FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 61892 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
DNO Z PRACA !! 
[powiadom znajomego]    
Autor "DNO Z PRACA !!"   

SaMmAeL
 Wysłana - 12 luty 2009 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

Maximus,jestesmy w podobnym wieku, tez mam 20 lat i powiem Ci ze gdybys wczesniej pomyslal o zawodzie mialbys latwiej. Skoro nie miales zamiaru isc na studia to LO to byl najgorszy wybor. Pamietam jak to bylo 4 lata temu, i pamietam gadanie "tylko dobre LO zapewni ci przyszlosc studia prace blabla", ale ja i tak bralem pod uwage tylko technikum ew. zawodowke. I wiekszosc moich znajomych ktorzy poszli do liceum zostala najbardziej wydymana. W czasie gdy ja jezdilem na rozne praktyki,siedzialem nad morzem, bzykalem laseczki i dostawalem za to kase oni sie uczyli do matury, po zdaniu ktorej jezeli nie pojda na studia nic nie maja.

A do tych ktorzy twierdza ze 1500zl to bardzo duzo i gania za ambicje do wiekszych zarobkow... ktos fajnie wczesniej napisal ze tak myslac, godzisz sie na to.
Nie bede pisal ile zarabialem w knajpie jako 16 letni gnojek bo niektorym sie smutno zrobi bo przeciez 1200 to jest cos na co kazdy sie powinien zgodzic bez krecenia nosem ...

As long as we are flying, all this world ain't got no end

suchyzips
 Wysłana - 12 luty 2009 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

rzad obalic latwo, tylko potem sie znowu trudno robi zeby wyszlo cos wiecej oprocz obalenia

bo ciezko znalezc kogos kto bedzie potem wiedzial jak to ogarnac. malo jest takich ludzi. reszta powyjezdzala za granice
mi chodzi tylko o to ze chore jest pisanie: " bo tak tu juz jest, tacy ludzie rzadza" i to nie jest zadna filozofia

a ciekaw jestem czy zorganizowanie czegos takiego przyniosloby efekt. myslisz ze ci co tak najwiecej narzekaja ruszyliby 4 litery i zaczeli dzialac?

"Jeśliby karać każdego, kto ma charakter przewrotny i zły, to kara nie ominie nikogo."

oszolomy
 Wysłana - 12 luty 2009 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

"a wypadaloby cos kurva zmienic we wlasnym kraju, zeby nam sie tu dobrze zylo, bo kurva nasz kraj w koncu.
a nie jakich pierdo.lonych ****i i wyzyskiwaczy"
no własnie!!!
Ja byłąm w Angli 3miechy i jak zobaczyłam , że Polacy zapier.dalaja to stwierdziłam ze wole tak u siebie zapier.dalac a jak mnie urzedas wku.rwi to mu naje.bie przez okienko ile wlezie.
Ale to było na 2gim roku studiów, więc po powrocie tak tyrałam i na uczelni i w pracy, żeby dzis miec wreszcie własna spółkę.
ALE ZA******.LAŁAM PANOWIE CIĘŻEJ NIZ MOI KOLEDZY i wszyscxy sie pukali w czoło, że i tak w Polsce hvj i nikt sie nie ustawi i nie zarobi.
A jednak sie da.Tyle, że pewnie dłuzej i cięzej niz jakby człowiek na zachodzie zapierd.alał.
DLATEGO CHŁOPIE NIE ZNIECHECAJ SIĘ- ZNAJDX COŚ CO LUBISZ ROBIĆ I ROBISZ TO LEPIEJ OD INNYCH I W TYM KIERUNKU SIE ROZWIJAJ A TO CO PO DRODZE MUSISZ ZROBIĆ ŻEBY OSIAGNAC CEL, to gówno wazne.

W życiu liczą sie tylko odległe cele.

"Każdy głupi potrafi krytykować, potępiać i narzekać"- Dale Carnegie

oszolomy
 Wysłana - 12 luty 2009 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

SaMmAeL sogacz poszeedł...

oszolomy
 Wysłana - 12 luty 2009 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

MINNER sogacz!
Jeste za partią!
Bo własnie o to chodzi, żeby nie ***a.ać wszytsko iw syztskoch na forach tylko zacząć sie organizowac w tzw SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE, zdolne do podejmowania inicjatyw oddalnych.
Och jak mi to mądrze się powiedziało, chyba z jakiegos egzaminu pamietam , bo az nie wierze w siebie

SaMmAeL
 Wysłana - 12 luty 2009 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki, odbijam o ile wejdzie

oszolomy
 Wysłana - 12 luty 2009 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

inicjatyw oddolnych - miało byc - fuck, oczy mi wysiadaja juz chyba

oszolomy
 Wysłana - 12 luty 2009 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko, dobrze gadasz SaMmAeL - w gastronomii może siedzisz? Bo będe za rok knajpe otwierać z pensjonatem - takie mam qrfa kaprycho)

SaMmAeL
 Wysłana - 12 luty 2009 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

Taka mamy mentalnosc ze nikt nie chce sie wychylac, a jezeli ktos ma jakis pomysl to mysli "aaa taam.. "

trib-misiu
ŻYDU
 Wysłana - 12 luty 2009 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

Napiszcie mi jakie reformy byscie wprowadzili po obaleniu rzadu

człowiek o IQ ok. 453 razy większym od gąsiennicy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 38 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DNO Z PRACA !!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38