FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1831 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Daewoo Leganza 
[powiadom znajomego]    
Autor "Daewoo Leganza"   

genovese
 Wysłana - 22 luty 2009 10:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Niedługo zamierzam zmienić auto.Myślałem o Leganzie.Ma ładną sylwetkę (zrobiona dla Jaguara),dobre wyposażenie,jest tania w zakupie i użytkowaniu.Łatwo znaleźć dobry egzemplarz ,bo większość to krajówki z przebiegiem poniżej 200k.Blachy też ma dobre.I teraz pytania:
1.Jaki w końcu silnik w nich siedzi (2.0) Opla czy Holdena?
2.Jak jest z awaryjnością ?
3.Czy jest komfortowa ,wyciszona dobrze i czy nie trzeszczą w niej plastiki?
4.Czy dobrze się prowadzi, nie buja na zakrętach itp ?

Nigdy nie siedziałem w Leganzie i nie miałem okazji się przymierzyć stąd pytania. Na necie znalazłem dużo pozytywnych opinii.Znaczek mnie nie odstrasza bo za te pieniądze niema chyba lepszej opcji.Kto miał styczność z tym autem niech się wypowie.

Batman..
 Wysłana - 22 luty 2009 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

I Opel i Holden to jest GM wiec silnik ten sam pewnie siedzi. Autko naprawde mi sie tez bardzo podoba, nie raz myslałem o zakupie takiego jako awaryjne autko, ale wybór zawsze paał na omege.

Specjalista -

INS4N3
 Wysłana - 22 luty 2009 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli patrzeć na leganze pod pryzmatem nubiry to wydaje mi sie ze bedzie to bezawaryjny samochod.

silnik 2.0 oplowski 136km z nubira radzi sobie bez najmniejszych problemow, plastiki nie trzeszcza, komfort jazdy duzy.

ale najlepiej jest samemu osobiscie sie przejechac wiec szukaj ofert i zrob sobie jazdy probne

apropos bylem dzisiaj na giełdzie i widziałem taka nubire z 2000roku 2.0 z gazem z dobrym wyposażeniem za 8500.

Zmieniony przez - INS4N3 w dniu 2009-02-22 12:13:18

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

genovese
 Wysłana - 22 luty 2009 14:34       [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie o to chodzi ,że Daewoo to naprawde solidne samochody za dobrą cenę. Nubire 2 ma kolega 1.6 z gazem i fajnie się jeździ.Leganza jest klase wyżej .Patrze właśnie po ogłoszeniach z okolicy bym przejechał się i w ogóle ,bo ze zdjęć to ciężko. Pod moim blokiem niekiedy stoi ale nie mogę na właściciela trafić.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Daewoo Leganza

Warto przeczytać: mazda 121 sedan | Czym się rózi DTI od DCI | sprowadzenie auta z USA | Rodzinny do 25 tys | Astra II 1.7 CDTI Njoy | 316,318,320 | BMW 525 | Opel Sintra | Rodzinne auto do 45 k | Potrzebuje pomocy | opel frontera | Mondeo 2004r / Accord 2004 czy moze jakis inny diesel??? | Motor do 8000 | Honda Civic 95r Coupe. | Strony, portale z autami z austrii, belgi... | pojezdzic i odsprzedac - tanie cos | bling pobicie | mandat za przejazd | pawellh | piwcuk | httpwwwinsomniapl[fiz]_efekt_fotoelektryczny,_budowa_atomu t611360html | pragmatyzm | konto | Bling_ | centralnie | konto w banku | ksi ka | koks w | do adowanie heyah | oblicz warto wyra enia wykorzystuj c dane z rysunku powy ej | kajka19 | Pan_szulc | szulc | hyundai coupe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.