FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14492 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Diagramy kołowe i słupkowe - rozbiory Polski HELP!!! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Diagramy kołowe i słupkowe - rozbiory Polski HELP!!!"   

ryndi14
 Wysłana - 13 marzec 2006 23:27       

Przeniesiona przez Nicci z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

"wykonam diagramy kołowe i słupkowe na których zaznaczę straty terytorialne i ludnościowe w kolejnych rozbiorach polski" POMOCY!!! Jak tego nie zrobię to mama mi nie pozwoli przekłuć pępka =( =( Plissska niech mi ktoś to mniej więcej objaśni, ale bardziej to "więcej" bo ja "niekumata" z histry jestem =/ ... jak coś to jak komuś sie nie chce tu to gg: 6164524 albo e-mail: karloszka@op.pl THX z góry!!! =*

Gegen meinen Willen...

vogue
 Wysłana - 13 marzec 2006 23:36     
 Usunięta przez vogue za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

vogue
 Wysłana - 13 marzec 2006 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

jutro wytlumacze...

ale z grubsza..narysuj trzy slupki obok wykres (jak np.na matmie) i ustal sobie jakies watosci...poamluj slupki do tej wysokosci do jakiej ustalilas wartosci

eeee
zmeczona ejstem

.

Znawca -

vogue
 Wysłana - 13 marzec 2006 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

moze ktos pomoc?

.

Znawca -

ryndi14
 Wysłana - 13 marzec 2006 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

eee... dalej nie łapie... dopiero się w piątek wzięliśmy za te diagramy a dziś i jutro nie ide do budy... zaglądnę do książki, i namaluje tylko co i jak mam na nich zaznaczyć?? Też jestem zmę-ęęę-czo-oooo-na. Dzięki za chęci. Trzymam za słowo. Do jutra

Gegen meinen Willen...

Gardlia
 Wysłana - 14 marzec 2006 09:08      [zgłoszenie naruszenia]

Prze***ane zadanie ... Chyba nikt nie da rady ci pomoc ... ... Idz na konsultacje do nauczyciela albo powiedz mu/jej ze na ******ly to nie masz czasu

Gardlia
 Wysłana - 14 marzec 2006 09:51      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy mam prawidlowe dane ale Straty teryotoriow (1RP-211tys, 2RP-338tys, 3RP-222tys) , Straty ludnosci(1RP-4,48mln, 2RP-4mln, 3RP-3,4mln)

Diagram slupkowy i kolowy Dla Strat Terytorialnych (slupkowy wiadomo - poprostu zaznaczasz , dla kolowego przeliczasz obszar na stopnie (np. dla 1RP -> Strata*360/Suma strat <=> 211*360/777=97(stopni) -> wynik mozesz podac w procencie 27*360/100=27%) itd z kazdym
Dla strat ludnosci robisz analogicznie

vogue
 Wysłana - 14 marzec 2006 11:13       [zgłoszenie naruszenia]

dziekuje

.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Diagramy kołowe i słupkowe - rozbiory Polski HELP!!!

Warto przeczytać: Prezentacja Maturalna problem z doborem lektur. | [W korczynie i w Bohatyrowiczach] Sogi | Bibliografia | ocena mojej bilbiografii | PILNIE POTRZEBNA TEZA DO TEMATU | badanie marketingowe POMNOCY!! | BIBLIOGRAFIA MATURALNA | Tematy maturalne do wyboru / który wybrać? | Pytania z końca książki "Przeszłośc to dziś" część 1 | Literatura przedmiotu | brzydota w sztuce, prezentacja, ehh od czego tu zacząć?? | odbiorca wiersza | Bohater wyalienowany, omów na przykładzie bohaterów różnych epok | hista kilka pytań | Teza do prezentacji maturalnej | Ocena charakterystyki... | uwm geodezja | rozmowy na komorke przez internet do niemiec | nie umie | nie umie tańczyć | two guys one horse | grójec | student wygląd | dziadek | dziadek sex opowiadania | sine nogi po anfetaminie | jak przez lustro | veronica zemanova | Prosta metoda jak skutecznie rzucić paleniei Kto z was rzucił palenie | jeszcze możesz wygrać życie | huckenbush | witamy panią licencjat | nokia 8800 | apatyczny | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.