FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1706 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Dane statystyczne 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dane statystyczne"   

melek
 Wysłana - 13 październik 2005 22:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Poszukuje danych statystycznych do pracy magisterskiej. Moze znacie jakis ciekawe stronki z takimi danymi?? Oczywiscie stronu GUSu znam
Pozdrawiam

Tommygun
 Wysłana - 14 październik 2005 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

cześć, a może podzielisz się tematem lub zakresem pracy, byłoby łatwiej

Specjalista -

melek
 Wysłana - 14 październik 2005 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam konkretnie wyznaczonego tematu. Wiec moga byc dane w roznych dziedzin.

Pozdrawiam.

Publius
 Wysłana - 14 październik 2005 18:43       [zgłoszenie naruszenia]

hmmm slyszalem o takim wynalazku jak rocznik statystyczny. ale podobno jest to tajemna, niedostepna ksiega zakazana, ukrywana w podziemiach klasztoru szaaaaaolin :/ :P

a poza tym to nie polegalbym na danych statystycznych. bo wychodzac z psem na spacer, Ty i pies macie statystycznie po 3 nogi - bezsens...

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->
Moje wypowiedzi stanowią moją indywidualną ocenę sytuacji na rynku, etc.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dane statystyczne

Warto przeczytać: aplikacja | SAMOOBRONA - dozwolone granice | Ekonomia - o co chodzi z tym? | Najlepszy produkt | Specjalne warunki zatrudniania | PROSTACKIE, TANIE CHWYTY PiS | konto w banku internetowym-ktore wybrać | URLOP! | Nowa inicjatywa - walka z korupcją czyli zbieramy haki | Najlepszy premier 3 RP | Krókie pytanie | Komornik i komórka | jak pozbyć się ojczyma? | Ptasia Grypa - czyli o co chodzi ? | ubezpieczenie na samochod | nieskonczona szkola = wyjazd = wosjko?? | angelika fajcht | podręczniki z ekonomii | HYDEPARK | MODA I URODA | epickie tematy | celebrytki nago | poradnia zdrowia pschicznego | z ukrycia | xantia | odwołanie od reklamacji | trzecia wojna światowa | darmowe kamery | BMI | nagość a dzieci | andrzeju wchodzisz | shineonyou | prawo opieki nad dzieckiem | miss mokrego potkoszulka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.