony i trzej mężowie toną w bezdennej czeluści usypiającej konwersacji. Przysiada tam kątem półdupka, nóżka w obcasie na drugą nóżkę i rozpoczyna się atak: Oj! Właśnie poszło mi oczko w pończosze! I owo Oj! wspiera długim jak noga pokazem oczka, które właśnie poszło. Panom siedzącym przy szklanym stoliku zaczyna topnieć lód w szklankach z whisky, a ich żonom - do których właściwie skierowana jest ta prezentacja - w przyspieszonym tempie rosną bojowe pazury. Po czym czerwona zdzira podnosi półdupek ze skórzanej kanapy, wsuwa oczko pod sukienkę i odchodzi zamaszyście.
Nie trzeba być socjologiem, by zauważyć, ze ekshibicjonizm dopiero w wydaniu kobiet zaczyna mieć społeczny sens. Publiczne obnażanie to najprostsza forma prezentacji własnych walorów płciowych, które w wypadku kobiet faktycznie decydują o atrakcyjności. Inaczej niźli w wypadku mężczyzn pokazujących z zadowoleniem wypchane majtasy poczerwieniałe z zimna atrybuty i ambitny acz mierny wzwód, które kobiet najczęściej nie interesują. Co innego, gdyby ekshibicjoniści obnażali wypchany portfel, poczerwieniałe od lakieru Ferrari i ambitne, acz wykonalne plany które interesują jak najbardziej. Pokazywanie prącia przygodnym paniom nie opłaca się panom reprodukcyjnie (dlatego właśnie są zboczeńcami i trzeba ich leczyć), paniom zaś pokazywanie puszczonych właśnie oczek, pupek czy nóżek opłaca się bardzo i zboczeniem nie jest. Zauważmy tedy, że to nie panowie są mistrzami ekshibicjonizmu. Odsetek tych, którzy nagminnie pokazują innym walory nie przekracza u płci bardziej włochatej jednego procenta populacji. Inaczej rzecz wygląda u kobiet. Wydaje się, że z ekshibicjonizmem jest za pan brat (za pani siostra może?) co druga kobieta. Bo niby dlaczego witryny internetowe wypchane są po brzegi niezupełnie ubranymi kobietami?


Ekskrementofagia - dewiacja polegająca na osiąganiu satysfakcji seksualnej przez spożywanie wydalin partnera

Emetofilia - dewiacja polegający na podniecaniu się wymiotami

Endytofilia - dewiajca polegający na osiąganiu satysfakcji wyłącznie z ubranymi partnerami

Entomofilia - zadko spotykana dewiacja seksualna. Bodźcem prowadzącym do osiągania satysfakcji seksualnej są insekty

Eretofonofilia - skrajna postać sadyzmu, w której wyzwolenie seksualnej reakcji następuje podczas mordowania ofiary

Fetyszyzm - dewiacja seksualna wyrażająca się potrzebą seksualną (popędem płciowym) ukierunkowanym na jakiś przedmiot nieożywiony, na rzecz, często na część garderoby

Flatufilia - Rzadko spotykana dewiacja, w której bodźcem seksualnym są gazy jelitowe kierowane na twarz lub do ust partnera.

Fobofilia - Rzadka dewiacja w której podniecenie seksualne jest wywoływane przez bodźce lękowe.

frotteuryzm (ocieractwo) - dewiacja w której źródłem satysfakcji seksualnej jest ocieranie się mężczyzn o pośladki, piersi, rzadziej inne czesci ciala kobiet

Gerontofilia - rodzaj dewiacji polegający na osiąganiu satysfakcji seksualnej przez młodą osobę w wyniku współżycia z partnerem w wieku starczym

Hirsutophilia - fetysz zwiazany z wlosami spod pachy

Hodophilia - dewiacja polegajaca na odczuwaniu przyjemnosci seksualnej podczas podrozy

Homeowestytyzm - dewiacja która polega na osiąganiu satysfakcji seksualnej przez nakładanie na siebie ubrania należącego do innej osoby

Hygrofilia - dewjacja w której bodźcami seksualnymi są wydzieliny ciała

Hyphephilia - dewiacja polegajaca na dotykaniu skory , wlosow , futra

Kandaulezizm - rzadko spotykana złożona dewiacja polegająca na łączeniu ekshibicjonizmu z masochizmem

Kazirodztwo - kontakty seksualne między spokrewnionymi osobami

Klaustrofilifobia - dewiacja w której satysfakcja seksualna jest osiągana dzięki współżyciu w zamkniętych pomieszczeniach

Kleptofilia - dewiacja w której satysfakcja seksualna jest osiągana w trakcie popełniania kradzieży.

Klismafilia - Typ dewiacji której satysfakcja seksualna jest osiągana poprzez wlewy doodbytnicze

Koprofilia - Dewiacja w której bodźcem seksualnym jest kał i czynnosci zwiazane z nim

Ksenofilia - rzadko spotykany typ dewiacji seksualnej w której satysfakcję seksualną daje kontakt z zupełnie obcym, nieznanym

Laktafilia - dewjacja w której bodźcem seksualnym są wydzielające mleko piersi

Masochizm - dewiacja seksualna, w której istotną cechą jest czerpanie rozkoszy seksualnej w związku z niezwykle silną uległością i podporządkowaniem się drugiej osobie

Moriaphilia - dewiacja polegajaca na odczuwaniu przyjemnosci seksualnej podczas opowiadania sprosnych dowcipow

Mysofilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym jest brud (własny, partnera, otoczenia).

Narratofilia - dewiacja w której rozmowy erotyczne prowokują wystąpienie reakcji seksualnej

Nekrofilia - dewiacja seksualna polegająca na podejmowaniu obcowania płciowego z osobą zmarłą

Nekrosadyzm - odmiana sadyzmu w jednej z jego krańcowych postaci. Szczególnie niebezpieczna dewiacja seksualna. Wyraża się śmiertelnym duszeniem

Nimfofilia - potrzeba seksualna bądź skłonność seksualna dojrzałego mężczyzny ukierunkowana na dziewczęta we wczesnym okresie dojrzewania

Nimfomania - hieperaktywnosc seksualna wystepujaca u kobiet.
Nimfomania (erotomania, hiperlibidemia, hiperseksualizm, promiskuityzm, satyriasis) to patologiczny stan nasilenia zainteresowań erotycznych i aktywności seksualnej. Typowe przy tym jest to, że potrzeby seksualne dominują nad innymi, a ich realizacja staje się często głównym celem życiowym człowieka. Zaburzenie to różnie traktowano na przestrzeni dziejów medycyny. W starożytności postrzegano ją jako objaw zaburzeń psychicznych, a w Anglii rządzonej przez królową Wiktorię uważano, że jest wyrazem seksualnej frustracji u biernych, zakompleksionych dziewic. Naukowe podejście do problemu nimfomanii zapoczątkowały prace francuskiego lekarza de Cleraubault, który na początku XX wieku sklasyfikował i dokładnie opisał to zaburzenie. Badania naukowe dowodzą, że nimfomania dotyczy 5% populacji, częściej mężczyzn, niż kobiet. Mężczyźni unikają takich kobiet jak ognia, ponieważ mają uzasadnione obawy co do własnych możliwości zaspokojenia ich potrzeb seksualnych. Jedni boją się, że mają zbyt mały temperament, inni, że ich członek jest za krótki, jeszcze inni są przekonani, że zbyt częste stosunki odbiją się niekorzystnie na ich zdrowiu. Obawy te sięgają często dalej. Mężczyźni boją się, że taka kobieta później, już w czasie trwania związku, czy małżeństwa. Nie będzie im wierna. Widzą siebie w roli przysłowiowego rogacza, z którego wszyscy się śmieją, Dochodzą to tego jeszcze obawy, co do ewentualnego własnego ojcostwa dzieci, które zostaną poczęte w zalegalizowanym związku partnerskim. O tym, że obawy te nie są bezzasadne mówią badania naukowe, według których ponad 10% mężczyzn nie wie, że dziecko noszące ich nazwisko nie jest ich biologicznym potomkiem.
W leczeniu erotomanii najlepsze efekty przynosi stosowanie psychoterapii
w połączeniu z lekami antyandrogennymi.

Oculophilia - fetysz zwiazany z oczami

Pediophilia - typ fetyszu zwiazany z lalkami

Pedofilia - dewiacja seksualna polegająca na odczuwaniu potrzeby kontaktów seksualnych z dziećmi

Phallophilia - fetysz zwiazany z duzym rozmiarem penisa

Pigmalionizm - osiąganie stanu podniecenia płciowego na widok zdjęć pornograficznych

Pirolagnia - wyzwolenie reakcji seksualnej na widok ognia; może być niespodziewanym, epizodycznym przeżyciem lub formą dewjacji prowadzącą do piromanii seksualnej

Podophilia - fetysz zwiazany ze stopami

Raptofilia - odmiana sadyzmu, polegająca na osiąganiu rozkoszy przez gwałcenie partnerów seksualnych

Sadomasochizm - współistnienie potrzeb, fantazji i pragnień sadystycznych i masochistycznych

Saliromania - Skojarzenie sadyzmu z fetyszyzmem, polegające na celowym brudzeniu innej osoby w celu wyzwolenia reakcji seksualnej

Siderodromofilia - odmiana dewiacji w której satysfakcję seksualną osiąga się przez współżycie w pociągach

Sitofilia - odmiana parafilii, w której satysfakcję seksualną osiąga się przez pobudzanie bodźcami wiążącymi się z jedzeniem

Skatologia telefoniczna - osiąganie satysfakcji seksualnej w czasie prowadzenia rozmów telefonicznych o obscenicznej treści

Somnofilia - zespół śpiącej księżniczki, przeżywanie satysfakcjonujących stosunków seksualnych jedynie podczas pozorowanego snu

Stygmatofilia - Szczególny pociąg do nakłuwania i/lub tatuowania siebie bądź partnera seksualnego, co warunkuje wyzwolenie reakcji seksualnej

Symforofilia - przeżywanie w wyobraźni klęsk i katastrof żywiołowych lub innych, w których cierpią i giną ludzie, co wywołuje satysfakcję seksualna

Transwestytyzm - tendencja do identyfikowania się z płcią przeciwną, przejawiająca się zwłaszcza w sposobie ubierania się i zachowania
Urolalia - obsceniczne słownictwo związane z moczem używane w obecności partnera

Wampiryzm seksualny - Skrajna postać fetyszyzmu, gdzie rolę fetysza pełni krew partnera. Satysfakcja seksualna osiągana jest najczęściej w wyniku nieszkodliwego ugryzienia lub zadrapania

Zelofilia - typ dewiacji, w której satysfakcja seksualna jest osiągana wyłącznie na drodze fantazjowania

Zoofetyszyzm - Zaburzenia seksualne, polegające na osiąganiu satysfakcji seksualnej pod wpływem widoku partnerki seksualnej, ubranej w skórę lub futro zwierzęcia.

Zoofilia - rodzaj dewiacji seksualnej polegający na skierowaniu aktywności płciowej do zwierząt

Zoosadyzm - znęcanie się nad zwierzętami wywołujące reakcję seksualnąTeksty źródłowe:
Encyklopedia ONETu
[klub.chip.pl/wincat2/mat.htm]
[http://www.eroticon.boo.pl/sla.htm]
[http://www.durex.pl/techniki/282/index.html]
I szereg innych stronek, ale adresów nie moge tutaj wpisać, bo pisze ze za długie... Buuu

______________________________
 
. .

 
aniolek85
 Wysłana - 3 sierpień 2004 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

Z jakiego rodzaju dewiacjami seksualnymi spotkaliście się Wy, prosze o jakies wypowiedzi i poważnie piszę bez glupich żartów. Mówie o wymianie własnych doświadczeń w łóżku, np... że spotkałem kobiete która chciała mi odgryźć penisa, albo nagiego masturbującego się faceta, ocierającego się o ludzi gostka w autobusie...
A może slyszeliscie o jakiś innych dewiacjach lub wiecie cos więcej o wypisanych przeze mnie?
_______________________________
 
. .

 
INSOMNIA
 Wysłana - 3 sierpień 2004 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

to ty masz penisa?

 
aniolek85
 Wysłana - 3 sierpień 2004 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

To był kurde bele przykład tylko ale pojde i się upewnie, może mi coś rośnie hehhe
_______________________________
 
. .

 
INSOMNIA
 Wysłana - 3 sierpień 2004 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

a no fakt, za szybko przeczytałem

 
RA1NM4N
 Wysłana - 3 sierpień 2004 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym coś napisał o moich dewiacjach... ale lepiej nie bo to forum czytuje moja dziewczyna Powiem tyklo że nie mieszczą sie one w tym słowniku
_______________________________
 
[Death is the only way out...]

Znawca -
 
DeTomaso
 Wysłana - 3 sierpień 2004 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

Do mnie pasuje tylko ta:

frotteuryzm (ocieractwo) - dewiacja w której źródłem satysfakcji seksualnej jest ocieranie się mężczyzn (członka) o pośladki
_______________________________
 
"Czekam na swoją szanse
A życie różnie się układa tak jak karty w pasjansie"
Inso 2009

Znawca -
 
DeTomaso
 Wysłana - 3 sierpień 2004 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

aniolek85 łap soga
_______________________________
 
"Czekam na swoją szanse
A życie różnie się układa tak jak karty w pasjansie"
Inso 2009

Znawca -
 
aniolek85
 Wysłana - 3 sierpień 2004 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

DeTomaso dla Ciebie rowniez SOG za odwazną wypowiedz
_______________________________
 
. .

 
DeTomaso
 Wysłana - 3 sierpień 2004 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki serdeczne.

PS. Zapomniałem dodać na końcu że o pośladki kobiety oczywiście
A o takie posladki jak Ty Aniołku masz w Avantarku to z checia bym sie poocierał
_______________________________
 
"Czekam na swoją szanse
A życie różnie się układa tak jak karty w pasjansie"
Inso 2009

Znawca -
 
VLAD.IV
 Wysłana - 3 sierpień 2004 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

Klaustrofilifobia - dewiacja w której satysfakcja seksualna jest osiągana dzięki współżyciu w zamkniętych pomieszczeniach - kurde - to ma chyba każdy...

_______________________________
 
Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

DEWIACJE SEKSUALNE

Strony: 1 2 3 4
 
Warto przeczytać: Yasminum tabletki humory | 4,5 roku.....koniec | niedojrzałe 16-stki - 18stki !!! | miesiączka a ciąża | Pytanie o ciaze | Bez nich źle , a z nimi jeszcze gorzej. | nieracjonalny LĘK przed ciąża.. | okres - pyt. do Pań | Hiszpańska mucha | Internet. | Wpadka? | Katarzyna Figura i jej dupcia | jak podczas lodzika??? | Niekontrolowane wzwody np na basenie lub dyskotece | takie pytanie =] | ~~~~Miłość cierpliwa, łaskawa jest ~~~~ | go pro | silvia saint | Polek | goleniów | avatary | nasze | horror gra | teen | historie | lato w terespolu | pomysl na biznes | dlaczego zdradza | synek | dr albonista | czy trzeba stracic | kod puk 2 nokia 6303 | luxuria astaroth | 21 maj 2011 | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0