FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 61711 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
DNO Z PRACA !! 
[powiadom znajomego]    
Autor "DNO Z PRACA !!"   

INSOMNIA
 Wysłana - 26 marzec 2013 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Skąd wiadomo, że masz 10% szans, a nie na przykład 90%?
Może reszta kontrkandydatów jest gorsza od ciebie?
Panienki chcą się choć trochę dowiedzieć z kim mają do czynienia i pewnie kandydat zostanie zatrudniony z ich polecenia, a nie z widzimisię szefa.
Tobie czegoś takiego wprost by przecież nie powiedziały.

powiedzialy mi wprost, ze paru chlopakow juz to "przeszlo" i maja bardzo dobre cv (czyt. maja doswiadczenie, ktore bylo "mile widziane" w ogloszeniu).

panienki moga cos zasugerowac, ale ostateczne zdanie nalezy do szefa. wiem, bo mialem miec zalatwiona robote gdzie indziej i dupeczki sie wstawily za mna, ale szef byl na nie bo chcial panne i chój, nie przegadasz

Zmieniony przez - jednonerki w dniu 2013-03-26 17:50:30

syriusz6
 Wysłana - 26 marzec 2013 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie sprobojesz to nie bedziesz wiedzial na pewno.
Tylko bedziesz sie mogl domyslac..

Ventinari
 Wysłana - 26 marzec 2013 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

To trzeba było zapytać po c*** wam więcej kandydatów skoro i tak macie dobrychPrzecież to nie kasting, żeby wybrać jakiegoś profesjonalistę

Trochę to dziwne co ci powiedziały, ale nie mam jak tego zanegować. Kto tam wie czy to prawda czy nie.

Może nie trzeba było rezygnować, bo to nie budowa, że 5h żwir do betoniary ładujesz.

Znawca -

lucifer_sm
 Wysłana - 26 marzec 2013 18:04      [zgłoszenie naruszenia]

ostatnio u mnie jest od 3 tygodni ogloszenie o prace na kierowce kac. c do betoniarki. Zadzwonilem z ciekawosci jako ze poltora roku jezdzilem solówka mam wszystkie papiery na przewozy i badanie. Stwierdzili ze mają ponad 50 kandydatów z doswiadczeniem wieloletnim i mam sie bujać

syriusz6
 Wysłana - 26 marzec 2013 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Tez szukalem jakis czas roboty, wiec wiem jak jest.
Kiedys sie uda, pjona

lucifer_sm
 Wysłana - 26 marzec 2013 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

problem polega na tym ze jeszcze pare lat temu nie bylo takiego guwna. Pamietam byl czas ze szukalem roboty rozwiozlem cv i musialem doslownie wybierać z 3 ofert którą chce wybrac robote, ale to bylo ze 3-4 lata temu. W tej chwili jest tyle bezrobotnych ludzi, ze pracodawcy mają nie wiadomo jakie wymagania. Do pracy na stacji paliw masz miec srednie wyksztalcenie, doswiadczenie 5 lat, prawo jazdy kat c i znac 3 języki...

INSOMNIA
 Wysłana - 26 marzec 2013 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

bylem dzisiaj na targach pracy i za granica jest od chója roboty.

ale nie chce mi sie jeszcze dupy ruszac

lucifer_sm
 Wysłana - 26 marzec 2013 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

o wlasnie apropo zagranicy. Dalem troche dupska bo znajoma jedzie do sortowania owoców nie przez posrednikow tylko sami ogarneli i dobra kapusta do zarobienia ale niestety 1kwietnia wyjezdza i juz za pozno na mnie. Mi tez nie chce sie dupy za granice ruszac, bo na jesień mam sie do nowego domu wprowadzic a jeszcze mam tam robote. Sąsiad nowy, którego poznalem pracuje w norwegi jako rybak. Wyjezdza na 2 miesiace i wraca na 2 miesiace. Wiecie ile ma na tej łajbie ? 1000zl dnióweczki hehe

Snajperov
 Wysłana - 26 marzec 2013 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

niska dniowka w norwegii... ja gdyby nie udalo mi sie na studiach, to konczylbym spawacza i potem nurka zeby spawac platformy wiertnicze w norwegii docelowo

mmaassoonn
 Wysłana - 26 marzec 2013 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

niska dniowka w norwegii...

minimalna stawka godzinowa w NO jaką kosi większość emigrantów to jakies 120 NOK, razy osiem godzin to jest 960 NOK, w polskich złotych to jest coś koło 500, a ty mówisz że dwa razy tyle to jest niska stawka

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 38 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DNO Z PRACA !!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38