FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 338 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Diament - Jestem sam 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Diament - Jestem sam"   

Jantosiak
 Wysłana - 3 listopad 2011 23:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jest piękna, cicha noc.
A ja ciągle sam.
Biegnę myślami, gdzie Ty...
Bo kocham Cię tak.

Ref.: (2x)
Jestem sam,
W mym sercu tylko
Smutek, żal
I chciałbym tylko kochać Cię,
Całować tylko
I patrzeć w oczy Twe.

Znów mija dzień za dniem.
W mym sercu jest żal.
Chciałbym tu blisko Cię mieć.
Wiem- nie mam już szans.

Ref.: (4x)
Jestem sam,
W mym sercu tylko
Smutek, żal
I chciałbym tylko kochać Cię,
Całować tylko
I patrzeć w oczy Twe.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Diament - Jestem sam

Warto przeczytać: Peter, Paul & Mary : See What Tomorrow Brings - BECAUSE ALL MEN ARE BROTHERS | Peter, Paul & Mary : Reunion - BEST OF FRIENDS | Peter, Paul & Mary : Moving - BIG BOAT | Peter, Paul & Mary : A Holiday Celebration - BLOWIN' IN THE WIND | Peter, Paul & Mary : In Concert - BLOWIN' IN THE WIND | Peter, Paul & Mary : In The Wind - BLOWIN' IN THE WIND | Peter, Paul & Mary : In Concert - BLUE | Peter, Paul & Mary : Peter, Paul and Mommy - BOA CONSTRICTOR | Peter, Paul & Mary : Album 1700 - BOB DYLAN'S DREAM | Peter, Paul & Mary : See What Tomorrow Brings - BROTHER, (BUDDY) CAN YOU SPARE A DIME? | Peter, Paul & Mary : PP M& (LifeLines) - BUT A MOMENT | Peter, Paul & Mary : Reunion - BY SURPRISE | Peter, Paul & Mary : In Concert - CAR-CAR | Peter, Paul & Mary : A Holiday Celebration - CHILDREN GO WHERE I SEND THEE | Peter, Paul & Mary : Peter, Paul and Mommy - CHRISTMAS DINNER | Peter, Paul & Mary : A Song Will Rise - COME AND GO WITH ME | chica bomb | odstawienie alkoholu | szulim | kawały o murzynach | mac miller | kulmas | dojrzała kobieta | starsza | stwka wieksza niz zycie | ckm playboy | lg 32lv5300 | Laura Łacz | rap | Raskus | maciej_tbs | kukulek | spirala | kanax123 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.