FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3196 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Dla baby 20-25k 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dla baby 20-25k"   

Fana
 Wysłana - 8 lipiec 2010 14:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Moja kobita kupuje sobie samochód.
Pieniądze jak w temacie, chociaż 25k jest już ostatecznością na jakiś brylant.

Diesel not, gdyż za małe przebiegi będą robione (tylko miasto i to naprawdę niezbyt dużo); ma być benzyna. Jakaś żwawsza, ale bez przesady.

Bardzo chciała Alfę 147, ale ludzie tyle naopowiadali, że ją najzwyczajniej w świecie odstraszyli. Zastanawia się też nad A3. Ogólnie rozchodzi się o ten typ aut.

Jak coś możecie napisać na ten temat, to proszę. Tylko bez wklejania gołych linków z Allegro, bo nie mam tam bana. Info po necie też umiem szukać Chodzi mi bardziej o własne doświadczenia, bo to jest najważniejsze.

Zmieniony przez - Fana w dniu 2010-07-08 14:40:40

Znawca -

hohohohihi
 Wysłana - 8 lipiec 2010 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

Z własnych doświadczeń na pewno zastanowiłbym się nad Hondą Civic VII generacji. Bardzo udane auto, całkowicie bezawaryjne. Za powyżej 20 000 na pewno dostanie 2004 rocznik. Jeśli będzie trzy drzwiowa to fajne autko ze sportowym zacięciem dla kobiety. Dużo miejsca w środku. Mimo że to autko kompaktowe zaskakuje ilością miejsca z przodu i z tyłu. Udane silniki, powyżej 1.4 na pewno mają już swoją moc a do tego nie są paliwożerne. Ktoś z bliskiej mojej rodziny ma takiego Civica. Trochę nim jeździłem, nawet kupowałem pare razy części (tarcze, klocki, filtry). Ceny części bez tragedii.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu za mało"

elgoff
 Wysłana - 8 lipiec 2010 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

Musi być kompakt?
Ja bym proponował Micrę, silniczek 1.4 przyzwoicie się odpycha, auto jest całkiem zwrotne więc nie powinna narzekać na parkingach

Zmieniony przez - elgoff w dniu 2010-07-08 16:56:48

o0o0o

Fana
 Wysłana - 8 lipiec 2010 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

Civic rzeczywiście dobra opcja, nie wziąłem go w ogóle pod uwagę wcześniej.

[http://www.allegro.pl/item1106664251_honda_civic_1_6_vtec_2002_pierwsza_rejestracja.html]
Wiadomo, nie konkretnie ten model
Ale jeżeli Civic VII, to taki byłby idealny: trzydrzwiowy i silnik też odpowiedni, 1.4 również ok.

Wie ktoś czy modele z początku produkcji nękały jakieś bóle?
Pamiętam, że chyba DJ miał takiego - jak to przeczytasz, to napisz coś od siebie

elgoff,
dzięki za propozycję, ale 'L'kowozy wszelakie odpadają. No i trochę małe mimo wszystko.

Wbijam sogi za pomoc.

Zmieniony przez - Fana w dniu 2010-07-08 17:13:57

Znawca -

Siwek_wp2
 Wysłana - 8 lipiec 2010 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

ja .. że jestem laikiem lekkim w tym temacie .. to bym w A3 celował, ale wiadomo ze jak tu audi to pasuje w TDI, tyle ze rok bedzie góra 2002 moze 03

...widze niebo, nie mysle...

hohohohihi
 Wysłana - 8 lipiec 2010 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

Ja Ci powiem, że osoba z mojej rodziny ma 2003 rocznik, nie wiem czy to początek czy który rok produkcji. Żadnych awarii a przebieg spory bo już pod 200 tyś. Auto właśnie z silnikiem 1.4 90KM. Według mnie auto troszkę zamulone i przydałby się mocniejszy silnik. Oczywiście mowa o Civiku

Aha zapomniałem dodać, że bardzo podoba mi się w tym aucie umiejscowienie gałki zmiany biegów. Biegi chodzą bardzo precyzyjnie i dokładnie.

Zmieniony przez - hohohohihi w dniu 2010-07-08 18:15:58

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu za mało"

xeo151
 Wysłana - 8 lipiec 2010 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

niech bierze a3 w wersji ambiente i 5 dzrwiach, silnik 1.9 tdi asz 130ps

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

Znawca -

VooDooMan
 Wysłana - 8 lipiec 2010 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

szymasinso
 Wysłana - 8 lipiec 2010 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

W tym przedziale cenowym zaproponowałbym Mazde 3. Bardzo mało awaryjne auto. Silnik 1.6 105 KM, bardzo elastyczny i dynamiczny, dosyc twarde zawieszenie, aczkolwiek trzeba zaglądac na stacje beznzynowo dosyc czesto ( w miescie 10-11 litrow). Mimo wszystko bardzo polecam przez kilka miesiecy poruszalem

BTW A3 bardzo dobry samochód ale moim zdaniem ceny tego modelu sa zdecydowanie zawyżone i moim zdaniem lepiej kupic mlodsze auto w tej klasie

kobzur
 Wysłana - 8 lipiec 2010 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Peugeot 207 1.4 Sporty, tylko nie wiem czy w tej cenie się to dostanie.
Moja matka takim jeździ, kilka razy musiałem go wziąc i sprawił na mnie pozytywne wrażenie.

size does matter

Znawca -

encambris
 Wysłana - 8 lipiec 2010 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Gorąco polecam Civica VII, wcześniej w rodzinie miałem 1,4 tylko w 5drzwiowym hatchbacku, a teraz mam diesla 1,7ctdi w tej samej budzie oba 2005 rok i powiem ze auto nie do za***ania. Ibizą sam jeżdżę ale nie ma co porównywać, Civic o klasę wyższy, lepiej wyposażony a poza tym Honda a nie Seat. Za 25 tys mysle że da rade kupić 2003/2004 może już poliftowy tylko 3 drzwiowy i benzynkę, bo 5 drzwi są nawet o 2-3k droższe.

You come to me, and you say,

'Don Corleone, give me justice.' But you don't ask with respect. You don't even think to call me Godfather.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Dla baby 20-25k

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | StaA yA]ci | playstation 4 | BOL BRZUCH PO SEKSIE | lek | olokk | jakie cechy powinien posiadac dobry przelozony | macklemore | kielce | gips | kimo_ | kimo | opowiadanie o kamieniach | dzwonek | dzwonki | rzucila mnie dziewczyna | ewa kasprzyk | urban city | konkurs równonoc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.