FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7188 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Degażowanie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Degażowanie"   

ziomosław
 Wysłana - 27 kwiecień 2009 15:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Degażowanie to to samo co przerzedzanie czy nie ?

to jest wypowiedź Fana w pewnym temacie.
"Degażówkami się nie przerzedza włosów, bo:
wyrywają je(ile razy poczuliście ból, kiedy fryzjer przejeżdzał po głowie?), łamią, miażdżą. Włosy się rozdwają, roztrajają i n-rozchodzą, są poszarpane i generalnie po takim zabiegu zniszczone(jeżeli używane do przerzedzania).
Przerzedza się zwykłymi nożyczkami: rozdziela włosie na kilka/kilkanaście części i przycina przysuwająć narzędzie do niemal samej skóry głowy - powoli, systematycznie i skutecznie wycina. Trwa to nierzadko nawet i dwie godziny, ale wtedy jest zrobione tak jak powinno(ja ostatnio siedziałem ponad dwie godziny, a włosy mam jeszcze krótkie)
Degażówki 'robią' na głowie efekt nieładu - sprawiają, że włosy są różnej długości i przewalają się na wszystkie strony. Spowodawane jest to tym, że jedne są krótsze i stoją na baczność, a inne dłuzsze i przechylają się - to nie jest przerzedzanie. Oraz tą czynności robi się mniej wiecej w połowie długości).
Takimi nożyczkami, to można sobie grzywke ewentualnie zrobić przerzedzić(i to niezbyt obfitą i sprawić, żeby była róznej długości - takie ząbki). "

Mam irokeza, niezbyt długie włosy, ale chciałbym je trochę przerzedzić bo źle mi się układają. Tylko muszę wiedzieć jak wytłumaczyć fryzjerowi o co kaman żeby zrobił to dobrze
Macie może fotki przed i po takim zabiegu ?
Czy różnica jest bardzo widoczna ?

Chimera-a
 Wysłana - 27 kwiecień 2009 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

Idź chłopie do dobrego salonu to Cię obetną jak trzeba, a jeśli nie to poczekasz aż odrosną i pójdziesz w inne miejsce.
Albo chodz, ja Cię mogę ostrzyc

Campari? - spytał, chociaż oboje wiedzieliśmy, że to już bez sensu

ziomosław
 Wysłana - 27 kwiecień 2009 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to, że nie chcę mieć krótszych włosów tylko trochę je przerzedzić żeby fajniej sie układały

no i nie chce w takim salonie tłumaczy jak matoł o co mi chodzić tylko wpaść powiedziec konkretnie o co kaman i żeby mi dobrze wykonali

Zmieniony przez - ziomosław w dniu 2009-04-27 21:28:54

zombek7
 Wysłana - 27 kwiecień 2009 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

dajcie jakies foty :)

iMMenSe
 Wysłana - 27 kwiecień 2009 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

tez by mi sie przydalo przerzedzic bo mam taka szczecine ze nowe maszynki u fryzjera czesto sie zacinaja:)

Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat,
miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje.
Słuchając możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzrusz
fale wspomnień. Trance jest jak ocean uczuć - kiedy raz sie w nim zanurzysz -

Chimera-a
 Wysłana - 27 kwiecień 2009 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

jedziesz, bracie, na łychola!!

ziomosław
 Wysłana - 27 kwiecień 2009 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

to weźcie zróbcie pierwsi same degażowanie bez ogólnego skracania włosów i wrzućcie fotki, a ja ozbacze jak to wyszło

Chimera-a
 Wysłana - 27 kwiecień 2009 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma sprawy, jutro zadzwonię do fryzjera, zapytam o termin

ziomosław
 Wysłana - 29 kwiecień 2009 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

Poczytałem więcej na temat tego degażowania=przerzedzania, głównie u dziewczyn. Przeważnie robi się to tymi nożyczkami degażówkami. Innym sposobem degażowania jest zrobienie tego żyletką, brzytwą, albo normalnymi nożczkami, ale troche dziwny ten sposób mi się wydaje. Fryzjer miałby rozdzielać włosy i z niektórych ścinać końcówki Część dziewczyn narzekało, że po tych degażówkach miałby "zmiażdżone" włosy albo "siano" na głowiePewnie w sobotę to sobie zrobię i napiszę czy jestem zadowolony

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 29 kwiecień 2009 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

degażowałem włosy 3 razy w życiu i jakoś nigdy nie miałem tak jak piszecie, po prostu były rzedsze i już

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Znawca -

Zielu_
 Wysłana - 29 kwiecień 2009 21:14       [zgłoszenie naruszenia]

ja mam w **** ciemne, grube i gęste włosy i za kazdym razem sobie degazuje, nic wielkiego.

znam uczucia lepsze niż nieważkość

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Degażowanie

Warto przeczytać: Szampony i odzywki | zmęczona cera | Co jest w modzie - jakie spodnie | warkoczyki | PRZEDŁUZANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW | Włosy - poradnik | pomysł na ciekawą fryzurkę | Jak rozpoznać podróbki? | Galeria fryzur meskich | Galeria fryzur damskich | Białe zęby - Colgate Simply White, Biała Perła | Białe zęby | Dieta | waga 95 kg wzrost 178 co ubierac?..:( | Ikona mody | Skąd kupić takie butki ??? | laski z sympati | najlepsza1988 | zamro | gracjam | ucieczka | euroset | audi v8 | ceny mieszkaA | nina | meblościanka | najlepsze | firebird | uaz | deweloper | mieszkania | telewizja naziemna | namierzanie telefonu | dysk zewnętrzny | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.