FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6206 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Daewoo Espero - warto kupić? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Daewoo Espero - warto kupić?"   

Bogdan
 Wysłana - 5 październik 2003 17:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, ostatnio sytuacja wymusiła na mnie częste długie podróże a moje obecne auto (Tipo 2.0) wzorem niezawodności nie jest, zarówno z racji wieku jak i przebiegu. Zacząłem więc interesować się jakimś nowszym autem i mój wybór padł na Espero gdyż: za niewielką kasę dostaję dobry rocznik, autka są w znacznej mierze kupowane w kraju, bezwypadkowe i regularnie serwisowane, nie lubią ich złodzieje (dla mnie b. ważne) i, moim zdaniem, maja ciekawą linię. Nie oczekuję od auta prestiżu (zawsze mogę od ojca pożyczyć) ani super dynamiki. Chodzi mi głównie o niezawodność i względny komfort na dalekich trasach. Poza tym, zastanawiam się nad wersją silnikową - najbardziej przypada mi do gustu 1.8 ale nie mam 100% faworyta. Mam jeszcze prośbę - nie piszcie mi porad w stylu "Daewoo to shit" itp. Chodzi mi o konkrety, najlepiej opinie właścicieli albo Waszych znajomych, którzy jeżdzą Espero.

Na razie

Bogdan

INSOMNIA
 Wysłana - 5 październik 2003 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

Moj ojciec wlasnie tym czyms jezdzi teraz, bral z salonu 1.8 i procz instalacji gazowej za 2500 (teraz mozna do esperaka kupic z Autronic'iem 700 za jakies 1700 w Wawie) praktycznie placil tylko za serwisy. Na poczatku palil nawet 11l na gazie w miescie teraz do 8 na trasie i 9 w miescie co przy takiej duzej furze jest iloscia normalna. W 4 latku (100 tys km) nie poszly ani amorki, ani wydech, plastiki nie skrzypia, akumulator super, opony rowniez po 100 tys km daja rade (ale kumho i hankook najlepiej od razu zmienic bo sa halasliwe).

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

VLAD.IV
 Wysłana - 5 październik 2003 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

Opinie ludzi są takie, że auto jest bezawaryjne - kilku użytkowników znam - bardzo zadowoleni - tylko brzydkie to jak kupa

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert -

greku
 Wysłana - 5 październik 2003 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Bez wątpienia mozna powiedzieć, że to jest najlepsze Daewoo, moja ciotka miała takie, bo tydzień temu kupiła sobie Clio, a ja(tzn tato odkupił od niej)te Espero, już je mam, rok 98', a silnik 1,5 DOHC(według wielu najlepszy, ponieważ jest bardzo oszczędny i dość dynamiczny)Był serwisowany i nic sie w nim nie działo, po prostu był dobrze użytkowany, a jedyny mankament to to, że ciotka sie o jakiś płot oparła i przerysowała cały tył.Ale zrobi się je i napewno sie sprzeda dość szybko A jeśli nie to sie wrzuci gaz i można samemu ganiać, bo jest bardzo zadbane i wiadomo że niekatowane (ciocia mówiła, że raz powyżej 120 jechała, ale za szybko jak dla niej było )
Tak więc podsumuwując jestem jak najbardziej za Esperem

Pomóż dla diabła, a odwdzięczy ci się piekłem

Specjalista -

jagnik
 Wysłana - 5 październik 2003 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

a mi sie nawet podoba espero z wygladu/

czyżyk

Znawca -

Bogdan
 Wysłana - 5 październik 2003 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za wszystkie opinie. Coraz bardziej przekonuję się do Espero

Bogdan

VLAD.IV
 Wysłana - 5 październik 2003 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Wygląd to już osobiste upodobania - mnie przypomina stare cytryny Bx... i nie podoba mi się... ale wygląd espera ma też zwolenników... ogólnie to na pewno udane auto

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert -

greku
 Wysłana - 6 październik 2003 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie z wyglądu jest ładne, ja mam srebrne i moim zdaniem dobrze wygląda w tym kolorze.

Pomóż dla diabła, a odwdzięczy ci się piekłem

Specjalista -

higoro
 Wysłana - 6 październik 2003 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Mi tez espero przypomina cytryny

***WIDZE ŻE JAK SIE O SOGA NIE UPOMNĘ TO NIKT NIE RZUCI BIEDNEMU NA TACĘ ***

INSOMNIA
 Wysłana - 6 październik 2003 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie wart to jest aut na 3 lata gura oczywiscie jak bys wzia niesmigana z salonu

Pozdrawiam Holley

"Gdyby Bog popieral przedni naped chodzilibysmy na rekach"
"Co cie nie zabije to cie wzmocni"

Bogdan
 Wysłana - 6 październik 2003 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

Holley, mógłbyś sprecyzować swoją wypowiedź? Co jest na 3 lata? Nadwozie gnije, niska trwałość podzespołów, wady konstrukcyjne?

Bogdan

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Daewoo Espero - warto kupić?

Strony: 1 2 3 4 5 6