FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 713 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Diablo 2 
[powiadom znajomego]    
Autor "Diablo 2"   

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 23 grudzień 2008 03:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jakis czas temu zakupilem sobie ta gre,postanowilismy wraz z kumplami zagrac jak dawniej ale ze okazalo sie ze mlodziencze lata przepadly bezpowrotnie i nie bylo tak jak w gimnazjum pozatym kumplowi padl router zawiesilismy rozgrywki i niggdy juz do nich nie powrocilismy.. tak wiec..

sprzedaje praktycznie nie uzywana gre ktora kupilem w Media Expert za 60zl (4 plyty,pudelko,instrukcje)

Oddaje ja za 40zl,wplata na konto wysylka czym tylko sobie zapragniecie Poczta Polska,Kurier, dla mnie obojetne,ty placisz za wybrana opcje

w razie zainteresowania zrobie aukcje na allegro

pozdrawiam i zycze udanych zakupow

Piłsudczyk.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Diablo 2

Warto przeczytać: Sprzedam PSP Go jak nowe!!!!!!! | nokia E50 | [S] Kurtka zimowa Calvin Klein rozmiar M, 150 zl | [K] Książki Historyczne | Prezentacje maturalne. | WTS NOKIA E66 IGŁA, OKAZJA, PILNE | Sprzedam zasilacz do xbox 360 175w, pada bezporzewodowego, obudowe i wiatraki. | [K] Obliczenia chemiczne | nowe kurtki reporter | Dwa Samsungi Avile! Łał, co za okazja! | Sprzedam motocykle lub zamienie na autko | matura solutions,mnatura succes | Kupie nokie N76 | Zamienie | nokia E50 | ubrania meskie | O | Anna Hoksa | konto bankowe | perfumeria | zwrot butelek | herminia | opowiadanie erotyczne | opowiadanie | mięśni PC | mięsień PC | filmu o romańsie | pierścionek | prawo jazdy | infini | anna popek | fotografia | Prezerwatywy fresja | podwinac | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.