FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 61892 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
DNO Z PRACA !! 
[powiadom znajomego]    
Autor "DNO Z PRACA !!"   

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 luty 2009 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

pozycz mnie dwoch stow

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -

oszolomy
 Wysłana - 13 luty 2009 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Moge nawet 3 jak sie do Fundacji przyłaczysz,
I flaszke Ci dorzuce :)

"Każdy głupi potrafi krytykować, potępiać i narzekać"- Dale Carnegie

Mariins
 Wysłana - 14 luty 2009 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

Inspektor budowlany, a nie wie co to jest minimalizacja miejsca

prezes85
 Wysłana - 14 luty 2009 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

ten inspektor to zwykle koles ze srednim wyksztalcenie wiec ine oczekuj bog wie jakiego poziomu

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

oszolomy
 Wysłana - 14 luty 2009 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

No taaaa, bo TU to sami prezessiii hehehehehe

"Każdy głupi potrafi krytykować, potępiać i narzekać"- Dale Carnegie

Andrzey
 Wysłana - 15 luty 2009 04:01      [zgłoszenie naruszenia]

a od kiedy Klejcun stoi tu wyzej od innych?

:-)

beFree-
 Wysłana - 15 luty 2009 06:29      [zgłoszenie naruszenia]

ehh
dobrze zrobilem wybierajac sie do pracy po LO + studia inż. zaoczne.
ciezkie niewyspanie robota na 3 zmiany, ale mam ino nadzieje ze efekt to da

dr Vitamin
KRAKOWSKI BUC
 Wysłana - 15 luty 2009 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

Mam 21 lat, a pracuje już od prawie 5u.. zaczynałem mając 16 urywając się z lekcji lub je opuszczając - pierwsza tygodniówka = 400zł, dostając pierwszą w moim życiu kopertę do łapy, czułem się jak murzyn, mający na szyji 245 kg złota, jeżdżący po madafakin bread escalade'm z 30 calowymi chromami. W miarę upływu czasu zarabiałem coraz więcej, jednocześnie ucząc się, trenując i balując. Matura zrobiona przyszły studia, doświadczenie jakie nabyłem po prawie 3 latach pracy pozwalało mi być jednym z najbardziej wydajnych pracowników.. zarobki skoczyły do grubo ponad 5 kółek. Jak wiadomo młody, głupi, z nadmiarem gotówki.. grube imprezowanie co drugi dzień, drogie zakupy, hazard, traktowanie banknotu 100złotowego jak złotówki. Po*******enie studiów "Bo zarabiam tyle, na ch.j mi studia".

I co?

Firma upadła, pieniądze się skończyły, miesięczne obciążenia finansowe zostały.. z pana i władcy wszechświata stałem się szarym człowiekiem z przerwanymi studiami, bez oszczędności, którego standard życia trzeba z dnia na dzień obniżyć o 180 stopni.

Teraz sam jestem pracodawcą ale na podstawie tego co wyżej napisałem, uważam, że 1500 to idealna pensja dla młodego człowieka. Osoba po szkole, której to ledwo co mama skończyła robić kanapki do plecaka, nie jest psychicznie gotowa na dużą gotówkę (w 80-90%). I tak jak ja.. po znajomości będzie zarabiać kupę szmalu, nie daj Boże straci pracę, wówczas wybije sobie zęby w zderzeniu z realiami.

W chwili obecnej zdarza mi się przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne z osobami młodszymi jak i starszymi ode mnie, przychodzą ludzie po studiach i życzą sobie po minimum 2,5-3 tysiące w okresie próbnym mimo, że nie mają żadnego doświadczenia na danym stanowisku. Dlatego nie ma co się dziwić, że są narzekania "mam studia, 28 kierunków skończyłem i nie mogę znaleźć pracy". Ludzie nie potrafią napisać CV, wklejają fotki z wakacji, pozowane przed dyskoteką, a w rubryce doświadczenie opisują swoje osiągnięcia sportowe z liceum.

Polacy zawsze byli, są i będą ludźmi, którzy uważają się za pępek świata, więc nawet jeśli 18 latek dostanie 1500 na rękę to i tak za 3-6 miesięcy, będzie chodził naburmuszony, że powinen mieć 2 kółka. Jak nie dostanie to zacznie pie.dolić, że jedzie do Anglii zarabiać 10 tysięcy miesięcznie.

..sz ku.wa takim wieczorno-czwartkowym tvnem zaleciało

Darmowa rada: jeżeli właśnie skończyłeś szkołę średnią - kup bilet i w

suchyzips
 Wysłana - 15 luty 2009 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

j/w ja tez znam wartosc pieniadza i wiem ze teraz tym bardziej trzeba sie natyrac zeby cos w zyciu miec. a juz najbardziej popieram fakt z wybiciem zebow o realia bo kazde znajomosci moga sie kiedys skonczyc a kto kto sam nie potrafi o siebie zadbac ginie....
lajf is brutal

"Jeśliby karać każdego, kto ma charakter przewrotny i zły, to kara nie ominie nikogo."

Arhuna
 Wysłana - 16 luty 2009 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

Dr Witamin,
bardzo madrze piszesz:)
21 lat i bardzo zyciowo, rzeczywistosc naprawde dala Ci nie zlego kopa, ale nic nie dzieje sie bez przyczyny, wyglada na to, ze dzieki temu sie czegos nauczyles:)
Jestes bardzo podobny do mojego brata. On zaczynal od nispelna 15r.z i tez byl przyzwyczajony do zarabiabnia dobrych pieniedzy- 3000zl dla niego to takie min, a 3kola dla mlodego, bez rzadnych zobowiazan to naprawde nie zla kasa... Tak jak i Ty zaczal studia, ale je przerwal, bo rzeczywistosc, w ktorej 1000zl/mc na utrzymanie nie bardzo przypadla mu do gustu. Dzis rozkreca interes, mam nadzieje, ze mu wypali i ze nie bedzie sobie kiedys plul w brode za te studia...
P.S. Na szkole nigdy nie jest za pozno, mojemu bratu tez to powtazam:) bo nawet jestescie w tym samym wieku

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 38 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DNO Z PRACA !!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38