FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 17011 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
Dla wszystkich mionikw diesli (90% uytkownikw forum) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Dla wszystkich mionikw diesli (90% uytkownikw forum)"   

playman
 Wysana - 7 czerwiec 2016 17:42      [zgoszenie naruszenia]

Ostatnio dostaem bana, moe poniekd susznie, ale ten facet niepotrzebnie wypisuje bzdury, bo jak kto tu ju zauway mona by si czego dowiedzie z tego dziau, a tak to ludzie uciekaj bo w kadym temacie danogong o astrze2, zych francuzach, silniku diesla.

Spokojnie, thomy te poczu smak bana

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Znawca -

matand
 Wysana - 7 czerwiec 2016 17:46      [zgoszenie naruszenia]

Gdy pucisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekaj na ma sal...
wszyscy mwia nie nie, ja nie sucham disco-polo,
a znaj sowa. Ja sie pytam skd?

Thomy20
 Wysana - 7 czerwiec 2016 20:01      [zgoszenie naruszenia]

Film ktry wrzucie to odzwierciedlenie sytuacji samochdw sprzed 10 lat co najmniej.

Przecie w Polsce 10 letnie auto z przebiegiem 250tys.km to nowy samochd

Tak wic za jakie 10 lat tomi na rynku bdzie taka sama ilo turbodoadowanych benzyn jak i ropniakw z rnymi rozwizaniami technicznymi przy wtrysku paliwa i innymiTo chyba lepiej wzi ropniaka ktra przynajmniej spali mniej.
.
Jak kto jest biedny to za 10 tys.z kupuje diesla ale jak kto kupuje now S-klas lub nowe BMW serii 5 lub 7 z silnikiem diesla to jest sknera i dusigrosz sta go na auto a dziaduje i leje rop przykad? to jak by kupi garnitur Pierre Cardin za 3tys.z koszul z Vistuli za 700z krawat za 200z i do tego buty z Tesco za 30z no bo po co kupowa drosze buty jak w taszych te mona pochodzi.

Zmieniony przez - Thomy20 w dniu 2016-06-07 20:04:59

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysana - 7 czerwiec 2016 20:05      [zgoszenie naruszenia]

Ale rozumiesz, ze tylko w glowie biedaka, lanie mniej ekonomicznego paliwa do auta moze byc w jakikolwiek sposob nobilitujace. To jest tak samo jak ze zotymi zbami u cygana, albo Mercedesami w Albanii.

Architekci to sobie w wielkiej pycie mogli najwyej wzorek tynku wymyli.
To by konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym si zajmowali inynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

matand
 Wysana - 7 czerwiec 2016 20:08      [zgoszenie naruszenia]

Oj to ju musisz si przejecha do Reichu i spyta czemu do Phaetonw czy tam serii7 montuj gwnie rop, bo ja tego nie wiem. Znaczy moe i s benzynowe ale szuka ze wieczk tak troszk rednio.

Logika mi podpowiada e wchodzc do salonu majc obydwie uturbione jednostki w tym samym modelu, tak samo koa dwumasowe, to wezm silnik diesla, ktry i tak pewnie bdzie mia lepszy moment od benzyny z wikszym silnikiem o p litra.
Nie wiem co miabym sobie udowadnia e wezm benzyn eby tylko pokazywa jak sta mnie na paliwo.

Mam teraz gaz ale jakby w trasy jezdzi to to rozwizanie sie nie sprawdza. Tylko na miasto i mae, czasem rednie odcinki. Podobnie jako rodzinne auto te ju oszczdnoci nie bdzie specjalnie z gazu w duym aucie.

Zmieniony przez - matand w dniu 2016-06-07 20:09:43

Gdy pucisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekaj na ma sal...
wszyscy mwia nie nie, ja nie sucham disco-polo,
a znaj sowa. Ja sie pytam skd?

Thomy20
 Wysana - 7 czerwiec 2016 20:43      [zgoszenie naruszenia]

Dlaczego sdzisz e gaz nie nadaje si do wikszych aut? Spalanie gazu jest 15% wiksze ni benzyny obojtnie jakie auto by byo

adamg-85
 Wysana - 7 czerwiec 2016 20:48      [zgoszenie naruszenia]

Thomy ty marudo jedno i to samo klepiesz. A wiesz dlaczego ludzie kupuj diesla w drogich limuzynach? A dlatego,e ich na to sta!!! skoro diesel jest droszy w utrzymaniu to taki go nie ma z tym problemu! rozumiesz? a teraz skocz ten nudny temat,bo jak kto nie ma lpg w aucie to jest dziwny wg. ciebie.

Thomy20
 Wysana - 7 czerwiec 2016 21:33      [zgoszenie naruszenia]

Czyli wedug ciebie auto z dieslem to presti? Limuzyna i auto sportowe powinny mie silniki benzynowe adnie mrucz a klekot diesla jest przy traktorze rozumiesz efekt akustyczny

playman
 Wysana - 7 czerwiec 2016 22:21      [zgoszenie naruszenia]

Akurat w tym wzgldzie zgadzam si z Tomim, w duej limuzynie koniecznie benzyna, najlepiej V8
Generalnie prawda jest taka, e jedyn przewag diesla nad benzyn jest spalanie

Zmieniony przez - playman w dniu 2016-06-07 22:23:16

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Znawca -

-adee-
 Wysana - 7 czerwiec 2016 22:51      [zgoszenie naruszenia]

^ Ten V8 TDI chodzi na prawde spoko

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   poprzednia | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Dla wszystkich mionikw diesli (90% uytkownikw forum)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26