FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 377 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Dahlgren Eva : Jag Vill Ha Dej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dahlgren Eva : Jag Vill Ha Dej"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Var enda liten grĺ sten
bär en evighet
var enda liten blomma
äger värdighet
varje själ
är en del
jag är
jag är gud
jag är
jag är gud
säg mej vem är du
i varje ljummet sommar regn
faller du och jag
i varje vind
av skummande hav
leker du och jag
varje själ
är en del
jag är
jag är gud
jag är
jag är gud
säg mig vem är du
vem är du
en vilsen människas lögn
vem är du
en vilsen människas dröm
en evighets lĺng dröm
känn värmen när jag andas
och i kyssen pĺ din mun
känn vidden i ditt hjärta
där fĺr hela världen rum
varje själ
är en gud
jag är gud

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dahlgren Eva : Jag Vill Ha Dej

Warto przeczytać: Dan Hill : Dan Hill - Sour Whiskey | Dan Hill : I'm Doing Fine - The Night We Met | Dan Hill : Unborn Child | Dan Hill : We Try | Dan Hill : Dan Hill - Welcome | Dan Hill : I'm Doing Fine - Wrapped Around Your Finger | Dan Hill : Dan Hill - You Make Me Want To Be | Dan Hill : Dan Hill - You Say You're Free | Dan McCafferty : Into the Ring - Albatross | Dan McCafferty : Into the Ring - Backstage Pass | Dan McCafferty : Dan McCafferty - Boots Of Spanish Leather | Dan McCafferty : Into the Ring - Caledonia | Dan McCafferty : Dan McCafferty - Cinnamon Girl | Dan McCafferty : Into the Ring - For A Car | Dan McCafferty : Dan McCafferty - Great Pretender | Dan McCafferty : Into the Ring - Headin' For South America | filmy erotyczne | opomamawiadania incest | alina rose | upadłe anioły | poprawiamy mature | mój syn | analna asia | Córka sex | rezygnacja z renty rodzinnej | wzory pism rezygnacja z renty rodzinnej | Nie mam pojęcia co się stało | nie mam pojecia co sie stalo psycho | sex z mamą opowiadania | skany ckm 2018 | kamila wybrańczyk | sex i klapsy | zdrada kontrolowana | celeb pussy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.