FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 347 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Dead Kennedys : Fresh Fruit for Rotting Vegetables - Ill In The Head 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dead Kennedys : Fresh Fruit for Rotting Vegetables - Ill In The Head"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

In a desperate mind
Little gardens grow
They grow very wide
They grow very tall

Why am I alive
Urban Wonderland
By the fence I stand
In and out of hand

There are many paths
Dripping dark so dense
Do not enter here
Enter over there

People closing in
Barking at my mind
Shoving me to wine
I want all alone

I want my own home
I want my own girl
Help me hate the world
Own and love my life

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dead Kennedys : Fresh Fruit for Rotting Vegetables - Ill In The Head

Warto przeczytać: Blackhawk : Love & Gravity - It Ain't About Love Anymore | Blackhawk : The Greatest Hits - It Takes A Woman | Blackhawk : Strong Enough - King Of The World | Blackhawk : Spirit Dancer - Leavin' the Land of the Broken Hearted | Blackhawk : Blackhawk - Let 'Em Whirl | Blackhawk : The Greatest Hits - Like There Ain't No Yesterday | Blackhawk : Strong Enough - Like There Ain't No Yesterday | Blackhawk : Love & Gravity - Lonely Boy | Blackhawk : Love & Gravity - Love And Gravity | Blackhawk : Blackhawk - Love Like This | Blackhawk : Sky's The Limit - Nobody Knows What To Say | Blackhawk : Love & Gravity - Nobody's Fool | Blackhawk : Spirit Dancer - One Love | Blackhawk : Blackhawk - One More Heartache | Blackhawk : Spirit Dancer - One Night in New Orleans | Blackhawk : The Greatest Hits - Postmarked Birmingham | drzwi sie zamkly | drzwi się zamkły | astra | primeal | komunia | diablica | polonez | arutmia | arytmia | kreacja herosa | syn | budziłem się czując, że ktoś trzyma mnie za penisa | Idol Rudy się nie dostał | Mickeyjew | zuckerberger | świecące oczy | Idol Rudy się nie dostał | olciaww | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.