FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4938 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
DUZY PROBLEM 
[powiadom znajomego]    
Autor "DUZY PROBLEM"   

Casusbelli
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

a ja ci mowie sprobuj pogadac, wybadaj czy mozliwe zeby zmienila zdanie, jak sie okaze ze to mur_beton_wieczna_dziewica to wywiez wpzdu na jakas OAZE a dla siebie szukaj nowej

Specjalista -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

Stary jak ona jest taka bardzo religijna ze po slubie i wogole, to jazde Ty mozesz miec dopiero pozniej, bo nie bedzie chciala zbytnio eksperymentow w lozku bo to nie po katolicku, nie bedzie Ci robic awantury bo wychodzisz z kolegami na piwko... Jak dla mnie taka cnotka niewydymka to jakis niewypal a jak wypali to obrazenia mozesz odniesc tylko Ty.... bedziesz sie wkurzal po slubie ze nie chce ci zrobic laski itp. i w koncu zaczniesz ja zdradzac ...

pozdro

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Wodzu10
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 19:10     
 Usunięta przez Helevorn za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

FH
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

minner najlepsza dla niego byla by dziewczyna która daje na lewo i prawo?
jak tak myślisz, jak taką masz to ja ci współczuje!

pozdrawiam:)

Specjalista -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

nie na lewo i na prawo , ale jak myslisz czy sex po slubie jest dobry ???? bo wg mnie to jest zle, bo powiedzmy co jesli po slubie okaze sie ze sie nie dopasowali w lozku, tzn. on albo ona bedzie oczekiwal czegos innego lub czegos wiecej i co wtedy rozwod po roku malzenstwa czy zdrada ???? typiara jest staromodna i tyle, nie mowie ze ma sie puszczac ale po dlugim czasie chodzenia, bycia ze soba, jak sie ma jakies wpsolne plany to normalne jest sie kochac rowniez...

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

FH
 Wysłana - 8 kwiecień 2005 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

tak masz racje... ale ślubu nie muszą brać teraz, do tego czasu ich związek dojrzeje na tyle, ona poprostu sama do tego musi dorosnąć/dojrzeć, oswoić się z tą myślą, że ma przy sobie mężczyzne a jej ciało dąży do tego samego co jego; żeby przedłużyć życie gatunku!
wtedy ich miłość sama popchnie do łużka i to będzie najpiękniejsze!

pozdrawiam:)

Specjalista -

kate26kat
 Wysłana - 10 kwiecień 2005 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

Może teraz kobieta się wypowie! Wasze wypowiedzi mijaja się z celem i dążą tylko do bzykania. Ale do niego to długa droga.

Czasami lepiej nie ujawiniać prawdy ale szczerość to podstawa udanego związku. Jeżeli kobietka już się dowiedziała, że miałeś inną przed nią to powinieneś jej wytłumaczyć, iż dla Ciebie liczy się teraźniejszość i przyszłość. A tamten związek zakończył się bo nie było uczucia. W żaden sposób nie należy poniżać byłej partnerki ani jej oczerniać (obecna może postawić się w jej sytuacji). Twoja inwencja twórcza i wielkie chęci by zmienić obecną sytuację mogą dużo zdziałać. Co do sexu każda kobieta w końcu złamie swoje zasady musi poczuć się tylko bezpiecznie. Nie nalegaj więc na pełny stosunek ale baw się kobietą, pieść ją, zaskakuj w różnych sytuacjach, poznawaj jej ciało, a ona Twoje. W końcu popęd będzie silniejszy i mam nadzieję, że ulegnie. Jak będziesz stosował wyrafinowane techniki to napewno!
Życzę powodzenia!

ferry
 Wysłana - 10 kwiecień 2005 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

kate26kat sogg, miałem przykład w otoczeniu że sprawdza się to co piszesz. Mój dobry kumpel ma dziewczyne która początkowo nie chciała iść z nim do łóżka, ale zawsze zależało mu na niej, oswajał ją i po roku poszli. Zawsze podziwiałem jego determinację, teraz są szczęśliwą parą, która planuje wspólną przyszłość.

Ekspert -

tomaloo
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy Ci na niej, więć z nią zostaj. Szanuj jej zdanie. W końcu ulegnie, chęć na sex u niej przyjdzie wczesniej czy później, raczej na pewno. Jeśli jest mocno wierząca to rzeczywiscie masz problem. Jeśli chodzi o islam to nie ma co się kłócić. To jest ich wiara, żyją jak chcą. To że ktoś tam był raz czy dwa nie zrobi z niego islamisty i nigdy nie poczuje w 100% islamskiej wiary. Dla nich dziwna jest nasza wiara.(chrześcijaństwo)tylko nie bluzgajcie na mnie.

tomaloo
 Wysłana - 12 kwiecień 2005 20:11     
 Usunięta przez shnosnas za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DUZY PROBLEM

Strony: 1 2 3 4 5 6