FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9302 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
DZIEWCZYNY,czy obrzydza was bober/kot u facetow?? :P 
[powiadom znajomego]    
Autor "DZIEWCZYNY,czy obrzydza was bober/kot u facetow?? :P"   

red78
 Wysłana - 26 sierpień 2005 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

slonce:plec nie wazna; liczy sie uczucie

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

Raptor10
 Wysłana - 27 sierpień 2005 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

ee tam łysy zenek to wcale nie taka fajna sprawa bo podczas sexu słychać odgłosy jakby ktoś bił brawo najlepiej lekko przystrzyc tak tylko zeby sie nie plątały jakieś loki

Zmieniony przez - Raptor10 w dniu 2005-08-27 00:00:50

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

ferry
 Wysłana - 27 sierpień 2005 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja dam soga za samego bobera, co to w ogóle znaczy

Ekspert -

Kacperson
 Wysłana - 27 sierpień 2005 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

a ch.. ja tam sie przyznam wam,że mam gładkiego wacłąwa i wszystko co z nim związane.I kobieta nie musiała mnie namawiac.Sam to zrobiłem bez żadnych namow,też podeszlem do tego tak,że lubie gładkie cipki,więc czemu ja mialbym serwować busz...pozatym wyczułem moją kobiete i jakos wiedziałem,że jej to podejdzie,a dla mnei to nic uwłaczającego ani mi nie przeszkadza.

Zimne lato w chuj

Znawca -

Fala84
 Wysłana - 28 sierpień 2005 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

j/w

Jak powiada moja babcia: Wszyscy w jeden kij pierdzą!

Manieq
 Wysłana - 28 sierpień 2005 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

O K.U.R.W.A ..... Niedługo to bedziemy sie golić pod pachami, nogi, jajka, i wszedzie gdzie sie włosek pojawi .... panowie troche godności .... nie mówie ze mamy o siebie nie dbać ....sam przystrzygam trawnik koło armaty bo poprostu jest to wygodne i bardziej estetyczne (tak samo jak zapuszczony łeb wygląda gorzej niz ładnie uczesany i gdzieniegdzie przystrzyżony) ....ale bez przesady ....facet to facet testosteron az w nim sie gotuje i włosy mają być tam gdzie rosną ....przecież jak dziewczyna widzi goscia co sie bardziej "picuje" od niej to az zal dupe jej ściska .....wkońcu to nas wyróznia, postawnie zbudowana sylwetka, owłosienie etc..... ogólnie jestem na NIE ....przystrzygać z umiarem wacława zeby nie było afro ale zeby równiez nie robic z siebie pedała (bo dla mnie taka depilacja podchodzi pod pedalstwo)..... dziękuje za uwage

Xaironik
 Wysłana - 28 sierpień 2005 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

" ee tam łysy zenek to wcale nie taka fajna sprawa bo podczas sexu słychać odgłosy jakby ktoś bił brawo "

Ahahahahaahahaha SOG

Kacperson
 Wysłana - 28 sierpień 2005 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

słuchaj to jest kwestia gustu....widzisz,300 lat temu ludzie myli sie raz na miesiąc,a założenie białej koszuli równe było dla nich z kąpielą i wystarczyło;) ale to nie jakaś sugestia co do ciebie...mi to nie przeszkadza w niczym,a o mój poziom testosteronu zapewniam,że nei trzeba sie martwić ;)ty lubisz coś tam mieć,ktoś inny nie i jego sprawa,ja napiasłem jak ejst u mnie,a jajka innych mężczyzn mnie nie interesują ;)

Zimne lato w chuj

Znawca -

Manieq
 Wysłana - 28 sierpień 2005 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

spoko to nie było do Ciebie tylko ogólnie ....dla mnie to robienie z siebie pedała ....bo niektórzy (nie mówie o Tobie) naprawde przesadzają i robią rzeczy o któych nawet bym nie pomyślał .... ja uwazam ze facet ma być czysty i schludny ....a nie wydepilowany wszedzie, to jest moje zdanie ....moze jestem "ze średniowiecza" ale poprostu uważam to za mało męskie jak facet wszedzie sie o.p.i.e.r.d.o.l.i na zero i wygląda jakby znowu miał 9 lat .....te włosy po coś do cholery sa i mają byc zadbane a nie w.y.j.e.b.a.n.e w pień ..... taką mam koncepcje .... to co ktoś lubi i robi mnie nie interesuje dopóki nie wchodzi mi w parade

andreazz
 Wysłana - 28 sierpień 2005 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

ferry odbijam... a bober to bardzo mile zwierzatko

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

DZIEWCZYNY,czy obrzydza was bober/kot u facetow?? :P

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8