FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4914 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
DUZY PROBLEM 
[powiadom znajomego]    
Autor "DUZY PROBLEM"   

number1one
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 17:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam taki problem nei wiem co robic, jestem z dziewczyna 7 miesiecy (jestem od niej starszy prawie 3 lata)ostatnio rozmawailismy na temat seksu ona powiedziala ze uznaje tylko seks jak bysmy byli malzenstwem i potem spytala mnie czy ja juz to robilem i odpowiedzialem ze tak ze jak kiedys bylem z dziecwyzna prawie rok czasu to doszlo do tego miedzy nami,moja dziewczyna tego nie rozumie jest strasznie radyklana co do takich spraw w jej oczach to jakbym "zabil" kogos itp tlumaczylem jej ze to bylo kiedys ze nie wiedzialem wogule o jej istnieniu zebym wiedzial to bym czekal na nia, myslaem ze nawet najgorsza prawda jest lepsza niz klamstwo ... teraz juz sam nie wiem czuje ze nie bedzie tak samo .. nei wiem wogule co robic zalezy mi na niej kocham ja, mysle ze ona tez do mnie duzo czuje ale nie wiem czy bedzie umiala sie z tym pogodzic poprostu byla tak wychowana i taki ma swiatopoglad ... moze cos pomozecie?? i prosze bez zadnych glupich komentarzy :(

Helevorn
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

"ei wiem wogule co robic zalezy mi na niej kocham ja, mysle ze ona tez do mnie duzo czuje ale nie wiem czy bedzie umiala sie z tym pogodzic poprostu byla tak wychowana i taki ma swiatopoglad ... moze cos pomozecie??"

A co w tej chiwli w ogole Ty mozesz zrobic? Zupelnie nic. Teraz wszystko od niej zalezy. Jesli ma takie, a nie inne podejscie do seksu, malzenstwa etc. to Ty juz nic nie zdolasz zmienic...

"moja dziewczyna tego nie rozumie jest strasznie radyklana co do takich spraw w jej oczach to jakbym "zabil" kogos itp"

Nie radykalna ale widac ze egoistka i... jeszcze bym cos napisal ale to troche nie na miejscu...

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

M-F
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

mozesz nad nia poprostu popracowac, he

jak pozna kilka przyjemnosci, bedziesz z nia nawijal o tym i przebywal w srodowisku w ktorym sex jest czyms normalnym to moze zmieni swiatopoglad, tylko krowa nie zmienia pogladow

Vito C.
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jest na "to" gotowa,lub tez ma romantyczny poglad na uczucia,On czekal tylko na nia Ona na Niego,i wprost nie moze dopuscic do siebie tej mysli ze On wczesniej kochal sie z jakas dziewczyna,dotykal jej i piescil,to moglo na nia zadzialac.Urodzila sie o kilka wiekow za pozno.Swiat jest okrutny i obludny,pogon za pieniadzem,wypaczyla pojecie milosci,seks tratuje sie jako zabawe,nie wyznanie milosci.Moze sie przyzwyczaji,i wszystko wam sie ulozy.Ale to tylko moje zdanie.

medulla
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

no stary nie ******l, że takie dziewczyny jeszcze po tym świecie chodzą!! rotfl!! powinieneś ją zakonserwować i oddać do muzeum

a tak na poważnie, to musisz ją najpierw uświadomić, że to nic złego, po prostu umoczyłeś wcześniej i tego nie cofniesz

medulla aka Demize

Wodzu10
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

Wedlug mnie to powinienes powiedziec ze bardzo Ja za to cenisz ze jeszcze tego nie robila, bo taka dziewczyna jak dla mnie to najwiekszy skarb. Pokazac Jej jak bardzo Ja za to szanujesz. Jesli ma poglad ze chce to zrobic po slubie to Jej zdania raczej nie zmienisz zbyt latwo. Mozesz sprobowac Ja przekonac do seksu ale delikatnie, spytac sie jakby ten pierwszy raz chciala przezyc i starac sie doprowadzic do chwili kiedy bedziecie w tym miejscu gdzi chciala by to przezyc i do sytuacji w jakiej chciala by sie znalezc w tym momencie.

Znawca -

number1one
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie kce w niej nic zmieniac i moge na nia czekac ... tylko jest mi trudno z tym dlaczego przez moja przeszlosc ona tak do mnie podchodzi dlaczego patrzy na mnie przez pryzmat jakis zdarzen z przeszlosci, przeciez ja nic takiego nie zrobilem, bardzo bym chcial zeby to zrozumiala ale tlumaczylem jej i nie wiem co bedzie dalej :(

cugos
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez taką dziewczynę szanowałbym za to że tak mysli i tak robi i na twoim miejscu doceniłbym to, bo takiej ze swiecą szukać. Jeśli myslisz o niej na powaznie i naprawde ją kochasz to powinienes zrozumiec jej wolę i nie namawiac jej na siłe a z czasem wszystko sie zmieni, być moze wiele osób w to nie uwierzy, ale takie związki przetrwają najdłużej.

Jeśli cie naprawde kocha to ci powinna wybaczyć to ze kogos miales.

Zmieniony przez - cugos w dniu 2005-04-07 21:04:18

number1one
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie namaiwam jej i nie namawialem poprostu tak sobie gadalismy i ona w pewnym momencie mnie zapytala o to ... i teraz w jej oczach jak ona powiedziala "bardzo duzo stracilem" bo oan myslala ze jeszcze nigdy tego nie robilem(chociaz wczesniej nigdy nie dawalem takich powodow zeby tak myslala ani o tym nie mowilismy) bardzo mi na niej zalezy ale nie wiem czy ona teraz "zapomni", nie wiem co robic chyba tylko pozostoje mi czekac ... chociaz nie wiem czy cos to da :( i czy cos to zmieni skoro ona jest juz takak i tak bardzo takie rzeczy dla niej sa wazne :((((

number1one
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

przeprosilem ja i wogule , ale jak piszesz co ona ma mi wybaczyc pprzeciesz jej wtedy nie znalem nawet nie wiedzialem o jej istnieniu, teraz jestem z nia chce z nia byc i jest dla mnie najwaznijesza ale nie wiem czy ona to rozumie , ona wogule na to inaczej patrzy czuje sie "skreslony":((((((((

shnosnas
 Wysłana - 7 kwiecień 2005 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym sobie dał z nia spokój...

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DUZY PROBLEM

Strony: 1 2 3 4 5 6