FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1051 razy ¬

ROZRYWKA | Elektronika
Dekoder do C+ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dekoder do C+"   

Eska
 Wysłana - 24 kwiecień 2008 12:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Ktos ma dekoder od cyfry + ten HD z PVR?

Czy mozna przewijac program na zywo? I czy mozna nagrywac jeden program a w tym czasie ogladac inny?

Bo mam karte c+ i kupilem sobie tuner technisat bo mial miec takie funkcje jak dekoder Nki a okazalo sie ze nie mozna cofac prorgamu na zywo i nie mozna nagrywac jednego a ogladac drugiego... Teraz bym chcial go oddac bo mam chyba 10 dni na to jak kupuje przez neta.

I bym kupil ten oryginalny do cyfry tylko czy on ma napewno takie funkcje o jakich mowie?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

potargany
 Wysłana - 24 kwiecień 2008 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

Nka - mozesz nagrywac ogladac drugi <yes> masz satke z zezem ( na 2 kablach ) jeden do odbioru , a 2gi sciaga i nagrywa ?

A jak chcesz cos przewinac jak leci na zywca chyba ze chcesz cofnac ( wtedy ok )

z C+ nie wiem jak jest

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

Eska
 Wysłana - 25 kwiecień 2008 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jakie Nka ma mozliwosci to wiem bo mialem juz rok i za***iscie. Teraz mam C+ i chce miec dekoder ktory bedzie mial takie same mozliwosci jak Nki. Instalacja jest zrobiona prawidlowo czyli diseq i tak jakies inne ******ly zeby mozna bylo ogldac astre hot bird i nagrywac jeden program a drugi ogladac.

teraz potrzebuje dekodera ktory to obsluzy myslalem ze ten technisat tak ma bo pisze ze jest konwesrter twin ale niestety nie ma sofu do tego troche mnie zrobili w banbuko

i teraz chce oddac tego technisata i kupic na allegro dekoder od C+ tylko nie wiem czy ma wszystkie funkcje o ktorych mowie. Bo nikt ze znajomych nie ma tego dekodera dlatego pytam tutaj

potargany
 Wysłana - 25 kwiecień 2008 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Eska
 Wysłana - 25 kwiecień 2008 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

opis tez umiem przeczytac. ale chodzi mi o info od kogos jak to dziala itd. Bo technisat tez mial nagrywanie konwerter twin

areck
 Wysłana - 25 kwiecień 2008 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki Eska za pw
a antena

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Znawca -

Eska
 Wysłana - 26 kwiecień 2008 12:05       [zgłoszenie naruszenia]

85-90 kup. Im wieksza antena tym lepiej ale bez przesady 90 starczy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Dekoder do C+