FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5249 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dajcie mądrą rade.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dajcie mądrą rade...."   

macpryw
 Wysłana - 4 marzec 2006 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

no narazie zostawie to jak jest ,niechj sie dzieje co ma sie dziac.Jak jej wczoraj powiedzialem ze na disco ide to byla tak zazdrosna ze 3 razy do mnie dzwonila z kim ide.a to ze i tak by do niego wracala to mi wczoraj poiwiedziala ze mowila bo zla byla bo ja jej powiedzialem ze wie ze sobie znajde jakas inna.
Pozyjemy zobaczymy teraz bede mial psychike spaczona do wszytkich dziewczyn chyba hehe zreszta nie ona jedyna zdradza ,kobiety takie sa.

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 4 marzec 2006 14:06     
 Usunięta przez Regggie za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 4 marzec 2006 14:08     
 Usunięta przez Regggie za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Wark
 Wysłana - 5 marzec 2006 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

Hu*owy wałek..Współczuje..Temu kolesiowi..z jednej strony..ze nie ma oczu i nic nie widzi a z drugiej strony tego ze ma taką pipe.Ty tez sie nie ładnie zachowujesz w sumie powinineś postawić jej sprawe jasno albo Ty na całego albo on na całego a nie takie chocki klocki:/ Koleś jak sie dowie co wyprawiała jego dziewczyna po tylu latach bycia w związku to chyba skoczy z okna..POstaw sie jakbyś był takim kolesiem i kobieta tak Cie potraktowała Z drugiej strony tez jestem wyczulony na takie zachowania..Może dlatego ze szybko sie przywiązuje i jakby mi sie takie coś przydarzyło to gościa bym trafił cięzkim kamieniem w główke a potem sie załamał psychicznie..w sumie to wiesz...wszystko zalezy od kobiety..Tak reasumując gdyby była wierna to by nic nie było..także podziękować i pogratulować tylko jej pzdr.

macpryw
 Wysłana - 5 marzec 2006 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

patrzcie smsa jakiego dostalem od niej dzis o 2 w nocy bo ona na imprezie byla:
"jestem na imprezie i chcialam sobie pogadac z Toba,bo TESKNIE...jestem ciekawa czy zapoznales sobie jakas,ale coz nie odbierasz.Jakos sie przemecze;( w niedz sie odezwe ,jak X pojedzie.Strasznie sie mecze z tym wszytstkim,ale jakos wytrzymam.Buziaczki.Pa"

dzwonila tez dwa razy o tej godzinie ale nie odbieralem bo dzwiek wylaczylem w telefonie.I jak teraz sam nie wiem o co jej chodzi.ZObaczymy wieczorem co bedzie chciala mi poiwiedzec

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Wark
 Wysłana - 5 marzec 2006 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli nic do niej nie czujesz to chociaż pomyśl o tym ze wyrządzasz komuś cierpienie...pomijam..być moze to tylko jej wina.Jezeli zalezy Tobie na niej to nie baw sie w takie coś bo z takiego smsa to mozna wywnioskować ze panna sie martwi o siebie..zeby jej było dobrze..nie interesuje ją co Ty czujesz,myślisz nie wspominając o tamtym...Także wyjdzie na to ze zostawi was obydwóch w pi*du.Albo bedziesz ją dymał znajdziesz inną dziewczyne na powazny związek i zaś będzie problem bo bedziesz np.przywiązany do tej.Ogulnie moim zdaniem chory i prowadzący do nikąd układ.Ale życze Ci abyś nie żałował.POzdrawiam

DOPING+
 Wysłana - 5 marzec 2006 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

znajdz sobie cos normalnego
jak juz bedziesz mial owa "normalna" pania to zrob cos takiego zeby pamietala do konca zycia ze jest ****a.prosze Cie ;)

Specjalista -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 5 marzec 2006 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

hahahahahahahahahhahaha )))))))))))))
sog juz nie wejdzie doping

ps. klikne do Ciebie jutro na gg, w jakich godzinach bedziesz?

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

DOPING+
 Wysłana - 5 marzec 2006 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

podbij obojetnie kiedy

Specjalista -

Eska
 Wysłana - 7 marzec 2006 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

AHA fajnego esa ci wyslala kolego

I co myslisz ze cie kocha? Poprostu wysyla esa zeby nie stracic konatku i zebys mysla tak jak teraz, moze jednak cos miedzy nami bedzie procz sexu i ona wreszcie rzuci swojego chlopaka... nie liczy na to ona cie roluje jak chce a ty wszystko lykasz jak bys mial 5 lat

OGARNIJ SIE STARY

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dajcie mądrą rade....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7