FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 61892 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
DNO Z PRACA !! 
[powiadom znajomego]    
Autor "DNO Z PRACA !!"   

oszolomy
 Wysłana - 12 luty 2009 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra , spadam.
C U lejter :)

"Każdy głupi potrafi krytykować, potępiać i narzekać"- Dale Carnegie

SaMmAeL
 Wysłana - 12 luty 2009 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki,wzajemnie. Pozdrawiam

As long as we are flying, all this world ain't got no end

piotr3
 Wysłana - 12 luty 2009 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

klejcun to jest takie sranie ze kiepski pomysł na binzes bo to w wiekszosci nie jest zaden biznes z tymi firmami tylko dosłownie JEDNOOSOBOWE dzialanosci ktos jest malarz to po co ma robic pod kims jak moze robic na siebie i zaklada sobie oplaca biuro rachynkowe i ma to w dupie sam sobie robi etat i zaden z niego biznesmen tylko w taki sposób sobie oplaca skladki tak samo z informatykami itp nic dziwnego ze "firm" takich jest od za***ania bo są to pojedyńczy ludzie

Znawca -

Wojtkuuu
 Wysłana - 13 luty 2009 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

Sranie w banie z zakładaniem firmy w 1 dzień, wiemy ze to niemozliwe, ale duzym ułatwieniem było by przeskoczenie na platforme elektroniczną, są juz organy ktore mają taką opcje obsługi interesantów i to działa, a i kwestia spopularyzowania podpisów elektronicznych poszła ostatnio lekko do przodu. Coś sie dzieje w dobrym kierunku ale znajac nasze realia samo to sie bedzie dłużyć wiekami

życietoniejebajka!

Gumis777
 Wysłana - 13 luty 2009 08:48      [zgłoszenie naruszenia]

No taki kraj gdzie pensje spadaja a ceny rosna.Licza sie znajomosci lud szczescia.

Znalezienie pracy nawet z doswiadczeniem nie jest wcale latwe.

Jak pisalem kiedys, zalozyc firme to kazdy potrafi ale miec jakies konkretne zyski to juz nie jest latwo.

Wiec radzilbym popracowac pierw gdzie sie da i zobaczyc jak jest a wmiedzyczasie cos kombinowac.

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Arhuna
 Wysłana - 13 luty 2009 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

"No taki kraj gdzie pensje spadaja a ceny rosna.Licza sie znajomosci lud szczescia."

Zagranicą jest tak samo, nawet powiedziałabym, ze nawet gorzej. Ich krach uderzyl po prostu obuchem miedzy oczy. Nie dosyc, ze maja masowki zwolnien to jeszcze odcieci zostali od kredytów, na których żyły ostenie dwa lub trzy pokolenia (przecietny Anglik nie odlozyl z dwoch tygodniowek 200 funtow na odkurzacz tylko bral je na raty na 10m-cy _-_)
W tej czesci Polski, z ktorej ja pochedze, moze i juz nie znajduje sie pracy tak latwo jak jeszcze 8-10 m-cy temu, ale nie dzieja sie takie cyrki, ze rano czlowiek pracuje spokojnie a popołudniu "nie pozwalaja mu juz nawet wziasc rzeczy ze swojego biurka".

minner
SZPIEG
 Wysłana - 13 luty 2009 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

To co się dzieje na świecie i w europie, może prowadzić do wojny. Czy to będzie wojna ekonomiczna czy wojna konwencjonalna tego dowiemy się w najbliższych kilku latach. W każdym razie dojdzie do pewnego rodzaju "oczyszczenia". Bo to co się działo ostatnimi czasy to było przegięcie, bogaci się bogacili i biedni biednieli.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

snowee
 Wysłana - 13 luty 2009 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam prace biurowa. 8-16 na umowie mam tam najnizsza krajowa, wyplata prawie 2,5k (zalezy od premii). Praktycznie caly dzien gadam z ludzmi przez tel i zalatwiam sprawy zwiazane z obsluga klienta. Coraz bardziej zaczynam doceniac ta prace. Dodatkowo studiuje logistyke zaocznie i ewentualnie po magisterce bede szukal lepszej roboty. Co prawda jeszcze z 3 lata do tego przyjmujac, ze bede zdawal rok po roku. Niedlugo planuje podszlifowac soie angielki troche, bo sie zdecydowanie przyda, szczegolnie ze slowami z branzy A co bedzie kiedys to zobaczymy. Moze otworze kiedys cos swojego... Poki co ciesze sie z tego co mam i odkladam troche kaski co miesiac na "czarna godzine" albo poczatek czego nowego

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 luty 2009 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

miales szczescie czy plecak ?

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -

thomekh
PIZZERMAN
 Wysłana - 13 luty 2009 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

snowee odkładaj lepiej na puszki wojskowe, bo jak przyjdzie antychryst to...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 38 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DNO Z PRACA !!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38