FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 61711 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
DNO Z PRACA !! 
[powiadom znajomego]    
Autor "DNO Z PRACA !!"   

snowee
 Wysłana - 13 luty 2009 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Plecak w moim przypadku. Tyle moge powiedziec, ze po tygodniu siedzenia z jednym typkiem nawalem dosyc szybko to co bylo mi potrzebne do pracy. Ogolnie z kompami jestem na Ty, wiec problemow z zaaklimatyzowaniem nie mialem.
Aczkolwiek w firmie pracuja dziewczyny, ktore nie musza miec studiow ani praktycznie zadnego wyksztalcenia. Maja znac programy z ms office i miec dobra gadke i luzne podejscie do pracy. Taka szmulka potrafi spokojnie wyciagnac 3k na miech bez problemow. Ostatnio szukalismy takiej osoby, to przychodzily dziewczyny, ktore nie dosc, ze wykonywaly 10 tel przez 5h ( stanowisko telemarketera, ja na innym wykonuje tyle tel w 5 min ), to jeszcze nie umialy nawet pokolorowac komorki w excelu... A w cv oczywiscie cuda niewidy powypisywane.

Powiem Wam tak: mentalnosc ludzi sie cholernie zmienia, bo mimo tego, ze szukamy do firmy osob na stanowsko telemarketera (oczywiscie tylko kobiet), to praktycznie zadnych zgloszen nie mamy, a bezrobocie kwitnie. Dla mnie jest to zupelnie niezrozumiale. Wyglada na to, ze ludzie wola pracowac za 1k i nic nie robic niz podzwonic troche i miec te 3k/miech.

syriusz6
 Wysłana - 13 luty 2009 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

maximus_pl: generalnie to wyglada tak jak Ty mowisz, ale jesli sie chce i ma sie leb na karku to mozna z czasem do czegos dojsc, powoli i systematycznie dazyc do swojego celu, jednak zeby taki cel zrealizowac to czesto trzeba wiele lat wegetowac. Co prawda to jest polska, kraj ktory daje bardzo malo a rzada w zamian kokosow i zycia w biedzie. Celowo napisalem z malej litery kraj. Tutaj jest to tak zrobione zeby sie zyc nie dalo. Tylko wspolczuc Nam Polakom ze zyjemy w takim kraju, ktory jest posmiewiskiem na arenie miedzynarodowej !

KamilBTM
 Wysłana - 13 luty 2009 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

To się weźcie do roboty, a nie smuty tu piszecie. "O jak to niedorbze, o jak to źle". Żal czytać takie coś.
Ja jade na najniższej krajowej już rok. Tylko po to żeby mieć doświadczenie. A ten mi mówi, że 1500zł od razu po LO to mało. Jak Ci nie pasuje to wy******laj do tych Niemiec. Takich jak ty jest tutaj od za***ania.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 13 luty 2009 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

AAaaaaaaa macie rację, autor tematu nie ma kvrwa na nic pomysłu.

I już wyyebane mam na to bo dziś na giełdzie wzrosty na akcjach które mam i pareset zł wpadnie

Zmieniony przez - minner w dniu 2009-02-13 14:06:17

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

syriusz6
 Wysłana - 13 luty 2009 14:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ja na przyklad chwytam sie wielu zajec, studia dzienne i do tego 3 zrodla dochodu tzn rozne prace Nie jest łatwo ale tyram w nadziei ze kiedys nadejdzie lepsze jutro. Jednak dalej twierdze ze w naszym kraju jest to tak zrobione zeby sie zyc nie dalo. Wymaga to od nas duzo wiecej pracy, wiecej poswiecenia, mniej przyjemnosci. Da sie zarobic oczywiscie, ale co z tego jesli takie zycie czesto pozbawione jest przyjemnosci kosztem pracy. A gdy sie slyszy o roznych przekretach w panstwie to czlowieka krew zalewa ze musi pracowac jak wol i oddawac 40% z pensji na dzien dobry i do tego jeszcze mnostwo innych vatow i sratow !

syriusz6
 Wysłana - 13 luty 2009 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

minner: tez gram na gieldzie ale walutowej, chociaz ostatnio mialem troche przerwy bo sesja, praca. Ale teraz wracam na forex ;]

minner
SZPIEG
 Wysłana - 13 luty 2009 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

No ten rok i 2010 to czas na taniutkie zakupy akcji

A w 2012 realizacja zysków

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

Kazam
P I G U Ł K A
 Wysłana - 13 luty 2009 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

chyba ze bedzie jak z nikkei to nawet w 2020 nie bedzie realizacji zyskow

Mariins
 Wysłana - 13 luty 2009 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

jesli ma średnie i nie ma się żadnych kwalifikacji to najlepiej wyjechać na zachód. Ac o do innych , nie każdy może zostać inżynierem i nie zawsze dlatego ze jest tępy ale dlatego że go po prostu nie interesują takie sprawy. A Ci co są po humanie tez lekkiego życia nie mają. Ja mam akurat 22 lata i nie podjełem wcześniej studiów ze względu na trudną sytuacje rodzinną . Teraz mając te 22 lata chciałbym iść na jakiś humanistycnzy kierunek ale przecież i tak nie bedzie roboty po tym. Zresztą kto przyjmie 26 letniego konia do pracy w urzędzie, dlatego zrobilem prawko na tira i wypierdzielam chociaz wiem że mógłbym zostać burmistrzem:D

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 luty 2009 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Zresztą kto przyjmie 26 letniego konia do pracy w urzędzie

no wlasnie, wola starych komuchow po 40stce.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 38 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DNO Z PRACA !!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38