FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4521 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Depresja w zwiazku z ukonczeniem 30 lat?rozstaniem z kobieta 
[powiadom znajomego]    
Autor "Depresja w zwiazku z ukonczeniem 30 lat?rozstaniem z kobieta"   

szabluk
 Wysłana - 16 styczeń 2017 00:28       

Przeniesiona przez mlkv z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Niestety 2 lutego skoncze 30 lat,strasznie mnie to przygnebia,nie czuje sie wogole na tyle,nie dociera najgorsze jest ze poltora roku temu rozstalem sie z dziewczyna po 3,5 roku bycia razem,porzadna dziewczyna zzakochana we mnie,nie ukladalo sie od dluzszego czasu dopiero,oboje stwierdzilismy ze lepiej sie rozstac,ale ostateczny krok co do rozstania podjalem ja,mamjac 28 lat myslalem sobie wtedy "a poszaleje rok dwa,znajde lepsza,a jak nie to do niej zawsze bede mogl sobie wrocic",nawet ona sama mowila jak sie rozstawalismy "ty musisz sie wyszalec",ze wszysatkich kolegow kiedys ja bylem jedyny ktory mial dziewczyne na powaznie,a teraz sie sytuacja odmienila ,jestem jedyny ktory nie ma dziewczyny i 30 lat na karku,a kobieta co do ktorej bylem pewny ze zawsze bede mogl sobie wrocic jest juz z kims innym a ja mam 30 lat na karku

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 16 styczeń 2017 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

No prze***ane.
Pozostaje inso i walenie konia

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

NaFulu
 Wysłana - 16 styczeń 2017 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

O ex zapomnij i przestań to rozdrapywać bo to co mówisz o jakimś wracaniu do niej jest strasznie żenujące. Ona dawno cię olała ciepłym moczem, a ty teraz chcesz za nią latać jak pies i żebrać o to, żeby zostawiła swojego i dała ci szansę? Miej ty resztki godności.

Pierwszej młodości faktycznie nie jesteś, większość atrakcyjnych kobiet zbliżonych do twojego wieku jest już dawno pozajmowana.

Nie wiem tak naprawdę nic o tym, czym dysponujesz.
Jeżeli jesteś wysportowany, zadbany i przystojny to jeszcze w sumie możesz ustrzelić jakąś sarenke 22-25 lat.
Tak samo jeżeli masz mocno poukładaną sytuację finansową, własną chatę, stabilną pozycję w firmie, dobre zarobki.

Wszystko zależy od tego co masz do zaproponowania.

Jak jesteś przeciętnej urody typowym 30latkiem z brzuszkiem, <180cm, zakolami i rękami jak patyczki no to celować już tylko w jakieś średnio atrakcyjne matki z dzieckiem, jakieś młode rozwodki albo inne odpady. Niestety przeyebałes swoją szansę, a wyszaleć to się można w wieku 18-25 lat a nie w wieku, kiedy już się powinno urządzać swój dom z żoną, albo planować dziecko.

Najpierw napisz jak stoisz zarobkowo-majątkowo oraz z wyglądem, a potem coś konkretnego ci doradzę.

I uważaj na rady forumowiczów. Większość tutaj to samotni koniobijcy właśnie mniej więcej w twoim wieku. Także traktuj z przymrużeniem oka.

pizza, plaża i sterydy

hajlajf kurwa

mlkv
 Wysłana - 16 styczeń 2017 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

Uprzejmie przypominam że NaFulu to gość który płakał po księżniczce i łapał kompleksy bo jakiś wiejski pseudo-gangus posiadający pizzerię mu tą księzniczkę podebrał.

Stosowny temat jest w seksie albo miłości.

Zatem porady z tego źródła traktowałbym z przymrużeniem oka.

Temat przenoszę do działu miłość bo tam się raczej nadaje patrząc na źródło problemów.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

NaFulu
 Wysłana - 16 styczeń 2017 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

1.To była ex wiejskiego gangusa jak ją waliłem
2.Ja zostawiłem ją bo poznałem lepszą partie
3.miałem wobec niego kompleksy, ale to było conajmniej 5 lat temu, kiedy byłem nafutrowanym sterydami bizonem, który nie do końca myślał trzeźwo

pizza, plaża i sterydy

hajlajf kurwa

bread
CHAM I KUTAS
 Wysłana - 16 styczeń 2017 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

Winny się tłumaczy.

ŚMIERĆ FRAJEROM!

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 16 styczeń 2017 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

J/Chlebe -pewnie dalej dostajesz sraczki i musisz na szybkości szukać kibla, kiedy kumple proponują zamówienie capriciosy

Tex31
 Wysłana - 16 styczeń 2017 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie po 30 stce dopiero się zaczęła corrida prawdziwa, wcześniej przed 30 tkwiłem w związku jak ciota. Jesteś mentalna pierdoła jak mówi Marian Pazdzioch. 30 lat co to ***** jest?

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Tex31
 Wysłana - 16 styczeń 2017 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

I faktycznie rady kolegi na fulu raczej nie bierz do siebie. Ja w wieku 33-35 lat miałem najwięcej fajnych przygód z paniami 20-25 lat. Nie chce się tu chwalić ale jeśli wiek 30 lat to dla na fulu koniec życia i możliwości to jesteś kolego parowa a nie facetem. No chyba że sam masz 20 lat i 30 łatki to dla ciebie dziadkowie.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

FGB
 Wysłana - 16 styczeń 2017 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

j/w bedzie git

UszatekMis
 Wysłana - 17 styczeń 2017 00:08       [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś stary jak węgiel, zostały Ci tylko matki z save, Gold Digger albo pierd0lniete

Nigdy nie ufaj.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Depresja w zwiazku z ukonczeniem 30 lat?rozstaniem z kobieta

Warto przeczytać: Nie umiem okazywac uczuc . | Obojętna i zmieniona | jak sprawdzić czy mnie zdradza ? | posty w stylu "listy do bravo" bedą usuwane, a za "olej suke" - BAN | 2,5 roku... | zaręczona i żonaty... | potrzebuję rady | prośba o pomoc ważne | Oddalila sie. Czy to pora juz zakonczyc?? | Zostac przyjacielem? | problem leży po mojej głowie | mam zerwac? | Doświadczenie. | Granica milosc/przyjazn | jak zapoznac laske ? - trzeba miec oczy otwarte gamonie! | Czy ja mam fioła na punkcie kasy - co o tym sądzicie? | jajkami | blogi erotyczne | znajomości | zestaw kina domowego 51 | zestaw kina domowego 51 pawka20 | hosting | f41 | linki omijać | linki które należy omijać | trawka a seks | receptury | metalowa róża | ciólami | dropsy grzybki | lingwistyka | upadek koksów | karbonara | koleś z giwerą | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.