FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5238 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Dajcie mądrą rade.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dajcie mądrą rade...."   

macpryw
 Wysłana - 2 marzec 2006 18:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

to jak niektórzy juz czytali napewno i pamietaja mam dalej pewna rozkimnke..ale przypomne ze szczegółami:]
na studiach poznalem panne co ma typa od 4 lat.Zaczelismy cos swirowac i nawet w styczniu go zostawila i bylismy razem miesiac ale obecnie znowu jest z nim.Tyle ze ona z nim spotyka sie tylko w weekend a ja z nia studiuja i widzimy sie codziennie.I było tak ze na studiach zawsze razem po studiach do mnie na pwiko i sexik.A w weekedn on jedzie do niej lub ona do niego.Niedawnbo bzykalismy sioe ze 3-4 razyw tyg a obecnie tylko bylo we wteorekj dzis nic a jutro zobaczymy.
A pytam sie jej dzis (ale po 3 piwach byla) ze jakby jej chlopak sie jakos dowiedzial ze sie dalej spotykamy i by kazal jej sie przestac ze mna spotytkac co ona by zrobila to ona mowi ze przestala by chyba bo dalej by ciagnelo ja do niego.
Top jest taki romas tylko ze ona kogos ma na stale <lamusa strasznego ale go ma ) a ja jestem w zasadzioe z nia tylko .
i co zrobic?
powiedziec jej zeby to skonczyc i poszukac panny tylko dla mnie :) dodatkowo ja w weeknd sie jakos****owo czuje bonwiem ze ona ja rucha a w tyg ja.
co zrobic??
i dodam ze mam 22 lata :] a jestem kretynem wiem ale jzu tego mi nie piszcie

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Rince
 Wysłana - 2 marzec 2006 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

jestes, idiota, o tym tez wiedziales

Przemek198
 Wysłana - 2 marzec 2006 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

no to niezła typiara.... jesli chcesz miec panne do ruchania to ruchaj dalej a jak Ci zalezy na zwiazku, chesz sie zaangazowac (nie tylko fjutem ) to olej ją, bedziesz z nia juz w prawdziwym zwiazku a ona sie bedzie ***ac z innym tak jak to teraz robi...

Zmieniony przez - Przemek198 w dniu 2006-03-02 18:56:10

kamil5210
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

jw. Zalezy czy chcesz laske tylko poruch.ac czy chcesz zeby to bylo cos wiecej. Twoj sposob jest w miare dobry bo nie masz zobowiazan wobec niej.

macpryw
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie chodzi o to ze w nia tez jakos tam sie wkrecilem...na tyle ze jak wiem ze ona spedza czas z nim to sie zle czuje....ale wiem tez ze jestem drugim...chociaz nie wiem czemu ona sama ze mna chce dalej to ciagnac...
tyle ze wal;ka nie ma sensu bo i tak jak ona sie z nim spotka to on ja wydyma i taki bedzie final...a najlepsze ze wiem ze ta panna to szmata jest ale cos mnie trzyma przy niej,,,i pozniej najgorsze ze ja widze codzinnnie w szkole,razemw grupoie jestemy

tak sobie mnysle to moze zrobic tak>>
ruchac ja teraz normalnie ,udawac ze wszytko jest ok a szukac nowej dupeczki (ale to tylko na disco,bo w szkole cigle z nia jestem)i tak czekac az cos sie stanie
a tez jej mowie zeby wiedziala ze ja sobie znajde dziewczyne to ona mowi ze wie ale zle sie z tym czuje...

Zmieniony przez - macpryw w dniu 2006-03-02 19:08:10

kamil5210
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co tu piszesz to nie warto sie w to bawic znajdz sobie kogos bardziej wartosciowego. Dla mnie nie fajnie byloby byc drugim i nie czul bym sie w porzadku wobec pierwszego.

Zawodny
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

Jak chcesz sie bawic to sie baw, a laske na stale znajdziesz innym razem

wixa:-}

Znawca -

Przemek198
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

cholera, że takie ku.rwy chodzą po świecie.. jak można tak w*****a walić...może jeszcze jestem młody, mało widziałem ale takie cos nie mieści mi się w głowie. Po szkole u mnie chodzą takie szmaty jakich mało... jedna typa co miech ma innego faceta ( a nawet u cześciej),przyznam, fajna z niej lasia... buja sie z najgorszymi ćpunami, wszyscy walą pewno ją w dupsko, zapewne chwalą sie między sobą, lecz nawet po zerwaniu nadal sie z nią zadają ...nie pojmuje tego

Zmieniony przez - Przemek198 w dniu 2006-03-02 19:25:55

macpryw
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

no proste ze bawic sie chce ale zle sie czuje kiedy wiem ze ona spedza czas z nim....
z druigiej stroiny pojde na melazn i zapominam w jakims stoipniu.Pewnie dopoki nie spotkam nastepnej to bedzie dziwnie ale jak ja juz spotkam to moze bedzie spoko

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

szukaj dupy na stale, a ta ruchaj

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 2 marzec 2006 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

I to mi sie podoba reggie

Szybko sie uczysz

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dajcie mądrą rade....

Strony: 1 2 3 4 5 6 7