FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 61892 razy ¬

ROZRYWKA | Praca
DNO Z PRACA !! 
[powiadom znajomego]    
Autor "DNO Z PRACA !!"   

minner
SZPIEG
 Wysłana - 11 luty 2009 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

Przesadził ktoś tam z tym 600 funtów na miecha. To chyba łażąc po agencjach i pracując po 3 dni w tygodniu.

Na normalnym kontrakcie wyrobisz lekko ponad 1000 funtów, a wynajęcie pokoju pod Londynem to ok. 250-300 funtów. Więc bez przesady.

Normalny angol przeciętny robol, zarabia od 1500-2000 funtów i za to normalnie żyje.

Ci na stołkach w UK zarabiają od 3000 funtów w górę i to już można sobie pożyć.

W Polsce zaś robol zarabia 1200-1500 zł (małe miasto) i za to wegetuje do następnej wypłaty, na takie luksusy jak wycieczka zagranicę musi zaś ciółać cały rok, a jeśli ma dziecko i rodzinę to może zapomnieć o wycieczce, co najwyżej do sklepu po pieluchy dla dziecka które notabene są w chvj drogie

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

marcin-ek
 Wysłana - 11 luty 2009 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

to Ty nie pierdvol .Nikt nie mówi ze to nie możliwe . Mam kolegów , mam koleżanki i widze ile zarabiają po liceum .
Zaraz zacznisz gadac : bo mój kolega zarabiam tyle i tyle, a ja zarabiam tyle i tyle .
I chvj mnie to obchodzi , chodzi o większość i o aktualną sytuacje na rynku pracy .
Gastronomia ? pfff ,chłopak pisał ze ma średnie , a do tego jest wymagane wykształcenie . Pozatym jak dobra fucha , to oblegana lub obssdzana znajomymi .
w onecie ile kto statystycznie zarabia a teraz zgrywają wielkich kozaków choć gówno wiedzą.

no skądś te dane mają , a najważniesjze ze potwierdzają regułe , ze statystycznie się nie zarabia dużo . A ty gadasz o wyjątkach .
Ja tez mam kolege który zarabia 2500 , albo 2 k . I co z tego ? Jest ich dwóch spośród rzeszy którzy robią za 1200 .

I taka jest prawda , bo tez sobie inaczej to wyobrazałem po liceum .

Specjalista -

Mariins
 Wysłana - 11 luty 2009 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

hm no to może też sie spytam jako pomocnik kucharza:) i na pewno pierwsze pytanie jakie uslysze to doświadczenie. Powiem tak gotowalem w domu:P kilka lat hehe może są jakies szanse:P

marcin-ek
 Wysłana - 11 luty 2009 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

post kierowałem do Andrzey

No i co ze potrafi więcej ? Kogo to obchodzi ? Pokaz papierek a my to ocenimy , tak teraz powiedzą .
A jak nie masz papierka to chu ich to obchodzi ze umiesz lepiej .

Zmieniony przez - marcin-ek w dniu 2009-02-11 14:50:16

Specjalista -

Mariins
 Wysłana - 11 luty 2009 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

albo teraz byłem w pośredniaku i jest oferta pakowacz kwiatków 6.2 euro brutto w Holandii. Pieniądze nie są duże ale może da sie tam przeżyć. a Co do tych osób co mają kontrakt to nie wiem. ja pracowalem w farbyce w anglii i wszyscy oprócz kierowników byli zatrudnieni przez agencje. I nawet Anglicy zarabiali te 4.4f na godzine. a i duża częsc tych anglików pracuje już tak od wielu lat. Ale może oni do renty dorabiają albo czegoś tam .

minner
SZPIEG
 Wysłana - 11 luty 2009 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ja najmniej co miałem w UK to 6,25 w agencji, ale była umowa taka że dla agencji robimy 10 tygodni i potem przechodzimy na kontakt, no i tak było. Po 10 tyg kontrakt i skok na 8.20 i wtedy już kasa szła normalna coś około 1500 funtów.

Kwestia jest taka że sporo polaków jedzie do UK, wyebie się w jedno miejsce i nie szuka niczego lepszego, pewnie dlatego że nie znają języka , boją się zmian itd. Ale naprawdę dla chcącego da się tam normalnie zarobić.

INSOMNIA 2013

Specjalista -

atoms
 Wysłana - 11 luty 2009 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

minner
SZPIEG
 Wysłana - 11 luty 2009 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

To też fakt. Ale najbardziej wkurviające w PL jest to że idziesz do urzędu, a tam córka burmistrza, żona, ciotka, kuzynka i kurvva cała rodzinka się pasie za nasze podatki.

INSOMNIA 2013

Specjalista -

Andrzey
 Wysłana - 11 luty 2009 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

No i co ze potrafi więcej ? Kogo to obchodzi ? Pokaz papierek a my to ocenimy , tak teraz powiedzą

Przyjdż, pokażesz co potrafisz - tak teraz powiedzą i wiem to z doświadczenia swego i innych. Każdy kombinuje jak moze, szefowie lokali też, jesli wiesz co mam na mysli.
ale nie zamierzam łapac za słówka, byc moze w twojej okolicy jest inaczej.
Bardzo uogólniasz, wiec nie mamy co gadać

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2009-02-11 15:22:13

:-)

Andrzey
 Wysłana - 11 luty 2009 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

a poza tym co za problem dopisac do CV nieprawdziwe doswiadczenie? Nie wiem jakiego trzeba miec pecha zeby pracodawca to sprawdził. Jesli uważa sie ze coś sie potrafi to trzeba kombinować. Jak wiekszość ludzi zresztą

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2009-02-11 15:24:24

:-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 38 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DNO Z PRACA !!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38