FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2781 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Detektywistyka-Wywiad 
[powiadom znajomego]    
Autor "Detektywistyka-Wywiad"   

magic136
 Wysłana - 18 luty 2005 14:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam pytanko.Czy posiadacie może namiary na informacje dotyczące wywiadu detektywistycznego.Słyszłem,że elementy detektywistycznego rzemiosła zostały wypracowane w toku działań policyjnych-dlatego może ktoś znający realia pracy policyjnej będzie posiadał takie informacje.NA necie niestety bardzo ciężko o informacje z tej materii.Oto zagadnienia,które potrzebuję:
1.Pojęcie wywiadu.
2.Zakres informacji możliwych do uzyskania w ramach wywiadu.
3.Czynności przygotowawcze warunkujące efektywne przeprowadzenie wywiadu.
4.Istota wywiadu oficjalnego i nieoficjalnego.
5.Taktyka prowadzenia wywiadu.
6.Znaczenie i możliwości wykorzystania informacji uzyskanych w drodze wywiadu białego.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Magic

zywezloto
 Wysłana - 20 luty 2005 08:38      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz znam te rzeczy o ktorych piszesz. na wszystkich szkolach policji informacje te pisze sie w specjalnym zeszycie, ktory po wyjsciu ze szkoly zostaje w kancelari rzeczy niejawnych. tych zeszytow nie wolno xerowac, wynosic poza teren szkol itd. wiec niestety dla wlasnego dobra nie moge Ci pomoc

Boli mnie noga, dajcie mi SOGA!! :-)

magic136
 Wysłana - 24 luty 2005 01:12       [zgłoszenie naruszenia]

No wlasnie tez sie obawialem ,ze bedzie trudno uzyskac te informacje.Chodze do szkoly detektywistyczno-ochroniarskiej i wlasnie tam mam przedmiot detektywistyka.Jutro jeszcze ide do sekretariatu do szkoly,bo cos mi sie przypomnialo,ze oni mieli tam ksiazeczke "Vademecum detektywa"-moze tam bedzie troszke informacji.Mimo wszystko dzieki wielkie za odzew.Pozdrawiam.
P.S wypozyczylem ksiazeczke wymieniona przeze mnie wyzej i jednak te informacje rzeczywiscie nie sa podejmowane nawet w takich publikacjac,bedzie trzeba zdac sie na wykladowce

Zmieniony przez - magic136 w dniu 2005-02-25 02:35:15

Magic

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Detektywistyka-Wywiad

Warto przeczytać: Nóż - który wybrać? | Kamuflaż multicam | 2 Batalion dowodzenia we Wrocławiu ?? | gejowska bomba %-) | użycie gazu pieprzowego w małym pomieszczeniu... | NIEZłE KWIATKI | Szukam książki- może ktoś wie skąd ściągnąć? | luneta do strzelectwa | program "kadet" | Do woja | Wkręt Wojsko | Buty na zime | WIELKI PROBLEM !!!!!!!!!!!!!! | wiatrówka - pistolet | Policjanci dostana Glock''i | Zagłosujcie na bunkier Hitlera w Stępinie | wpadli film | Wspomnienia gracza | heroes | Meier | dark souls | Kasia Glor | kelthuz | sonata | Gazorexx | zaczepki | palcowka | linoleum film | sex opowiadanie | bank | telekomunikacja dla domu | joanna chmielewska | gruba | zdjęcia duchów | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.